Kitokia paroda: K. Navako istoriją pasakoja peiliukas, krištolinė taurė ir juodas paltas

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
....rinkos ekonomika ...Ji ----besieleeee O rinka tai turgus /nupirk--parduok// ...be poetu ,be kulturos...o kur zodzio menas? ...ten jo ne ras ta O K.N.avakas. zodzio MEISTRAS .ir skaitytojai visada pasigesime Jo kurybos.,JO zodzio meno.

Anonimas

Anonimas portretas
Ziauru!!!! Zmogau!,ziaurus komentaras .

Saulius Macaitis

Saulius Macaitis portretas
Gėrė tol, kol gėrėsi. Po to padžiovė lastus. Nesu skaitęs jo poezijos, atsimenu tik kada 1982, jis vienuoliktoku būdamas, dalyvavo kažkokioj TV laidoje kartu su kitais poetais. Pamenu jo skaityto eilėraščio pabaigą: "mano siela nepalik manęs - kūnas mane tepalieka". Tarybiniais laikais būti poetu prilygo būti pusdieviu. Galėjai nedirbdamas riebią dešrą valgyti. Slampinėdavo protinga veidą nutaisęs, akys - stulpu ir visi turėjo suprasti, kad toks tipas yra aukščiau kitų. Rinkos ekonomika sustatė visus į vietas. Beliko pigią degtinę gerti ir nesąmones pezėti. Bet neilgai.

Klausimas

Klausimas portretas
O čia antroj nuotraukoj šio straipsnio autorė?

irgi manau

irgi manau portretas
manau kad Literatūros muziejų reikėtų pervadint į Navako ką jau ten tas Maironis

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Ir aš įkalęs rašydavau,bet metęs gert praradau tą rašymo dovaną.Prisiminęs tą įkarštį kartais vėl kai ką sukergiu,bet su nežymėta mašina atvažiavę vyrai mažumėlę prigesina aistrą Paleckio vienatvės kameroje pavyzdžiu.

Manau

Manau portretas
Manau, Kaune galėtų rastis Kęstučio Navako gatvė ar aikštė.

senelis......

senelis...... portretas
...kad ir koks talentingas bebūtum, kad ir kaip Dievas apdovanotų, prieš arielką dar niekas pergalės vainiko nekėlė.....gaila žmogaus, bet tokia gyvenimo tiesa, deja.

WW

WW portretas
Alkoholis zmogu prazude.

...

... portretas
metas atsinaujinti buvo tai ir keitė

jei ne

jei ne portretas
mirtis gal but butu ir 4 ir 5 žmona, tik kam jis jas keite ?

Kaip manote

Kaip manote portretas
Ar šiame rašinyje svarbesnis Kęstutis Navakas ar pati autorė, pradedanti rašinį ne nuo poeto asmenybės apibūdinimų, o nuo varganų asmeninių prisiminimų? Ir visur jaučiamas tas "aš" ir "aš".... Šiaip tai gėdinga save kelti aukščiau kitų.

pelesiu pilna

pelesiu pilna portretas
tustybiu muge...

...

... portretas
nežinai kas toks,tai gabus dykaduonis sugebėjęs meistriškai apsukt naivioms bobelėms galvas ir puikiai gyvenęs jų sąskaita,net Ūpo Dėdė taip nesugeba turi su šuniukais prie krautuvės stovėt

Istorija

Istorija portretas
o kas jis toks,negirdetas ?

G

G portretas
Ačiū autoriams už gražius prisiminimus.

Nesriūbaukit

Nesriūbaukit portretas
60 rublių už gerą „diską“ buvo labai nedaug. Galėjo būti ir 100 ir 120. Aišku už transvestitą Amandą Lear tikrai nebūčiau nei 5 rublių davęs.

Galerijos

Daugiau straipsnių