Atidaromas naujasis Jonavos baseinas

  • Teksto dydis:

Jonavoje atidaromas naujasis miesto baseinas. Pirmieji objektą jau apžiūrėjo oficialiame atidarymo renginyje dalyvavę kviestiniai svečiai ir žiniasklaidos atstovai, šį savaitgalį bus rengiami baseino ir jame teikiamų paslaugų pristatymai švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigų vadovams, reabilitacijos specialistams. Pirmieji lankytojai baseino malonumus galės išbandyti nuo pirmadienio.

Moderniame vandens pramogų ir poilsio komplekse jonaviečių lauks pagrindinis keturių takelių, 25 m ilgio plaukimo baseinas, atskiras baseinas kūdikiams, vandens pramogų ir pirčių zona, sūkurinės vonios.

„Šis baseinas iš tiesų yra didelis mūsų rajono savivaldybės laimėjimas, dar viena Jonavos pergalė! Nepaisant sudėtingo bendradarbiavimo su projektuotojais, tačiau dėka patikimo rangovo ir didelėmis rajono administracijos pastangomis baseinas pastatytas per rekordiškai trumpą laiką ir yra labai jaukus ir šiuolaikiškas. Tikiu, kad jis bus lankomas jonaviečių ir miesto svečių, sulauks palankių vertinimų ir trauks čia sugrįžti ne vieną kartą“, – sako Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Naują 4 420 kv. m vandens pramogų ir poilsio kompleksą Jonavoje per dvejus metus pastatė įmonių grupė „Statybos ritmas“.

Baseino statybų sutarties vertė darbų pradžioje siekė beveik 8,5 mln. eurų, tačiau vėliau dėl kainų pokyčių rinkoje šiek tiek padidėjo. Baseino statybas finansavo Jonavos rajono savivaldybė, administruos savivaldybės įmonė „Jonavos baseinas“.

Naujasis jonaviečių traukos objektas iškilo miesto centre, šalia atnaujinto centrinio stadiono ir Jonavos sporto arenos, o pro vitrininius baseino langus atsiveria Joninių slėnio ir Jonavos slidinėjimo centro panorama.

Šią vietą pasirinko patys rajono gyventojai, dalyvavę savivaldybės apklausoje.

Jonavos baseinas, kaip ir kiti nauji ir rekonstruoti sporto objektai Jonavoje, yra draugiškas žmonėms, turintiems negalią, – tai liudija objektui suteiktas specialus lipdukas su paralimpinės ekipos „Parateam Lietuva“ simboliu gile.

Jonavos rajono savivaldybės taryba jau patvirtino Jonavos baseino mokamų paslaugų įkainius – nustatyta, kad Jonavos gyventojams apsilankyti plaukimo baseine ir SPA erdvėse kainuos pigiau nei miesto svečiams.

Dvi valandos plaukimo baseine darbo dienomis suaugusiam jonaviečiui kainuos 5,60 euro, ne Jonavos rajono gyventojui – 8 eurus.

Brangiau už apsilankymą baseine ir SPA erdvėse reikės mokėti po 17 val. ir savaitgaliais. Didžiausia kaina, nustatyta suaugusiam Jonavos rajono gyventojui, siekia 11,20 euro – tiek kainuos trijų valandų apsilankymas plaukimo baseine ir SPA erdvėse vakarais ir savaitgaliais.

Jonavos baseine vienu metu galės lankytis iki 100 žmonių. Pirmosiomis baseino darbo dienomis galimas didelis lankytojų srautas, todėl gyventojai kviečiami stebėti informaciją apie baseino užimtumą interneto svetainėje www.jonavosbaseinas.lt ir taip išvengti laukimo eilėje.

Atidarymo dieną baseinas dirbs nuo 15 iki 21 val.

Kitomis darbo dienomis baseinas dirbs: pirmadieniais – 13–21 val., antradieniais–ketvirtadieniais 8–21 val., penktadieniais 8–22 val., šeštadieniais 10–22 val., sekmadieniais 10–21 val. Baseinas nedirbs per Kūčias, pirmąją Kalėdų ir pirmąją Naujųjų metų dieną.


Šiame straipsnyje: Jonavos baseinasbaseinasJonava

NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Tuojau KESERAUSKAS BANDYS KIŠTI SAVO NAGUS .

<<<<<TOKIA PAS MUS POLITIKA

&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;TOKIA PAS MUS POLITIKA portretas
JONAVIŠKIAI RUOŠKIT SPEC GINKLUS......NET NESPIESIT PASIDŽIAUGT KAI VYKS PRIKHVATIZACIJA UŽ KELIS SKATIKUS..PASISTAŽUOKIT PAS PALANGIŠKIUS......TOKIA POLITIKA MŪSŲ VALSTYBĖJE.....KAPITALISTAI NENORI SAVO TRIUSU UŽSIDIRBTI,PASISTATYTI.....SUKTA TA MŪSŲ TAUTA IR NE VISI DARBŠTŪS.....VIS ANT GATAVO IR GATAVO ..GOBŠUMAS BE RIBŲ

> Zurabas Smardalidze

&gt; Zurabas Smardalidze portretas
Zurabai Smardalidze, ot Tu Debilas ...
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių