Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ vėl dirba visu pajėgumu

 • Teksto dydis:

Likvidavus elektros gedimo pasekmes PLC „Mega“ duris vėl atvėrė visos parduotuvės, pramogos, laisvalaikio ir paslaugų centrai.

„Dėka savo srities profesionalų, gedimas pašalintas per mažiau nei 24 valandas. Elektros tiekimas pilnai atstatytas šiąnakt, 2 val. nakties, atlikti tinklo bandymai ir rytą pasitikome dirbdami įprastu rėžimu“, - sako PLC „Mega“ valdančios bendrovės UAB „Baltic RED“ rinkodaros direktorė Ieva Goštautaitė-Gedutė.

Kaip jau skelbta, dėl spalio 25 d. įvykusio gedimo elektros paskirstymo punkte, dalyje prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ buvo atjungtas elektros tiekimas. Dėl šios priežasties dieną veikė tik prekybos centre įsikūrę „Senukai“ bei „Rimi“ ir šalia jos esančios parduotuvės.

Be elektros likusioje PLC „Mega“ dalyje būtinoms sistemoms, pavyzdžiui priešgaisrinės priežiūros, apsaugos bei akvariumo techninei įrangai, elektrą tiekė elektros generatoriai.

„Atsiprašome už sukeltus nepatogumus ir kviečiame visus atvykti į „Megą“, kur šiandien rasite ne tik visas įprastai veikiančias parduotuves, pramogas ir paslaugas, bet ir centrinėje aikštėje veikiančią unikalią edukacinę erdvę „Kosmoso atradimai“, kurioje eksponuojama didžiausia Baltijos šalyse meteoritų paroda, lietuviškų kosmoso palydovų maketai, saulės sistemos eksponatai ir kt.“, - sako I. Goštautaitė-Gedutė.

PLC „Mega“ elektros tiekimo sutrikimas – antra elektros instaliacijos avarija Kaune šią savaitę. Nuo spalio 22 d. iki spalio 25 d. dėl gedimo elektros pastotėje neveikė ir dalis Kauno „Akropolio“ parduotuvių.

„Mega“ eksploatacijos vadovas Egidijus Norkevičius buvo informavęs, kad apsaugos sistema suveikė penktadienį 4.19 val. ryto, fiksuotas elektros gedimas „Megoje“ nuo prekybos vietų atskirtose techninėse patalpose. Laikantis saugumo procedūrų buvo iškviestos elektros tinklus prižiūrinčios tarnybos ir ugniagesiai.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Internetinis darbas

Internetinis darbas portretas
Dabar „Google“ moka nuo 6285 iki 7392 USD per savaitę už darbą internete iš namų. Įstojau į šį darbą prieš du mėnesius ir per pirmąją šio sandorio savaitę uždirbau 6457 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Apie tai skaitykite čia.. ...............>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m

Internetinis darbas

Internetinis darbas portretas
Dabbar „Google“ moka nuo 6285 iki 7392 USD per savaitę už darbą internete iš namų. Įstojau į šį darbą prieš du mėnesius ir per pirmąją šio sandorio savaitę uždirbau 6457 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Apie tai skaitykite čia .. ...............>>>>>>>>> w­­wvw.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m

Emma23

Emma23 portretas
vplan.com/diena - yra puiki suaugusiųjų pažinčių svetainė su išmaniąja paieškos sistema, kuri suranda sеkso partnerį!
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių