Sostinėje – artėjančiai Dainų šventei skirtas renginys „Vilnius dainuoja“

  • Teksto dydis:

Ruošiantis jubiliejinei šimtmečio Dainų šventei „Kad giria žaliuotų“, šeštadienį sostinės Rotušės aikštėje rengiamas nemokamas renginys, kurio metu vilniečiai ir miesto svečiai galės kartu dainuoti žinomiausias dainas bei mokytis naujų kūrinių.

„Dainų šventė yra ypatingas reiškinys Baltijos šalių ir visos Europos kultūroje – turime didžiuotis tuo, kad ši tradicija saugoma UNESCO, ją puoselėti. Neabejojame, kad laukiant šimtmečio Dainų šventės, „Vilnius dainuoja“ bus puikia proga susiburti drauge ir dar stipriau pasiruošti pagrindinei šventei vasarą“, – pranešime cituojama Dainų šventės Ansamblių vakaro režisierė Leokadija Dabužinskaitė.

Anot pranešimo, renginio metu atsikartos pagrindinės Dainų šventės dalys – folkloro diena, ansamblių vakaras, šokių diena ir dainų diena. Prisijungti prie pastarosios dalies, kurioje dainuos chorai, buvo kviečiami ir vilniečiai – per kiek mažiau nei savaitę laiko buvo užpildytos visos 50 vietų.

ELTA primena, kad jubiliejinė šimtmečio Dainų šventė „Kad giria žaliuotų“ vyks šių metų birželio 29–liepos 6 dienomis. Pirmasis jos renginys įvyks Kaune, Dainų slėnyje, o savaitės koncertinį ciklą uždarys Dainų dienos koncertas Vilniaus Vingio parke.

Organizatoriai primena, kad į 10 iš 14 Dainų šventės renginių bus galima patekti nemokamai, įskaitant ir stovimas Dainų dienos Vilniaus Vingio parke vietas. Šventės renginiuose dalyvaus 35 tūkst. dalyvių ir 1,5 tūkst. kolektyvų.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Ne

Ne portretas
Ne vilnius dainuoja bet lietuva dainuoja o vilnieciai durniuoja su savo meru
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių