„Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą

2012-02-10 10:44
„Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą „Žalgiriui“ teko dar sykį pripažinti „Barcelonos“ pranašumą

Ketvirtadienio vakare Kaune „Žalgirio“ krepšininkai dar sykį pralaimėjo „FC Barcelona Regal“ klubui ULEB Eurolygos „Top-16“ etape rezultatu 58:67. Barselonos krepšininkai kol kas šiame etape žengia be pralaimėjimų. Katalonai iškovojo 4 pergales iš eilės. Žalgiriečiai dar nepatyrė pergalės džiaugsmo ir yra patyrę 4 pralaimėjimus.

Šį mačą žalgiriečiai pradėjo be traumuotų Sonny Weemso ir kroato Marko Popovičiaus.

Kauno „Žalgirio“ startinis penketas: Mantas Kalnietis, Vytenis Lipkevičius, Dainius Šalenga, Paulius Jankūnas, Robertas Javtokas.
Barselonos „FC Barcelona Regal“ startinis penketas: Marcelinho Huertas, Chuckas Eidsonas, Pete'as Mickealas, Erazemas Lorbekas, Kosta Perovičius.

Pirmuosius taškus praėjus 3 minutėms nuo rungtynių pradžios tritaškiu pelnė P.Jankūnas. Vėliau dar po dvitaškį pridėjo D.Šalenga, M.Kalnietis ir dėjimu tas pats P.Jankūnas. Įpusėjus kėliniui žalgiriečiai pirmavo 6 taškais (9:3). Po T.Delininkaičio tritaškio „Žalgiris“ įgijo net 9 taškų pranašumą (14:5). Baigiantis pirmojo kėlinio laiko svečiai, daugiausia baudų metimais, sumažino deficitą (19:13).

J.C.Navarro per 50 sekundžių pelnė 5 taškus iš eilės be atsako ir privertė A.Trifunovičių prašyti minutinės pertraukėlės. Tačiau ir po jos iniciatyva priklausė svečiams, kurie išsiveržė į priekį ir likus žaisti tris su puse minutės iki kėlinio pabaigos pirmavo (26:27). Baigiantis pirmajai rungtynių pusei šeimininkai išsiveržė į priekį ir po dvidešimties minučių pirmavo (32:30).

Po didžiosios pertraukos banguojantis rungtynių ritmas tęsėsi toliau. Svečiai netruko susigrąžinti pranašumo. Po V.Sados tritaškio jis vėl siekė 4 taškus (36:40). Vėliau žalgiriečiai pademonstravo kelis pavyzdinės gynybos epizodus, bet prisivyti Ispanijos komandos tai nepadėjo.

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau sėkmingai svečių krepšį atakavo T.Delininkaitis. Penki jo taškai iš eilės padėjo sumažinti atsilikimą. Tačiau, Ch.Eidsonas taip pat sėkmingai atakavo šeimininkų krepšį. Likus žaisti kiek mažiau negu penkias minutes „FC Barcelona Regal“ buvo priekyje 5 taškų atstumu (52:57). Vėliau svečiams pavyko dar labiau atitrūkti. Dviženklį pranašumą jie išlaikė iki pat paskutinės minutės.

Taškus „Žalgiriui“ pelnė: T.Delininkaitis - 17, M.Rakovičius - 9, P.Jankūnas - 8, M.Kalnietis, D.Šalenga ir D.Collinsas - po 6, R.Javtokas - 4, M.Kuzminskas - 2, V.Lipkevičius ir T.Klimavičius taškų nepelnė.
Taškus „FC Barcelona Regal“ pelnė: J.C.Navarro - 18, E.Lorbekas - 16, Ch.Eidsonas - 15, P.Mickealas - 7, V.Sada - 4, M.Huertas - 3, C.J.Wallace'as - 2, K.Perovičius, F.Vasquezas ir J.Inglesas taškų nepelnė, X.Rabaseda nežaidė.