„Malaga“ sutriuškino Ispanijos futbolo naujokus

2011-09-13 14:58
„Malaga“ sutriuškino Ispanijos futbolo naujokus / Šarūno Mažeikos (BFL) nuotr.

Pirmadienį vėlai vakare Ispanijoje buvo užbaigtas 2-asis „La Liga“ turas. Jį vainikavo kova tarp vietos „Malaga“ ir lygos naujokų „Granada“ klubo. Mačas baigėsi triuškinančia šeimininkų pergale rezultatu 4-0.

Vasarą labai sustiprėjusi „Malaga“ ekipa iškarto ėmėsi iniciatyvos ir jau 4-ą mačo minutę įvartį pelnė klubo naujokas Santiago Cazorla. Savo pranašumą namuose žaidusi „Malaga“ įtvirtino jau 25-ą minutę. Tada pasižymėjo kitas ekipos naujas veidas – tai Joaquinas. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje pelnyta nebuvo.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai panašiai kaip pirmasis. 48-ą minutę antrą savo įvartį pelnė vasarą iš „Villarreal“ atvykęs saugas Santiago Cazorla.

Toliau antrasis rungtynių kėlinys vyko identiškai pirmajam. 72-ą rungtynių minutę dublį taip pat sugebėjo pelnyti ir „Valencia“ komandą į „Malaga“ iškeitęs Joaquinas.

Daugiau įvarčių pelnyti nesugebėjo niekas, taigi „Malaga“ po klubo naujokų šou galėjo švęsti triuškinančią ir gražią pergalę.