„Creative Showroom / Dizaino erdvė“ kviečia į tradicinį mados ir dizaino renginį Kauno „Akropolyje“

 • Teksto dydis:

Ruduo kasmet atneša naujų mados vėjų, kuriais tradiciškai prisipildo ir Kauno „Akropolio“ laisvalaikio erdvės. Šis sezonas – ne išimtis, todėl spalio 7–9 dienomis čia atidaroma kūrybinė ekspozicija – dizaino „Pop-Up“ erdvė, pavadinta „Happy fall fest“.

Tai rudeniui skirta mados, interjero detalių, aksesuarų, kosmetikos, kvapų, muzikos ir geros nuotaikos mugė, po vienu stogu sukviesianti kūrėjus iš Lietuvos, Italijos bei Ukrainos. Renginio svečiai galės įsigyti jų darbų, susipažinti su karščiausiomis dizaino naujienomis ir tendencijomis, sudalyvauti paskaitose bei pasisemti įkvėpimo šį sezoną pasitikti stilingai, madingai ir puošniai.

Nuo drabužių ir aksesuarų iki interjero detalių bei nišinių kvepalų. Renginio organizatoriai „Creative Showroom / Dizaino erdvė“ pasistengė išties gausiai pristatyti madingiausias rudens sezono naujienas, su kuriomis kviečia susipažinti visus Kauno „Akropolio“ lankytojus.

„Happy fall fest“ dalyvius pasitiks itin spalvingas šalies ir užsienio kūrėjų būrys. Jame dalyvaus žinomi bei profesionalūs Lietuvos, Italijos, Ukrainos autoriai: mados mylėtojams jau gerai pažįstamos Diana Paukštytė, Indra Dovydėnaitė, Lina Andriukonė. Sezono naujienas pristatys ir prekės ženklai „Rudnė“, „DuckTails“.

„Pop-Up“ erdvėje taip pat pasirodys žinoma Lietuvos dizainerė Lilija Larionova, kuri į Kauną pirmą kartą atveža viršutinių drabužių rudens/žiemos kolekciją „WHITE HORSES by Lilija Larionova 23“ vyrams. Tradiciškai bus pristatyta rudens kolekcija ir moterims. Renginio dalyviai drabužius galės apžiūrėti, pasimatuoti ir netgi užsisakyti individualiai.

Į renginį atvyksta ir lietuviams jau gerai pažįstamas Italijos dizainerio Rosario Migliaccio iš Romos kolekcija. Dizaineris pristatys prekės ženklą „JAJO made in Italy“. Kūrėjas eksponuos naują rudens kolekciją, skirtą laisvalaikiui – lietpalčius bei itališko trikotažo urban stiliaus gaminius.

Mugėje prisistatys ir skirtingos stilistikos juvelyrikos meistrai. Renginio svečiai galės pasidairyti po „Sonata jewellery“, gintaro dirbinius kuriančių „Ketri“, taipogi „Maži dalykai“, „11:11“, „Cockoo“ darbus. Parodoje bus pristatomi ir papuošalai iš upinių perlų, sukurti „Scandimoon“.

Prie mugės dalyvių prisijungs ir autorinės avalynės bei aksesuarų kūrėja Agnes Krasauskas, odos dizainerė Vilma Statkuvienė, šilko aksesuarų gamintojai „Silk.Home“. Taip pat – interjero dizaino prekės ženklai „Decomundo ir „Raštų upė“, pristatantys sezono naujienas jaukiems namams.

Kūrybinėje ekspozicijos erdvėje pasirodys ir kosmetikos bei kvepalų kūrėjai. Anot organizatorių, dalies jų dalyvavimas yra ir pagalbos Ukrainai ženklas. Todėl šios šalies natūralios kosmetikos kūrėjai „Ameli Cosmetics“ pirmą kartą į Kauną atveža Lietuvos vartotojų jau pamėgtus bei naujus kūno priežiūros gaminius.

Tuo metu šeštadienį, spalio 8-ąją, nuo 12 val. šalia šviečiančios instaliacijos „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami sudalyvauti paskaitoje–pokalbyje. Jį rengia nišinių kvepalų erdvės „Skin Scent“ įkūrėja ir profesionali kvapų gidė Brigida. Svečiams ruošiami patarimai, kokius kvepalus rinktis rudens/žiemos sezonui, bus aptartos aktualiausios kvapų mados tendencijas, papasakota apie kvepalų reikšmę mūsų kasdienybėje, kvėpinimosi klaidas, mitus bei įdomybes.

Mados pilna visur, ji susijusi su idėjomis, gyvenimo būdu, viskuo, kas vyksta aplink mus.

„Kol vyks renginys, gerą nuotaiką renginio dalyviams užtikrins mūsų bičiuliai „Eager Eir“, kurių erdvėje svečiai galės rasti ilgai ieškotą muzikos kūrėjų vinilinę plokštelę. Taigi kviečiame visus, neabejingus madai ir dizainui, atvykti į šią parodą. Norime, kad rudens dargana išsisklaidytų, todėl mūsų gausi kūrėjų bendruomenė, kurią džiaugiamės subūrę, pasistengs skleisti šilumą, grožį ir estetiką“, – sakė renginio sumanytoja dizainerė Lilija Larionova.

To paties parodos svečiams bei dalyviams linkėjo ir Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė. Jos teigimu, viena garsiausių mados dizainerių Coco Chanel yra pasakiusi – mados pilna visur, ji susijusi su idėjomis, gyvenimo būdu, viskuo, kas vyksta aplink mus.

„Todėl ir mes nuolatos stengiamės savo lankytojus įkvėpti stiliaus pokyčiams, paskatinti atradimams, supažindinti su naujienomis. Toks yra ir šios gražios partnerystės su Lietuvos bei užsienio kūrėjais tikslas. Pakviesdami juos į savo erdves, norime suteikti rudeniui daugiau spalvų, puošnumo bei įkvėpimo“, – pažymėjo B. Kuodytė.

Dizaino „Pop-Up“ erdvė, pavadinta „Happy fall fest“, lankytojų lauks spalio 7–9 dienomis, antrame Kauno „Akropolio“ aukšte, šalia 2A įėjimo. Penktadienį ir šeštadienį dizaino erdvė dirbs nuo 10 iki 20 val., sekmadienį – nuo 10 iki 18 val. Renginys – nemokamas.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių