Astrologinė prognozė liepos 5–11 d.

AVINAS

Veikiausiai išleisite pinigų, samdydami talkininkus ar pirkdami daiktus, kurie palengvina darbą. Galite sulaukti skubiai apsispręsti verčiančio pasiūlymo telefonu, elektroniniu paštu. Tai gali būti apgaulė, todėl pasitikrinkite. Iki savaitgalio turbūt skubėsite užbaigti darbus, kad galėtumėte pasilinksminti. Numatomas intriguojamas flirtas.

JAUTIS

Savaitę pradėsite su polėkiu, kūrybiniu nusiteikimu. Gausite daug informacijos. Visgi netrukus gali paaiškėti, kad ne taip lengvai įgyvendinami planai ir kuriamas autoritetas. Jeigu siekiate naudos, niekam nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo nuomonės ir interesų. Taip netrukus galite įsigyti naujų priešų, o ne sąjungininkų. Per didelės ambicijos ves į aklavietę.

DVYNIAI

Būsite linkę pasiduoti kitų įtakai, išsigalvoti nebūtų dalykų. Labiau trauks svaigalai. Pasistenkite tam atsispirti, nes lengva apsinuodyti ar prikrėsti kvailysčių. Neimkite giliai į širdį nereikšmingų dalykų. Venkite ginčų. Būkite racionalūs, jei teks tvarkyti turtinius, komercinius reikalus. Savaitės pabaigoje domins nekilnojamojo turto rinka, vilios gamta.

VĖŽYS

Jūsų energija bus labai laki. Aktyviau pabendravę, netrukus galite pasiduoti pasyvumo jausmui, piktnaudžiauti svaigalais ar pataikauti slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervus, ilsėkitės, atsargiai vairuokite. Derėtų rimčiau įvertinti savo ryšius su kitais žmonėmis. Nuo jūsų ypač priklauso, koks bus namų jaukumas, šeimos reikalai ir santykiai.

LIŪTAS

Gali kilti ūpas kažkur lėkti, bėgti, keisti aplinką ar kitus žmones. Stigs susivaldymo bendraujant, norėsis kritikuoti, raginti. Būkite atsargūs kolektyve, o ypač su kolegomis. Galbūt susidursite su etine ar teisine dilema. Kažkas vertins jūsų poelgius arba jūs turėsite nuspręsti, kas pasielgė tinkamai, o kas – ne. Galimas keistas nuotykis ir nenumatytos išlaidos.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje aktualūs bus su mokslu, teisėtvarka, užsieniu susiję reikalai. Galbūt gausite žinią, kuri privers nerimauti. Visgi gerai jaustis labiausiai trukdys jūsų pačių nervingumas, įtarumas. Saugokitės avarijų, sukčių. Iki šios savaitės pabaigos dar neskubėkite imtis atsakingų naujų įsipareigojimų, ypač jei tai jums nepigiai kainuotų. Užbaikite senus darbus.

SVARSTYKLĖS

Galite būti raginami imtis veiklos, kuriai reikia lėšų ir energijos. Galbūt mėginsite kažką rekonstruoti. Regis, teks dalyvauti viešuose renginiuose arba galvosite apie ateities planus, keliones. Antroje savaitės pusėje galite gauti svarbių pranešimų, kurie nebūtinai nudžiugins. Tai gali paskatinti priimti neplanuotą sprendimą. Staigmenų tikėkitės ir iš vaikų.

SKORPIONAS

Būsite nusiteikę harmoningai bendrauti, objektyviai vertinti kitus. Nestokosite polėkio, originalumo, fantazijų apie neįprastus nuotykius. Visgi pavojinga rizikuoti savomis ir svetimomis santaupomis, leistis į avantiūras. Jeigu neapdairiai elgėtės su pinigais, dokumentais, tai dabar ims ryškėti padariniai. Nusivylimų gali sukelti ir meilė, seksas.

ŠAULYS

Vikriai suksitės įprastiniame reikalų ir kontaktų verpete, tačiau nuotaiką drums suvokimas, kad kažką turite pasiūlyti kitiems, derintis. Galbūt staiga pasijusite keistai priklausomi nuo tam tikrų įtakų. Venkite svaigalų, saugokitės sukčių. Nuo savaitės vidurio augs noras kuo nors pasipuikuoti prieš kitus. Kartu gali sustiprėti nepasitenkinimas situacija.

OŽIARAGIS

Asmenines problemas spręsti mėgins padėti artimieji, draugai. Galbūt gausite kiek avantiūristišką pasiūlymą. Visgi rizika gali nepasiteisinti arba prireiks daugiau pastangų, nei tikitės. Labiau rūpinkitės vaikais. Regis, jaučiatės neužtikrinti dėl savo profesinės padėties, sveikatos ar išvaizdos. Išgirstos apkalbos ar užuominos kelia prieštaringus jausmus.

VANDENIS

Gana daug dėmesio skirsite nuosavybės, šeiminiams, vaikų klausimams. Tai išeis į naudą. Tačiau dėl kitų reikalų gali susikirsti jūsų ir šeimos narių, partnerių nuomonės. Iš jūsų laukiama užuojautos, meilės, o jūs turbūt nesugebėsite būti dėmesingi. Jums neabejingas asmuo pasijus lyg perlietas šaltu vandeniu. Gal mėginsite kelti sąlygas, ir tai gali būti užgaulu.

ŽUVYS

Šią savaitę jums rūpės sutvarkyti svarbiausius reikalus, pasirašyti sutartis. Gali apvilti žmogus, iš kurio daug tikėjotės. Regis, labiau seksis įgyvendinti teisingus ir protingus siekius. Nesukčiaukite ir patys saugokitės sukčių. Regis, kils idėjų, susijusių su būsimomis atostogomis ar sodybos modernizavimu. Jeigu jau atostogaujate, smagiai leisite laiką.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių