Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 25 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 25-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Šią dieną stenkitės praleisti taip, kad nestigtų komforto, dvasinės ir fizinės ramybės. Neskriauskite savęs, palepinkite. Dėl to jums labai palengvės, atsipalaiduosite ir jausitės puikiai.

JAUTIS. Vykite nuo savęs visas negeras mintis ir pamatysite, kaip nuskaidrės jūsų siela. Pozityviai žvelkite ir į veidrodį, pasidžiaukite tuo, ką matote. Priimkite save tokius, kokie esate, ir pajuskite meilę sau.

DVYNIAI. Gali būti, kad labai jautriai reaguosite į apkalbas, užkulisines intrigas. Susikurkite aplinką, palankią emocinei pusiausvyrai atkurti, subalansuoti jausmus. Pabūkite gamtoje, atitrūkite nuo to, kas jus slegia. Saugokite sveikatą.

VĖŽYS. Ši diena gana palanki bendravimui. Daug dėmesio skirsite kitiems, tačiau būsite gana tiesmuki ir kritiški. Regis, pateisinsite viltis tų, kurie iš jūsų tikisi protingo, kompetentingo patarimo.

LIŪTAS. Regis, galvosite apie dalykines problemas, nervins buitiniai nesklandumai, šeimos narių rūpesčiai ir priekaištai. Verčiau išmeskite iš galvos visa, kas nemalonu. Raskite turiningų pramogų.

MERGELĖ. Palanku gaivinti užsienio kalbų žinias bei pamirštas pažintis su žmonėmis iš kitų šalių ar miestų. Nekasdieniškas prasiblaškymas, nauji įspūdžiai padės pozityviai nusiteikti kitai darbo savaitei.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums iš galvos neišeis įvairios problemos, ypač finansinės. Vargu ar verta aukoti gerą nuotaiką, kai vis tiek dabar nieko neišspręsite. Atsipalaiduokite, tik be didelio išlaidavimo.

SKORPIONAS. Ši diena žada susitikimus su žmonėmis, kurių bus įdomu ir pasiklausyti, ir pasiginčyti. Bendraudami neįsitempkite, tiesiog būkite nuoširdūs. Užuot lieję pyktį dėl skirtingo požiūrio, pasitelkite draugišką humorą.

ŠAULYS. Regis, daug dėmesio skirsite įvaizdžiui, sveikatai, augintiniams. Neignoruokite savo organizmo reikmių, jeigu jis reikalauja poilsio, dietos, apsivalymo.

OŽIARAGIS. Nesivaržykite priminti apie save draugams, gerbėjams. Jus gali suintriguoti kvietimas į pasimatymą, pobūvį, šou renginį. Šiandieniniai susitikimai, užsiėmimai stimuliuos jausmus, atskleis aistras, troškimus.

VANDENIS. Šiandien daugiau dėmesio skirkite šeimai, vaikams, pasvarstykite, ką galite padaryti dėl savo ir artimų žmonių gerovės. Regis, iš dalies pavyks viską suplanuoti, surikiuoti taip, kaip reikia.

ŽUVYS. Tikriausiai neišvengsite giminaičių ir draugų dėmesio. Arba patys būsite itin nusiteikę bendrauti, smalsauti, domėtis artimųjų, kaimynų, draugų reikalais, diskutuoti socialiniuose tinkluose visiems aktualiomis temomis.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Laimingiausi yra dar negimė
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių