Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 23 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 23-iajai, šeštadieniui.

AVINAS. Tikriausiai susitiksite su toliau gyvenančiais artimais žmonėmis arba su jais nemažai bendrausite telefonu, internetu. Gilinsitės į svetimus reikalus, teiksite patarimus. Tačiau jei leisitės į kelionę, neišvengsite sunkumų.

JAUTIS. Šiandien jausitės laimingesni, jeigu galėsite pasilepinti komfortu, skaniu maistu. Visgi prekybos centrus verčiau aplenkite, jeigu nenorite be reikalo išleisti krūvos pinigų. Tinkamai elkitės su technika, laikykitės saugumo reikalavimų.

DVYNIAI. Jeigu šiandienos laisvalaikiui pavyks surasti įdomių užsiėmimų arba niekas netrukdys vienumoje užsiimti mėgstamu hobiu, nuotaika bus gera. Naršydami internete, komentuodami būkite korektiški, ypač su vyresnio amžiaus pašnekovais.

VĖŽYS. Būsite linkę ilgiau padrybsoti lovoje, patinginiauti, pasvajoti. Šiandieną tai jums tik į naudą. Klausykite savo organizmo ir vidinio balso, tuomet jūsų savijauta pagerės, po truputį prisipildysite naujų jėgų.

LIŪTAS. Regis, oponentai glemšis tą jūsų laiką, kurį ketinote skirti draugams, bendraminčiams. Ir kuo labiau leisitės į diskusijas su priešingai kalbančiais, tuo piktesni jie bus jūsų atžvilgiu.

MERGELĖ. Profesiniai ir viešieji reikalai šiandien jums rūpės labiau nei savaitgališkas laisvalaikis. Regis, ir apie sveikatą teks daugiau pagalvoti. Jeigu ne savo, tai artimo žmogaus ar naminio augintinio.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jus domins su praeities įvykiais bei globaliniais ateities klausimais susiję dalykai. Galbūt gausite laišką iš toli ar kažkur toliau vyksite.

SKORPIONAS. Su kaupu bus smulkių rūpesčių. Galbūt suvoksite, kad nepamatuotai švaistėte pinigus nebūtiniems dalykams. Regis, dabar lėšų gali pritrūkti tokiems dalykams, kurių iš tiesų reikia. Galima ir psichologinė dilema.

ŠAULYS. Šiandien galite išgirsti ne vien malonių komentarų iš pažįstamų žmonių, artimųjų. Kai kurios pastabos gali skatinti gynybinę poziciją. Gali atsitikti taip, kad pakeisite savo nuomonę vienu svarbiu klausimu.

OŽIARAGIS. Ši diena tikriausiai privers atkreipti dėmesį į savo ar namiškių sveikatos būklę. Būsite nusiteikę išleisti pinigų namų apyvokos daiktams, kosmetikai ar drabužiams, grožio procedūroms.

VANDENIS. Šiandien būsite nusiteikę gana žaismingai. Galbūt jums viskas atrodys tarsi teatras. Daugiau dėmesio skirsite vaikams arba kūrybai. Jūsų sugebėjimai ir talentai labiau išryškės.

ŽUVYS. Mintys suksis apie praeitį ir ateitį. Norėsis žemiškų malonumų, komforto. Dėmesio reikalaus jūsų artimieji. Pravartu pasidarbuoti namų ūkyje. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, sunkiai virškinamu maistu.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių