Astrologinė prognozė gruodžio 9–15 d.

AVINAS

Šią savaitę kantrybė, darbštumas ir tam tikras dosnumas padės jums siekti tikslo. Gali pavykti rizikingas projektas ar investicija. Darbe galbūt iškils pagunda pasinaudoti tarnybine padėtimi, o tarnybinis romanas, jei tokį esate užmezgę, gali išaiškėti. Savaitgalį teks pasistengti rasti raktą į artimų žmonių širdis. Santykiai bus problemiški, jeigu nesugebėsite suprasti vieni kitų, susitarti dėl pareigų, laisvalaikio.

JAUTIS

Šią savaitę, tikėtina, staiga atsiras ypatingų poreikių ir troškimų. Jeigu tai susiję su draugyste, meile, kūniškais malonumais, tai nesunkiai juos realizuosite. Regis, stabilizuosis meilės santykiai. Tikriausiai turite reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, finansiniais įsipareigojimais. Savaitės pabaigoje bus ypač svarbūs profesiniai ar studijų planai, ryšiai su užsieniečiais. Galimas intriguojantis pasiūlymas.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje teks šiek tiek suvaržyti savo veiksmų laisvę ir būti santūresniems, antraip negalėsite pasiekti tikslo, įveikti konkurentų. Lengva pasiduoti nevykusiai pagundai ir nuvilti partnerį. Nepiktnaudžiaukite kitų žmonių pasitikėjimu ir tarnybine padėtimi. Aplinkybės privers pasirūpinti nebaigtais darbais, sveikata, šeimos narių problemomis. Savaitgalį turbūt nepajėgsite įveikti noro pirkti ne itin reikalingus daiktus, išlaidauti.

VĖŽYS

Ši savaitė patiks, jeigu ieškote kontaktų su jus dominančiais žmonėmis, sprendžiate bendradarbiavimo klausimus. Tikėtina vertinga informacija, neblogi mokslo, projekto ar kolektyvinio darbo rezultatai. Norėsis bendrauti. Galbūt pastebėsite, kad kažkas jums rodo didesnį dėmesį nei anksčiau. Galima sėkminga intelektinė, kūrybinė, sportinė veikla. Gali nudžiuginti kvietimas į renginį. Savaitgalį neduos ramybės svarbus pasirinkimo klausimas.

LIŪTAS

Šią savaitę išaugs jūsų dalykinės ambicijos ir kūrybinės galios. Pasižymėsite diegdami reformas. Derėtų kontroliuoti savo kalbą atsižvelgiant į tai, su kuo tenka bendrauti. Darbe elkitės dalykiškai, žinoma, maloniai ir draugiškai. Iki penktadienio geriau seksis veiklos, atliekamos su grupe, komanda. Savaitgalį skirkite laiko apmąstymams vienatvėje, kūrybai. Neskubėkite tikėti nepatikrinta informacija. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje kritiškai vertinsite savo žinias bei gebėjimus. Susikaupę darbuositės, galite sulaukti objektyvaus, pozityvaus atliktų darbų įvertinimo. Galbūt priimsite jums reikšmingą sprendimą. Galimas pokalbis su darbdaviu ar pareigūnu, patikrinimas, egzaminas, atsakinga komandiruotė. Nuo penktadienio suaktyvės draugystės, meilės reikalai. Seksis kūrybinė veikla, vilios aktyvus laisvalaikis. Saugokitės infekcijų, peršalimo.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę nusimato reikalai, susiję su bankais, paskolomis, mokesčiais. Regis, pavyks įsigyti norimą daiktą. Neblogai seksis spręsti intelekto, plataus akiračio ir nuovokos reikalaujančius klausimus, tačiau  buitiniai reikalai atrodys gana atgrasūs. Galite pasijusti šiek tiek apvilti šeimos nario. Parodykite atlaidumą – tai bus vaistas, kuris gali išgydyti artimo žmogaus sielą. Savaitgalį būsite nusiteikę griebtis darbų, tvarkytis.

SKORPIONAS

Ši savaitė skatins rizikuoti. Jums gali pasisekti, ypač jei yra palaikančių asmenų. Visgi stenkitės rasti kompromisą ir su tais, kurie jums nepritaria. Derėtų švelninti nuomonių skirtumus, gebėti nusileisti. Tai gali dovanoti puikią partnerystę. Tikėtina, kad neišvengsite finansinių rūpesčių. Galbūt teks skubiai tvarkyti reikalą, susijusį su paveldėjimu, draudimu, mokesčiais, paskolomis. Pasikonsultuokite su specialistais. Savaitgalį seksis mokytis.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje norėsis kažkokių naujovių dalykinėje srityje arba kažką pakeisti aplinkoje, patobulinti savo išvaizdą. Pasverkite galimybes, jei sudomino brangūs daiktai ar paslaugos. Galbūt antroji pusė darys spaudimą dėl norimo pirkinio ir jūs turėsite aiškintis, ar to daikto tikrai reikia. Gali būti, kad konkuruosite dėl patinkančio asmens ar darbo, bylinėsitės, derėsitės. Finansinių reikalų nereikėtų atidėlioti. Savaitgalį turbūt užsisakysite prekę ar kelionę.

OŽIARAGIS

Šią savaitę palanku tvarkyti būsto, nuosavybės reikalus, vienaip ar kitaip atsinaujinti pagal esamas finansines galimybes. Regis, pavyks papildomai užsidirbti ar įtvirtinti tai, kas pasiekta. Tikėtini draugiški susitikimai, pasimatymai. Vis dėlto meilė, partnerystė veikiausiai pareikalaus rimto apsisprendimo, įsipareigojimo. Saugokite sveikatą. Savaitgalį venkite priekaištauti, pavyduliauti, jeigu nenorite nubaidyti laimės.

VANDENIS

Savaitės pradžioje gilinsitės į asmeninius reikalus, šeimines problemas. Galbūt pajusite, kad jums trūksta jaukumo namuose ir norisi jį kurti. Taip ir padarykite pasitelkdami savo išradingumą. Derėtų daugiau dėmesio skirti vaikams, antrajai pusei. Būkite labai atsakingi priimdami sprendimus, susijusius su vaikais ir darbo reikalais. Artėjant savaitgaliui mintys suksis apie sveikatą, darbą. Tikriausiai bus ir nenuspėjamų situacijų.

ŽUVYS

Ši savaitė gali paskatinti keisti veiklos pobūdį, pradėti sportuoti, vystyti kūrybinę veiklą. Pasidžiaukite tuo, kad jus palaiko artimi žmonės, draugai, paklausykite patyrusių žmonių patarimų. Regis, džiugins ir meilė. Nuo savaitės vidurio jums norėsis kuo daugiau būti namuose. Visgi darbai, įsipareigojimai vers nemažai nuveikti už namų sienų. Savaitgalį į aktyvius užsiėmimus stengsitės įtraukti mylimą žmogų, vaikus, draugus.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių