Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 21 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 21-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Šiandien gali išryškėti ir geros, ir blogos jūsų savybės, bet labiau – blogos. Lengva įgyti priešų, susipykti, pakenkti sau ir kitiems. Vertėtų atidžiau rinktis prekes, jei ketinate ką nors pirkti iš technikos, elektros prekių.

JAUTIS. Tikriausiai būsite tokie sudirgę, emocionalūs ir nekantrūs, kad galite pašnekovų net neišklausyti iki galo bei padaryti išvadą, kad niekuo negalima pasikliauti. Lengviau bus, jeigu skatinsite ne aštrią opoziciją, o palaikymą. Saugokitės traumų.

DVYNIAI. Tikriausiai dėl visko jaudinsitės, nerimausite, ypač jei negalite pasigirti sveikata, energija. Galbūt ramybės neduos nemaloni paslaptis ar apkalbos. Pataupykite savo jėgas, neeikvokite jų abejotiniems užsiėmimams.

VĖŽYS. Šiandieną galite patirti jums tyčia parengtus išbandymus, patikrinimus. Pirma mintis bus trauktis iš kelio. Verčiau susiimkite ir apginkite savo poziciją bei interesus. Lengva prisidaryti nuostolių, baudų, todėl būkite apdairūs. Saugokitės traumų.

LIŪTAS. Šiandien bus nelengva išsaugoti gerą reputaciją ir nesugadinti reikalų eigos. Sulauksite kritikos arba susidursite su biurokratinėmis užkardomis, keistais draudimais. Atsargiau elkitės su įrankiais, prietaisais, technika, ugnimi.

MERGELĖ. Šiandien reikės peržengti per kai kuriuos kompleksus, nes jausite įtampą, jeigu teks organizuoti seminarus, perteikti žinias, mokyti aplinkinius. Regis, teks iš peties paplušėti norint gauti bent patenkinamus rezultatus.

SVARSTYKLĖS. Nerimausite dėl finansinių reikalų. Galite jausti spaudimą, būtinybę sumokėti mokesčius, grąžinti skolas, sumokėti baudas. Tikėtinos ir pavojingos pagundos. Atsargiai su kyšiais. Pasistenkite nesugadinti svarbių santykių.

SKORPIONAS. Dalykinėje srityje galimi netikėtumai. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus permainingi ir įtempti, kupini pavydo. Svarbu nepasiduoti blogai įtakai, neįsivelti į avantiūras. Saugokitės avarijų, traumų, ugnies.

ŠAULYS. Jausite didelį susirūpinimą dėl įstrigusių darbų, savo ar artimo žmogaus sveikatos, profesinės padėties. Gali išryškėti jūsų kompetencijos trūkumas arba kažkas gali sutrikdyti jūsų sumanytą planą.

OŽIARAGIS. Tikėtina, kad kažkas mėgins užkariauti jūsų dėmesį, bet jūs dėl to nerodysite džiaugsmo. Galbūt tuo asmeniu nepasitikite ir nenorite turėti jokių reikalų. Venkite aferų, nes galite įklimpti į bėdą. Labiau saugokite savo atžalas.

VANDENIS. Praeities aktualijas gali priminti dabar pasireiškiančios kolektyvinių veiksmų pasekmės. Nebūkite nervingi namuose, nes bus tikrai nelinksma, jeigu artimuosius išvesite iš pusiausvyros. Saugokitės agresijos, traumų.

ŽUVYS. Šiandien laukia daug lakstymo, pokalbių. Į bėdą gali pakliūti artimas žmogus. Neapsidžiaugsite, jei per daug tikitės iš kitų. Tikėtina, kad įsivelsite į konfliktus su kaimynais, giminaičiais. Saugokitės avarinių situacijų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių