D. ir G. Nausėdas gražinanti ukrainietė Ana: kai sulaukiau skambučio, galvojau, kad kažkas juokauja

 • Teksto dydis:

Ukrainietė Ana į Lietuvą atvyko studijuoti anglų kalbos, tačiau slapčia turėjo svajonę – tapti grožio meistre. Šiandien Ana grožio srityje pasiekė savo viršūnę – pas ją gražinasi ne tik žinomi Lietuvos veidai Viktorija Siegel ir Indrė Stonkuvienė, bet net ir pirmoji šalies pora – Gitanas ir Diana Nausėdos.

Šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., Anos istorija bus rodoma LNK laidoje KK2.

Grožio meistro profesija Aną žavėjo nuo pat vaikystės, tačiau tėvų norai tuo metu buvo stipresni. „Lūpas dažyti – ne profesija“, – tikino Aną tėvai. Kadangi merginai gerai sekėsi anglų kalba, jos mylima mokytoja pasiūlė Anai idėją išvykti iš Ukrainos ir galimybių ieškoti kitur. „Tavo kitoks mąstymas“, – sakė.

Paskatinta mokytojos mergina prieš 12 metų išvyko į Lietuvą, nes žinojo, jog čia yra tarptautinis universitetas. Tėvelių noru Ana studijavo, tačiau, vos tik baigusi studijas, pasijautė suaugusi ir pasuko svajonės link. Mergina savo vyrą vadina didžiausiu palaikytoju, nes būtent jis nupirko jai pirmuosius makiažo šepetėlius ir net metus kiekvieną savaitę kartu važiuodavo į makiažo mokyklą Rygoje, kurioje Ana turėjo galimybę mokytis rusų kalba.

Baigusi grožio mokslus Ana nusprendė pradėti verslą – tik Lietuvoje ir niekur kitur! Tiesa, čia ji sulaukė pasipriešinimo iš lietuviškos grožio srities konkurenčių. Ana pripažįsta, jog merginos nebuvo jai draugiškos būtent dėl ukrainietiško kraujo: „Ko tu čia iš Ukrainos atvažiavai, pas mus čia daug meistrių, kurios dirba net po 10 metų. Tu čia ramiai, vaike“, – merginų žodžius prisimena Ana. Tai Ana priėmė kaip iššūkį, jog vieną dieną ji įrodys esanti verta pagarbos.

Ir jai pavyko – dabar pas ją gražinasi pirmoji šalies pora G. ir D. Nausėdos. Prieš jiems atvykstant pirmą kartą, Ana labai jaudinosi – kompleksavo, jog nesklandžiai kalba lietuviškai: „Man buvo labai baisu pasakyti kažką ne taip, bet viskas praėjo labai puikiai ir pirmoji ponia jau antrą kartą lankėsi pas mane“, – sako grožio meistrė. Beje, D. Nausėdienei taip patiko ukrainietės atliktas makiažas, jog pirmoji ponia dabar į studiją pas Aną atvažiuoja pati. Po šios patirties mergina tapo sau atlaidesnė bei mažiau savikritiška. „Atėjo supratimas, kad visgi kažko aš esu verta“, – teigia Ana.  

Beje, kai Ana sulaukė skambučio iš prezidento aplinkos, galvojo, jog kažkas juokauja. Ji negalėjo patikėti, kad turės galimybę gražinti ponią Dianą ir prezidentą – tai buvo tikras svajonės išsipildymas.


Šiame straipsnyje: makiažasGitanas ir Diana Nausėdosgrožio meistrė Anakaras Ukrainoje

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių