„Žalgiris“ žiemos turnyrą pradėjo lygiosiomis su bosniais

2013-02-05 02:06
„Žalgiris“ žiemos turnyrą pradėjo lygiosiomis su bosniais / zalgiris-vilnius.lt nuotr.

Pirmose „Istria Winter Cup 2013“ turnyro rungtynėse Vilniaus žalgiriečiai sužaidė lygiosiomis 1:1 su bosnių stipriausios lygos ekipa „Široki Brijeg“.

Susitikimas buvo žaidžiamas Kroatijoje, Novigrado miestelyje, visai šalia jūros esančioje natūralios dangos aikštėje.

Dėl smulkių traumų šiame mače Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ vienuolikei negalėjo padėti Artūras Žulpa ir Rytis Leliūga.

Jau pačioje akistatos pradžioje ekipos apsikeitė įvarčiais. Pirmieji pasižymėjo Lietuvos vicečempionai.

9-ąją mačo minutę Ramūnas Radavičius iš krašto atliko puikų perdavimą šalia vartų stovėjusiam Kamiliui Bilinskiui, kuris pasiuntė kamuolį į tinklą.

Po kelių minučių įvarčiu atsakė ir varžovai, rezultatą išlyginę po sėkmingai surengtos kontratakos. Jos smaigalyje atsidūrė pro žalgiriečių gynėjus prasiveržęs Krešimiras Kordičius.

Puikią progą rezultatą vėl persverti savo naudai vilniečiai turėjo 21 minutę, kuomet pavojingai smūgiavęs Andro Švrljuga pataikė į virpstą.

Dažnai taisykles grubiomis pražangomis pažeidinėję, neleistinai žalgiriečių atakas stabdę „Široki Brijeg“ klubo futbolininkai pirmajame kėlinyje iš pradžių buvo įspėti geltona kortele, o jam besibaigiant 41 minutę Danijelis Kožulis prieš save išvydo raudoną kortelę.

Antrajame kėlinyje pavojingesnes atakas rengė šeštąją poziciją šiuo metu Bosnijos ir Hercegovinos čempionate užimanti „Široki Brijeg“ ekipa.

Ji dukart - 60 ir 73 minutę galėjo išsiveržti į priekį, tačiau kamuolys praskriejo visai šalia vartų ir tikslo nepasiekė.

Mačo pabaigoje antrąja geltona kortele buvo nubaustas „Žalgirio“ komandos saugas Vaidotas Šilėnas. Nors nuo 80 minutės abi ekipos savo gretose turėjo po 10 žaidėjų, pavojingų išpuolių suregzti nei lietuviams, nei bosniams nepavyko.

Antrąsias „Istria Winter Cup“ turnyro rungtynes žalgiriečiai žais trečiadienį Umage. Mačas vietos laiku prasidės 13 valandą, Lietuvos 14 val.

VMFD „Žalgiris“ 1-1 „Široki Brijeg“

9' [1 - 0] Kamilis Bilinskis

13' [1 - 1] Krešimiras Kordičius

VMFD „Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Algis Jankauskas (46' Andrius Skerla), Luka Peričius, Georgas Freidgeimas (46' Kanih Takuya), Vaidotas Šilėnas, Ramūnas Radavičius (68' Povilas Krasnovskis), Andro Švrljuga, Paulius Janušauskas, Mantas Kuklys (77' Karolis Urbaitis), Pavelas Komolovas (46' Egidijus Vaitkūnas), Kamilis Bilinskis.