Ispanijos futbolo lygoje pirmauja „Real Betis“

2011-09-23 13:45
Ispanijos futbolo lygoje pirmauja „Real Betis“ / Scanpix.ee nuotr.

Ketvirtadienį Ispanijos „La Liga” čempionate buvo sužaistos paskutinės dvejos 4-ojo turo varžybos. Sevilijos „Real Betis” klubas ir toliau skina pergales bei žengia pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje.

Šį kartą „Betis” futbolininkai namuose po tikros įvarčių fiestos rezultatu 4-3 nugalėjo „Zaragoza” ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Roque Santa Cruzas, o po vieną Salva Sevilla ir Benatas Etxebarria.

Tuo metu svečių gretose pasižymėjo Efrainas Juarezas bei du kartus kamuolį į varžovų komandos vartus siuntė Juanas Carlosas. Taip pat verta paminėti, 69-ą minutę „Betis” žaidėjas Casto Espinosa buvo pašalintas iš aikštės.

Kitose rungtynėse susitiko Barselonos „Espanyol” bei Madrido „Getafe” ekipos. Šias varžybas minimaliu rezultatu 1-0 laimėjo namuose žaidę „Espanyol” futbolininkai, kuriems įvartį per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką pelnė Walteris Pandiani.