Pranešama, kur bus galima atsisveikinti su operetės primadona D. Dirginčiūte-Tamuliene

  • Teksto dydis:

Kovo 25 d., likus porai savaičių iki 82 gimtadienio, mirė Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė, operetės primadona Danutė Dirginčiūtė-Tamulienė. Teatras pranešė, kad su operetės primadona atsisveikti ir palydėti į paskutinę kelionę bus galima balandžio 16 d.

Kauno muzikinio teatro internetiniame puslapyje skelbiama, kad atsisveikinimas su velione vyks 2024 m. balandžio 16 d., nuo 10 val. Kauno valstybiniame muzikiniame teatre.

Urna išnešama 14 val., laidojama – Petrašiūnų kapinių panteone.

Artimųjų pageidavimu velionės atminimą galima pagerbti auka arba gėlės žiedu.

Primename, kad aktorė anapilin iškeliavo po sunkios ligos.

Anot teatro, laukiniu deimantu vadinta Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė operetės žanrą ne tik prisijaukino, bet ir pakėlė jį gerokai į aukštesnį meninį lygį.

„Ji – viena iš nedaugelio dainininkių, atitikusių visus operetės žanro keliamus reikalavimus: gražaus, stipraus, puikiai valdomo balso, išraiškingos prozos, ekspresyvios ir natūralios vaidybos, plastiško šokio. Jos vidinio grožio, tvirtų asmeninių savybių, grakščios išvaizdos bei puikaus balso derinys suteikė kuriamiems personažams nepaprasto žavesio ir šilumos“, – įsitikinę teatro atstovai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunas

Kaunas portretas
Nesuprantu ar ji dar nepalaidota !?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių