Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 16 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 16-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Palankus metas meno srities veikėjams rodyti savo sugebėjimus. Regis, labiau nei paprastai jus domins apkalbos, svetimos fantazijos, užkulisiniai įvykiai. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

JAUTIS. Šiandien dairysitės geros kompanijos. Norėsis būti tarp žmonių, įgyti populiarumo, sužavėti. Jeigu patys būsite dėmesingi ir dosnūs draugams, tai labai tikėtinas toks pat atoveiksmis iš jų.

DVYNIAI. Būsite pakankamai aktyvūs ir pasitikintys arba sugebėsite tokie atrodyti. Tiktų sudalyvauti viešame nuotoliniame renginyje. Jeigu liksite namuose, jums norėsis tvarkos, komforto, todėl būsite linkę iš širdies paplušėti.

VĖŽYS. Jeigu jums nereikia įtemptai mokytis, tai jūsų mintys sklandys toliuose. Galbūt ruošiatės kelionei, o gal naršote internete ieškodami artėjančio sezono pasiūlymų, susirašinėdami su agentūromis ar užsieniečiais.

LIŪTAS. Palankus metas keisti aprangos stilių ar šukuoseną, įsigyti naujų drabužių, avalynės. Galite pasirodyti išradingi panaudodami senus daiktus, juos perdarydami. Gali atsinaujinti sena aistra.

MERGELĖ. Jausite norą bendrauti su kitais bei dalintis tuo, ką turite, padėti. Tarpusavyje bendraujant svarbiausia yra pasitikėjimas, o menkus nesklandumus bus galima išsiaiškinti ir kitą dieną.

SVARSTYKLĖS. Jeigu gerai jaučiatės, tai turėsite ūpo pasportuoti bei tvarkytis savo ūkyje ar atlikti kitus susikaupusius darbus. Pravartu rūpestingiau elgtis su gyvūnais.

SKORPIONAS. Jus gali aplankyti nekasdieniški jausmai, romantiškos svajos. Palankus metas intensyviau vystyti kūrybinę veiklą bei originalesniu žvilgsniu pažvelgti į savo išvaizdą, aplinką. Regis, verta kai ką patobulinti. Daug dėmesio reikalaus vaikai.

ŠAULYS. Jeigu turite svarbių sumanymų, mėginkite juos įgyvendinti. Gali būti, kad teks atsakyti už artimų žmonių poelgius arba nuo kažko juos saugoti. Jausite pareigą susitvarkyti buitį. Venkite alkoholio, sunkaus maisto.

OŽIARAGIS. Tikriausiai kils ūpas aplink save susikurti daugiau komforto. Būsite linkę į tai investuoti. Galite tikėtis įdomių peripetijų jausmų srityje. Stenkitės daryti tai, kas jums malonu ir nekenkia kitiems.

VANDENIS. Jums rūpės harmonija ir tvarka namuose. Galite įsigyti kažką savo buičiai, aplinkai papuošti. Noriai spręsite draugų ir vaikų problemas. Galite tikėtis neblogų pasiūlymų, viltingo flirto.

ŽUVYS. Šiandien pravartu klausytis, ką mąsto ir kalba kiti – tai išeis į naudą. Originalumo nestokojantis asmuo gali duoti vertingą patarimą, bet tuo pačiu gali sukelti sumaišties.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių