2020-ieji Kauno rajone: tūkstantis vietų darželinukams ir europietiškas stadionas

Kauno rajonas jėga !!!

Kauno rajonas jėga !!! portretas
Džiaugiuosi ,kad esu Kauno rajono gyventoja. Dėkojame Gerb.merui Valerijui Malūnui už padarytus ir daromus gražius darbus mums -gyventojams. Suburta stipri komanda sugeba išlaikyti Kauno rajoną aukštame lygyje. Užimti 1-ąsias ir antrąsias vietas Lietuvoje , tai ir įrodo , kad Kauno rajono meras tikrai dirba mums ir nusipelno pagarbos. Per mero vadovavimo laikotarpį , kiek kelių išasfaltuotas , mokyklų pastatyta, naujų darželių įkurtų , o kur kiti darbai padaryti .Mes žmonės ,gyvendami gerai neįvertinama , tai ką turime gero.

atsakymas bebrams ir krevetėms

atsakymas bebrams ir krevetėms portretas
Europietiškas stadionas - ne koks nors sporto aikštynas, o atitinkantis tarptautinius FIFA reikalavimus, pilnų matmenų futbolo stadionas. Garliava tokį turi, o Kaunas dar tik kasa tranšėjas. reikia tikėtis, kad kada nors užbaigs.

paaiškinimas

paaiškinimas portretas
o ką apie tą Makūną reikėtų atskleisti? Gyvena su ta pačia žmona, sugyventinės neturi. Žmona mokytoja, būtų keista, jei mieste, o ne rajone dirbtų. Turto kitoje savivaldybėje neturi, ir prisijungti jos nenori, - visai neįdomus toks meras

Aleksotas

Aleksotas portretas
Mieli žmonės, džiaukitės, kad turit Makūną, kol į jūsų pušynėlius ir paupius su buldozeriu neatbirbė Matijošaitis.

KRS BEBRŲ UABAS

KRS BEBRŲ UABAS portretas
Sveiki,Apie Kauno miesto merą mes žinome beveik viską,kad gyveno Vičiūnuose,paskui restauravo dvarą prie Nevėžio,kad turi naują draugę,žinom net mašinos markę ,kokia stovi jo garaže,net zinom,kaip atrodo klozetas su kriaukle jo šikane.Tai va,klausimas žurnaliūgoms,ką mes žinome apie Makūno asmeninį gyvenimą,apart juostelių karpymo,konteinerių atidarymo proga.Komentatoriai gal žino kur Turkmėnbaši gyvena?Įėjus į KRS puslapį,tik matau,kad Makūnienė dirba pas Makūną.Taškas.Čia dar sužinojau,kad rajone yra europietiškas stadionas,tai žurnalistai,gal pasakys,kaip atrodo neeuropietiškas stadionas.Kaip sakoma-iš didelio rašto,išėjo iš krašto.

Rita

Rita portretas
Garliavoje V. Kudirkos gatvę asfaltavo, o gatvės galą paliko neasfaltuotą. Neasfaltuotos gatvės galui gyventojai turi susimokėti už asfaltą. Nėra čia ko džiaugtis.

Šančiai

Šančiai portretas
Mieli žmonės, nesipykit. Gyvenu Šančiuose, brolis - Kačerginėje. Visiems užtenka vietos, reikia gyventi draugiškai. Mes, šančiškiai, galim tik pavydėti Kauno rajono žmonėms, kur skaitomasi su bendruomenės nuomone ir niekas nevažinėja su buldozeriais.

na

na portretas
tai kam tuos darželius dar stato...Kovo 11-sios g. prieš Girstutį eina 6 vaikai į darželį, o tie kurie eina auklėtojos sako ...mergaitė parėjus sako mamai, mamyt kam mane vedi auklėtoja sako gali juk būt namie

Ievai

Ievai portretas
nesakyk netiesos. Mano vaikai rajone pasistatė namą, Ten pat dirba, LEZ, e, kur tarp kitko dirba ir apie 4 tūkstančius Kauno miesto gyventojų (reiškia jų mokesčiai eina miestui, nors uždirbti rajone). Anūkas mokosi rajone, gimnazijoje, sesutė jo lanko rajone darželį (šiemet perėjo iš miesto darželio, be jokių problemų rado vietą). O Kauno miestas tik ŠIEMET PER 30 METŲ PRADĖJO STATYTI NAUJĄ DARŽELĮ, PIRMĄ PER NEPRIKLAUSOMYBĘ. Ir dar noriu pridurti, kad mieliau lankausi šventėse ne Kaune, nors jame gyvenu, bet Raudondvaryje. Net kalėdoms parkas taip įspūdingai papuošiamas, kad mašinomis Kauno gyventojai važiuoja jo pasižiūrėti. Taip kad nereikia lia-lia-lia, o svarbu matyti rezultatą.

Europietiškas!?

Europietiškas!? portretas
Tai mes gal Afrikoje gyvenam? Ar Kauno rajonas kokia Novosibirsko sritis.. Kas per dvejetukininkai raso tokius straipsnius ir antrastes.

toto

toto portretas
Nurimk, Šeronai, nurimk

Anonimas

Anonimas portretas
Koks dar Kauno rajonas, kai kone visi "darbiniai" rajono gyventojai iš miesto gyvena? O mokesčius kam sumoka? Rajonui... Ir dar vaikus lavina mieste, ir pramogauja ir t.t. Koks tas rajonas būtų be miesto pašonėje? Lazdijų lygio. Įsikabinusios socdeminės erkės kaip šuo į kaulą ir viauksi. O darželiai atsirado po gero spyrio šiknon

H

H portretas
Mastaičiai deja Dievo užmirštas užkampis . Mokyklėlę , vaikų darželi , biblioteką ir t.t. Jau čį-is metus atseit stato ir projektai yra . Šaligatvis pusiau luptas .

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
Gerbiamieji kritikai ir pogrindiniai purvo drabstytojai, atsakykite į vieną klausimą: kurioje kitoje Lietuvos savivaldybėje per metus sukurta tūkstantis vietų darželiuose?

?

? portretas
Kodėl nepažymėta, kad Makūno apmokėta reklama?

Purviškių kaimas

Purviškių kaimas portretas
Šeronai, nuimk gazą, Pranckietis jau be švyturėlių

Tuojau bus naujos Pakaunės žinios

Tuojau bus naujos Pakaunės žinios portretas
Labai gražūs daugiabučių kiemai Garliavoj, europietiški. Ženkit į šoną nuo europietiškų parkų pamatysit visas tikras grožybes.

Sofija

Sofija portretas
Kiekvienai savivaldybei palinkėčiau tokio mero, kuris rūpinasi švietimu ir kultūra

O kur ŠIUKLIŲ DEGINIMO GAMYKLA

O kur ŠIUKLIŲ DEGINIMO GAMYKLA portretas
Kur reklaminio straipsnio užsąkymo numeris?Kai neturi kuom pasigirti,tai giriasi valstybiniais projektais kurie buvo vykdomi Kauno rajone.Tik klausimas ,kodel giriasi viaduku į Laisvą ekonominę zoną,kurį pastatė Skvernelio vyriausybė,bet tyli šiknas užraukę,dėl šiuklių deginimo gamyklos,kuri socialdemokratų deka ,Butkevięiaus parašu patvirtinta,buvo pastatyta Kauno r.

Lobsteris

Lobsteris portretas
Krevetės pyksta, kad kaimynams sekasi

STOP BEBRŲ PROPOGANDA

STOP BEBRŲ PROPOGANDA portretas
Nu kiek gali BEBRAI girtis -pristatę konteinerių vaikams už normaliu namu kainą.Garantuoju,kad ten vaikams visą dieną būti yta kenksminga.Ar darė kas tyrimus?Tai juk rajono valdžia turi savo propogandinį rupora -Tėviškės žinios,su Makūno nuotrauka pirmame puslapyje,tai dar į Kaunodieną lenda,kiek Jums bebrai moka už reklamą.

Nėr kuo girtis, vienetiniai projektai

Nėr kuo girtis, vienetiniai projektai portretas
Didelė nelaimė rajonui meras-kolūkietis, viskas tragiška čia, atsilikimas baisus, stagnacija, absoliuti gūduma.

Joris

Joris portretas
Seniai laikas rajono centrą iš kauno miesto perkelti į Garliavą,Vilkiją.

Anonimas

Anonimas portretas
tykiuosi darzelis nepriklauso kgb dinastijai .

rajonas

rajonas portretas
Šaunu

Kazys

Kazys portretas
Cia tik gera Reklama .

Domeikava

Domeikava portretas
Naujasis Domeikavos darželis - 10 balų

rajonas šviesmečiais lenkia miestą

 rajonas šviesmečiais lenkia miestą portretas
nes krabų šeimyna ir jedinstvos gauja rūpinasi tik savo praturtėjimu.

Ieva

Ieva portretas
Gražus straipsnis nesutampantis su realybe, vietu Kauno raj. darželiuose nėra, o tikimybė sulaukti eile kai jau vaika reiks leist i mokykla
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių