Džiūgaujantis futbolo komandos „Rapid“ treneris pabučiavo teisėją

2011-04-07 19:11

Praėjusį savaitgalį vykusiose Rumunijos pirmenybių rungtynėse tarp Bukarešto „Rapid“ ir Mediašo „Gaz Matan“ klubų, Bukarešto miesto ekipos strategas įvartį atšventė krisdamas ant vejos ir pabučiuodamas teisėją.

Rungtynės prasidėjo ankstyvu svečių įvarčiu, kai 8 minutę kamuolį į vartus pasiuntė „Gaz Matan“ saugas Christianas Todea. Nepaisant to, 43 minutę rezultatas tapo lygus, kai įmušė „Rapid“ gynėjas Glauberas.

Po poros minučių, prieš pat pertrauką, Bukarešto miesto klubas išsiveržė į priekį, kai įvartį į savus vartus įsimušė varžovų gynėjas Radu Zaharia. Džiūgaujančiam „Rapid“ treneriui per dvi minutes teko „atlaikyti“ dvigubą džiaugsmą.

Pamatęs kaip jo komanda, didžiąją pirmojo kėlinio dalį atsilikinėjusi, dabar jau yra priekyje, strategas Marius Sumudica išbėgo iš savo zonos, slydo per veją ir krito ant jos, o vėliau pabučiavo jo raminti atėjusį teisėją.

Kaip po to paaiškėjo, daugiau įvarčių šiose rungtynėse pelnyta nebuvo ir „Rapid“ šventė pergalę 2-1 bei iškovojo labai svarbius taškus kovoje dėl Rumunijos pirmenybių čempionų vardo.