Berniukas dvi valandas laukė greitosios pagalbos automobilio ir mirė ant mamos rankų

Rusijos mieste Čeliabinske gyvenantis vaikas mirė ant mamos rankų. Jis net dvi valandas veltui laukė iškviestos greitosios medicinos pagalbos automobilio.

Apie tai praneša „Telegram“ kanalas „Ural Mash“. Teigiama, kad dešimties metų berniukas prastai pasijuto ketvirtadienį, gruodžio 8 dieną. Jis buvo tik ką grįžęs iš mokyklos.

Gydytoja vaikui nustatė virusinio susirgimo simptomus ir išrašė vaistų bei sirupo nuo kosulio. Tačiau berniuko sveikata negerėjo. Po kelių dienų, sekmadienį, moksleiviui temperatūra pakilo iki 39-ių.

Netrukus temperatūra vaikui staigiai nukrito – termometras rodė mažiau nei 36-is.

Tada sunerimo berniuko močiutė. 20.30 val. berniuko mama iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Atvykstančio medikų automobilio šeima laukė dvi valandas, bet nesulaukė.

Galų gale mama nusprendė sūnų pati nuvežti į ligoninę. Tačiau joje berniuką atsisakė paguldyti ir patarė kreiptis į miesto ligoninę.

Vaiko nuvežti į nurodytą ligoninę nespėjo. Dešimtmetis vežamas į gydymo įstaigą mirė ant mamos rankų.

Kokia buvo berniuko mirties priežastis, neaišku iki šiol.NAUJAUSI KOMENTARAI

O kas kitaip?

O kas kitaip? portretas
(3 dalis) ... dar po valandos aš jau mašinoj pakeliui namo. Tiek tereikėjo, kad pasceikčiau. O kaip supratau iš sesutės, kuri mane vežė skrandžio plaut, jie ten susigalvojo, kad aš kažko apsirijau, kad nusižudyt... Tai net jei tokia absurdiška nesamonė ir būtų tiesa - ar tokiu atveju nereikėtų kaip tik skubos tvarka skrandžio plaut, o ne švitinimais per naktį užsiiminėt, nes laiko akivaizdu, lad turėjo. ( veiksmas pora metų iki karantino). Tai galim rašinėt kaip pas tuos rašistus blogai su medicina, bet gal susitvarkykim patys savo kieme?

O kas kitaip?

O kas kitaip? portretas
(2 dalis). T.y. taip ant kėdutės pralaikoma 13 valandų. Tuomet pagaliau pamatuojamas spaudimas, atliekmas kraujo tyrimas, kardiograma ir pacientei pasakoma, kad veš guldyti į trečią ligoninę. Na ten reikalai jau greičiau - šiek tiek po 1 valandos nalties pagaliau gavo lovą reanimacijoje. Išvada sėdėk ant kėdės - jei nenumirsi, tada gal ką ir darysim. Šita situacija buvo pandemijos metu todėl lydintis asmuo nebuvo įleidžiamas į priimamąjį. 3. 30 metų moteris. Konkrečiai apsinuodijimas maistu. Tereikėtų skrandį išplaut ir keliauk namo. O bet tačiau... su greitąja atvykus į klinikas apie 21:30 val. buvo atlikti kraujo tyrimai, pastatyta lašalinė, suduota vaistų nuo pykinimo, per naktį vežė šviest rentgenu 7 kartus ir daryt echoskopijos 4 ar 5 kartus. Ką tikėjosi rasti sunku pasakyti ir kam tiek kartų švitinti? Galiausiai ryte apie 9 valandą pasikeitėpamaina ir baujas pamainos vyriausiasis pradėjo rėkti ant viso skyriaus kodėl dar skrandis neplautas? Po 10 min jau vyksta plovimas, dar po

O kas kitaip?

O kas kitaip? portretas
Manau visiems sveiko proto žmonėms jau seniai aišku, kad su ta šalimi yra viskas ir visaip kaip tik gali būti negerai... O bet tačiau... šitas mini straipsniukas yra puikus vietinės propagandos pavyzdys... Na tikrai negerai... bet ir pas mus ne kažką kitaip... Trys vietiniai pavyzdžiai iš asmeninės patirties: 1. Vaikas kelios dienos su 39,5 temperatūra. Šeimos gydytoja nepriima, nes (įsivaizduokit) su temperatūra. Diagnozę nustato ir medikamntus paskiria (tarp jų nieko receptinio, nes receptus gali išrašyti tik gyvai apžiūrėjus) telefonu. Priimamasis sako eikit pas šeimos gydytoją... Ratas pradeda suktis iš naujo... 2. 59 metų moteris su širdies ritmo sutrikimu 10 val. ryto su greitąja išvežama į Kauno klinikų priimamąjį. Savijauta itin prasta - nei pastovi, nei paeina. Klinikose pasodinama ant kėdės ir taip be jokios medicininės priežiūros, be jokių tyrimų ar net spaudimo pamatavimo, be gurkšnio vandens ir jokio kasnio (o žmogus dar ir su diabetu) pralaikoma iki 23 valandos.
VISI KOMENTARAI 62
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių