Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 17 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 17-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Pasitelkite taktą ir kantrybę, bendraudami su aplinkiniais, artimaisiais. Mokėkite prisitaikyti prie kintančios situacijos. Jeigu taupote pinigus, atokiau laikykitės nuo išlaidauti skatinančių vietų.

JAUTIS. Augantis ryžtas padės nugalėti sunkumus. Labiau pasitikėkite artimų žmonių galimybėmis jums padėti ir aktyviai prisidėti prie bendrų reikalų. Vakaras gana nepalankus protinei, buhalterinei veiklai, automobilio vairavimui.

DVYNIAI. Daugiau dėmesio skirkite verslo, profesiniams reikalams. Net dėl menko aplaidumo galite netekti kolegų pasitikėjimo. Neaiškumų gali kilti ir reikaluose, susijusiuose su materialinėmis vertybėmis, pinigais, nuoma.

VĖŽYS. Būsite linkę nerimauti, dramatizuoti. Neužsigriebkite daugiau, nei galite padaryti. Jeigu pradėsite daug darbų, jiems užbaigti gali neužtekti nei jėgų, nei noro. Įmanomas jaudinamas susitikimas.

LIŪTAS. Jūsų planams stigs racionalaus pagrindo, būsite linkę tirštinti spalvas arba nerti į nerealias fantazijas. Nieko nedarykite paskubomis ir pasisaugokite abejotinų pagundų tiek meilėje, tiek verslo, politikos srityje.

MERGELĖ. Jums ši diena bus tuo sėkmingesnė, kuo geresnis kolektyvas yra jūsų aplinkoje. Apskritai, būsite labai jautrūs kitų žmonių požiūriui į jus, jų palaikymui ar nepalaikymui. Produktyviai veiksite tik su komanda.

SVARSTYKLĖS. Visą dieną plūksitės su nebaigtais darbais. Daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai, įvaizdžiui, dietai. Su darbdaviu, pareigūnais nesivelkite į ginčus, neįrodinėkite, kad jie neteisūs.

SKORPIONAS. Palanku bendrauti su užsieniečiais, diskutuoti su išsilavinusiais žmonėmis. Žinoma, tuo atveju, jeigu turite pakankamai žinių, esate kompetentingi. Tuomet būsite išgirsti ir įvertinti.  

ŠAULYS. Didžioji dalis konstruktyvios energijos bus nukreipta į prekybos, teismų, finansų, nuosavybės klausimus. Galbūt nieko konkrečiai neišspręsite, tačiau rimtai aptarsite.

OŽIARAGIS. Šiandien teks daug bendrauti ir pasitaikys visko: ir malonių šypsenų, ir griežtų žodžių. Jeigu mėginsite kitus nuginčyti ir neleisite pasireikšti, galite prarasti palankumą.

VANDENIS. Darbo, sveikatos, augintinių, įvaizdžio klausimai turbūt bus aktualiausi nuo ryto iki pat vakaro. Galite gauti aktualios informacijos galbūt apie sveikatos tyrimus, pageidaujamus medikamentus, slaugą, reabilitaciją ar pan.

ŽUVYS. Būsite linkę elgtis kiek lengvabūdiškai. Galbūt tam kurstys neatsakingi draugai ar meilikaujantys gerbėjai. Verčiau nelįskite į abejotinas avantiūras, antraip galite patekti į keblią situaciją.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių