Geresnė Kauno jungtis su užmiesčiu: svarstoma apie naują tiltą per Nevėžį

Akinys

Akinys portretas
Turbūt Panemunėje kelio nutiesti palei Nemuną nepavyko, bendruomenės protestai visgi padarė savo, tai dairos vyrutis kur galima išsilieta ta pačia tema. Tiltas per Nevėžį ir kelias palei Nemuną Kauno rajone, wow kokia idėja. Per rekreacines teritorijas pavarysim. Tik "kol kas" Kauno rajonas dar ne mano teritorija,bet nu taigi matot kad aš turiu gerų idėjų? Aš geriau už jus pačius žinau ko jums reikia. Prašykit, norėkit manęs.

Aš portretas
Kaune pakankamai problemų, oras tikrai labiau užterštas, negu Raudondvaryje.Jeigu Matjošaičiui reikia tilto Kauno rajone, tsgu už savo pinigus jį ir pasistato.Kaunui to tilto rajone tikrai nereikia.

ALGIS

ALGIS portretas
PROJEKTUOJANT TILTĄ TRUPUTĮ KAIRIAU , TILTAS SUTRUMPĖTŲ DVGUBAI .

Anonimas

Anonimas portretas
Vagys turi planą , kaip už valstybės pinigus , pasikelti skypų kainas . Sklypš savininkų pavardes prašom ir pažintis , verslo ryšius .

Spyglys \\\\\.../////

Spyglys \\\\\...///// portretas
Jei koncervinis kupčius butų davęs ta pasiūlymą,tai koncervinė gauja staugtų ---- VALIOOOO,ir----OŽIO vardu pakrikštytų.----Dėja čia Matijošaitis,reik pagalį kišt į ratus----.Nebūtų koncervinė šobla.Nesugrįšit jūs kirvarpos į Kauną.

Valio

Valio portretas
Labai šaunu pagaliau Kaunas bus tikras miestas.

Benius

Benius portretas
Kam patinka gamta, nueikit pasivaikščiot už Lampėdžių iki Nevėžio kol nevėlu. Bus aišku kam reikalingas tas keliukas. Ir man patiktų čia gyvent.

...

... portretas
JEI jau stadionas pastatytas, JEI Laisvės alėja išdailinta, tai... gal ir galima apie tiltą imti kalbėt :s

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ portretas
Puiku.

koncerviniai \\\\\\....//////

koncerviniai  \\\\\\....////// portretas
šunys,jusų lojimas į dangų neina.

Boyeng

Boyeng portretas
Kai Kaune jau problemų nebeliko, reikia rūpintis tiltų statyba rajone. Ane Visvaldai? Kaune stadioną užbaigei, halę, kongresų rūmai pastatyti, gatvėse nė vienos duonės, o tiltai nauji tai kokie penki turbūt? Tai jo, metas tvarkytis kitų teritorijose. Bet va žmonės youtube filmukus suka "Netvarkomas pavojingas gatvės ruožas Petrašiūnuose". Pažiūrėk.

Anonimas

Anonimas portretas
belieka pažiūrėti kur vagių žemė , ir aišku bus kam reik tilto

To Bzzzzz

To Bzzzzz portretas
Jei tas tavo plikis būtu gavęs tik tiek pinigų, kiek gavo buvęs meras, tai iš vis špygą būtum uostęs. Lygini pirštą su organu. Tai tuo pačiu gal dar padėkosi skvernui su karbiu ? Juk tai to pačio lizdo paukštukai. Ar jau nebeprisimeni ar prisiminti nesinori ? Manau, kad greitai kalbėsi priešingai, oai visi šūdai išplauks į paviršių. Bet tai išverstakūriams įprasta.

kaunietė

kaunietė portretas
Čia turimas galvoje naujas greitkelis į pono dvarą link auksinio tuliko? Varge varge, kokie apgailėtini užmojai. Šiaip tai mylimas meras pamiršo, kad DAR NEGRĄŽINO 15 MLN,, KURIUOS “NETYČIA“ KAUNO ENERGIJA NUSISKAIČIAVO UŽ ŠILDYMĄ PERNAI. AR NE PONAS MERAS YRA VALDYBOS NARYS?

Shadow

Shadow portretas
Savo kieme bardako nesusitvarko, o kaimyno daržą kritikuoja. Tipinis mužikas.

tai

tai portretas
buldozeriu per Nemuno - Nevėžio draustinį

Daugelis atsiliepimų - konservatnikų briedas

Daugelis atsiliepimų - konservatnikų briedas portretas
Jie paistalioja net nebuvę toje Nemuno-Nevėžio santakoje. Nė vienas sveiko proto žmogus nestatys namo užliejamose pievose. Kad užtildyti konservatnikus priminsiu vieną faktą. 1974 m. (jau po HESo pastatymo) vanduo buvo pasiekęs Raudondvario plentą maždaug ties ta vieta, kur ant supilto specialiai tam kalnelio (kad ateityje neužsemtų) stovi transformatorinė.

Irmis

Irmis portretas
Gyvenu Vilkijos apylinkese ,o dirbu Kaune ,tai kasdien kursuoju Jurbarko plentu ir niekad nebūna dideliu kamščiu.

taigi

taigi portretas
Tos Nevėžio ir Nemuno pievos, buvo išperkamos už investicinius čekius,supirktus kone veltui iš bobučių, o dabar tai bus didelis kapitalas " gudručiams", jei pavyks tą kelią "prasukti.." Tose pievose auga daugybė retų augalų, priėjimas prie Nemuno žmonėms bus užkirstas , jau nekalbant apie gamtai žalą. Kalbame apie gamtos apsaugą , o vis ruošiamės niokoti dar išlikusias gražias krašto vietoves.O kokios tai būtų išlaidos? Kiek kelių ir gatvių galima sutvarkyti..Baisu,ką šis ponas dar pridarys,kol bus Kauno meru. Nieko dorai neužbaigia,tik vis naujus objektus griebia,kad tik pinigus paimti,o toliau...nesvarbu?

Na taip...

Na taip... portretas
Štai ir paaiškėjo įdomūs dalykai...Jau senokai Kauno gudrūs "vyrukai" išsipirko Nevėžio pievas kone iki pat Vilkijos.Jau buvo bandymas "prakišti" ten kelią , kad tos žemės būtų Valstybės išperkamos rinkos kaina.Nes tos pievos juk užliejamos, kai Nemune pakyla vanduo. Gerai, kad dabar vis sausros,sniego nėra...Prieš dešimtmetį tas nepavyko,dabar atėjęs naujas ponas meras , (kas galėtų paneigti),kad ir jo ten žemė yra ir pateks į išperkamą, siekia naujo kelio.Kam? Juk nėra kažkokių ypatingų kamščių per Nevėžio tiltą ,jei Kaunas Vilijampolėje neužkemšamas?. O visi tie Lampėdžių ir Nevėžio pakrančių grobimai,taip pat,galimai, susiję su naujomis statybomis,kurios staigiai dygsta buvusiame Nevėžio draustinyje,jo pievose? Žodžiu, verslo ryklių planas praturtėti Valstybės sąskaita, landšafto sudarkymas..

Plikis

Plikis portretas
ir sunus sugalvojo kaip sugadinti unikalu gamtos kampeli. Ko gero kotedzais kvepia ?

Margaret

Margaret portretas
Ar jau vėl sūnelis kotedžam vietas nusižiūrėjo,juk ir draustinius ir rekreacines zonas panaikinti galima.Realus faktas jau yra.

liūdna

liūdna portretas
ir vėl... per gražiausias vietas reikia tiesti asfaltus....

Jonaits

Jonaits portretas
Svaigstama apie kamscius ir 'tilto nepritaikyma dabartiniam srautui' ir tiek. Tegul saligatvius Zaliakalnyje irengia, kad pestieji gatve vaikscioti nebutu priversti. Nepaejo planas su keliu palei Nemuna Panemuneje, tai surado projekta kito kelio palei Nemuna?

Mat-tvoju-saika

Mat-tvoju-saika portretas
tvarkykit miestą....net Laisvės alėjoj įsukus į bet kurį kiemą balos duobės,purvas,ka jau kalbėti apie Žaliakalnį,,Kalniečius,Dainavą ir t.t,....GĖDA,o ne Europos kultūros sostinė...bet ne vis nauji projektai - niekam neįdomūs tik pinigų įsisavinimui

tiltas

tiltas portretas
mieste tarp esamu tiltu visur i tarpus reiktu po dar 1 tilta sudet, o kur miestas baigiasi tai dar galima ir palaukt su tiltais. Jonavos gatve reiktu 2 tiltais sujungt su kita puse, nemune tai gal ir kokiu 5 tiltu reiktu, vien tik miesto ribose- uzmiesciu tegu kiti rupinasi

Tiesa

Tiesa portretas
Koks Matijošaičio reikalas statyti tiltus KAUNO RAJONE.PIRMA PASTATYK 7 TILTUS KAUNE KURIUOS ŽADĖJAI,NA BENT VIENĄ IŠ JŲ>NESKlEIK ČIA PROPOGANDOS IR PIARO >NEGRAŽU PRIMITYVU MELAGINGA

viktoras.b.

viktoras.b. portretas
ape koki kelia gali buti kalba,kaip ten yra Nemuno ir Nevezio draustinis ir jo apsaugines buferines zonos ? Cia eiline afiora,pigiai atimti is zmoniu zemes ,o veliau pletroti statybos versla,siuose nepakartojamai garzioje vietoje ! Savinkams net nebubo siulomos rinkos kainu kompensacijos,o simbolines ismokos pazadu lygyje,kurios nebuvo paskelbtos viesai...Bukite budrus, 10 metu afiota sugrysta !!!

IR DAR-EXPERT

IR DAR-EXPERT  portretas
Tai čia nori statyt uz Kauno lešas-KATEGORISKAI PRIEŠ .Antroje Nevežio puseje jau Kauno rajonas,tai jie su makunu tegul ir statosi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bzzzz

Bzzzz portretas
Kupčinskas iki dabar būtų meru, tai jūs lopai, tvartmenai, galėtumėt po miestą ne mašinom bet traukiamais rateliais su vežimuku stumdytis. Nes iš Kauno mažai kas buvo likę. Žmonės buvo pratinami prie skurdo ir ubagystės, neva tai normalu. Piktnaudžiaujant gyventojų tamsumu piešė vaizdą, kad taip ir turi būti. Partija neleido jokių interpretacijų ir vaišumo per medijas ta tema. Kiek tarpusavyje kas pakalbėdavo tai ir viskas. Į viešumą niekas nieko nekėlė. Nes pinigai, surenkami iš miesto - keliaudavo į partijos kasą. Kaunas buvo melžiama karvė. Štai dėl ko iki dabar draskomasi, plėšiamasi atgal prie auskinio lovio. Kuris prie Matijošaičio tapo ko gero jau ir deimantiniu. Tokius kaip tas kreivasnukis - pririšt rotušės aikštėje ir viešai ištardyt apie visas aferas su biudžetu. Žinoma ne be rimbo pagalbos.

EXPERT

EXPERT portretas
NESAMONINGAS PROJEKTAS ,KAINUOSINTIS N-MILIJONU EURU..Nera ten toks jau didelis srautas ,kad statyti dar viena tilta,su didele sankasa,uztektu uz seno tilto daryti Raudondvario apvaziavim slėniu.Autostradoje prie Kleboniškio 100 kartu svarbiau pastatyti tilta,po to Santakos tiltas.o sitas tik eiline afera ir slėnio darkymas...................Lietuva nėra tokia turtinga,kad kiekvienam kaimui statyti po tilta.

BBD

BBD portretas
Mentarjošaitis vėl pratrydo, nerimsta. Nu ne jo čia idėja, tegul nepila šūdus į mano patvorį, yra dar 90-ų metų projektai su to tilto numatymais. Ties Kačiūniške statykis, ir nuo Sitkūnų galėsi važiuot.

Alachas \\\\\.../////

Alachas  \\\\\...///// portretas
------Koncevai-Islamas,dvyniai.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

koks bjaurybių koncervų \\\\\.../////

koks bjaurybių koncervų  \\\\\...///// portretas
įniršis.Prakeikti krikščionys- DOMKRATAI,visur jūs kišat pagalius į ratus.Jūsų lozunras:KUO BLOGIAU-TUO GERIAU,išsigimėliai.

Krabisvaldo demagogija

Krabisvaldo demagogija portretas
Nori apžioti Kauno rajoną, tai ir postringauja. Ne kartą svarstytas šis klausimas Automobilių direkcijoje. Be to visur privačios žemės, rekreacinė zona. Tiesiog nežino kaip įkasti Makūnui, tai ir svaičioja.

manau

manau portretas
Rajono merui laikas pagaliau pasirūpinti Raudondvaryje esančios Atgimimo gatvės greičio apribojimo kalnelių įrengimu. Jau beje 10 metų kabame apie tai.

Raudondvario gyventojas

Raudondvario gyventojas portretas
Bravo, pagaliau prasidejo. Puiki ideja, ja igyvendinus, labai pagerintu susiekimo infrastuktura. Apvaziavimo kleias butinas per gyvenviete nusidriekia didziuliai kamsciai, plius sunkioji technika kelia baisu triuksma,ka sneketi apie oro tarsa.

vytautas

vytautas portretas
ger. mere gal jau postringaut laikas nustoti ,geriau parasykit kiek europoniu paramos finansiniu projektu isleidot gaves is buvusio mero kupcinsko paruostu projektu kupcinsko iskovotu pinigu laikas baigiasi su siais metais .butu malonu perskaityti, kazkur, kokius projektus ruosiate jus ir kokia finansine parama numatote issirupinti is eurpos sajungos ,nes jau kitu metu projektai prasides is jusu iskovotu pinigu

Labai geras

Labai geras portretas
sumanymas, tik gaila, kad sugašta 10 metų dėl biurokratų ir visokių psiaudo gamtininkų pinklių. Tikėsimės sveikas protas nugalės ir naujas kelias džiugins visus.

Pagarba

Pagarba portretas
Tai būtų superinis dalykas jei šis aplinkkelis aplink Raudondvarį atsirastų. Jis jau planuojamas daugiau kaip dešimt metų bet Kauno raj savivaldybei tai yra visiškai dzin. Jie vis prisirašo į savo atliktų darbų sarašą darbus kuriuos atlieka kelių direkcija o ne jie patys. Jie tik tvarko mokyklas ir daugiau visiškai nieko. Šiam keliui jau yra atliktas aplinkosaugininis vertinimas. Šis kelias išslystų už Raudondvario tieks dabar esančia miestelio riba. Tai tokiu atveju ir miestelio gyventojams būtų švariau gyvent ir keliaujantiems nereiktų per miesteli vilktis 50 km per valanda greičiu. O keliautojų yra tikrai daug.

aaaa

aaaa portretas
Krabas nukreipia srauta I kita puse nuo savo formuojamu sklypu prie lampedziu, saunuolis.

Memory

Memory portretas
Kiek pamenu A. Garbaravicius Kelių direkcijoje ir finansavimą užsitikrino ir su žemių savininkais dėl kompensacijų už žemės sklypus aptarta su savininkais vyko

jonas

jonas portretas
Krabe,pirma savo teritorijoje, Raudondvario plente prie sviesaforo i autostrada sutvarkyk posuki i desine/reikia irengti 300-400m papildoma juosta/ ir nebus jokiu problemu vaziuojant nuo Raudondvario.

viktoras.b.

viktoras.b. portretas
pirma,niekur pasaulyje tiltai istrizai upes nestatomi,antra kaip galima statyti tlta, per strateginio miesto geriamo vandens vandenviete,trecia jei tikrai reik tilto tai pigiausiai varjantas ,salia esamo tilto dar kita pastatyi ,negadinant krastovaizdi,o pagrindinis klausimas ten zmoniu privati zeme,pirma su jais disuktuokit, ar savinkai taip lengai atsisakis savo nuosavybes...sena afiora,kur savinkai jos dar neuzmirso .

Anonimas

Anonimas portretas
Juokinga, Raudondvaris dūsta, bet meras atseit nemato , kad Kauno mieste važiuojant reikia sulaikyti kvėpavima nes dūsti ne tiek nuo transporto, kiek nuo namuose deginamu šiukšliu ir leidžiamu pro kaminus

Nauja - pamiršta sena

Nauja - pamiršta sena portretas
Čia 2004m A. Garbaravičiaus pradėtas projektas. Tik poveikio vertinime aplinkai projekte išlindo,, M. Stanikunienes dobiliukas"- Raudondvario pievų,, ženšenis“ ir įsijungė stabdis. Dar vienas,, stabdis" galėjęs padėti A. Garbaraviciui, bet nesusigaudes aplinkoje, buvo L. Gineika. O Raudondvario,, buldozeris" be skrupulų važiuos ir per ženseni ir per žmones..... (kol nesibaigs saliarka)

Su barzda

Su barzda portretas
Finansinė Mato utopija - ne miestui kišenei toks tiltas ir aplinkelis. Teks palaukti 20metelių. Nors idėja sveika. O Brastos tilto idėja ??? Jau numirė.

G.

G. portretas
Ta vieta yra gana žemai. Ar nebus užsemiama?

Arklys Kurvalius

Arklys Kurvalius portretas
Yga ga bl ga me

Raudondvaris

Raudondvaris portretas
Krabui atsibodo auto spūstyse stovėti tai nori greičiau parvažiuoti į savo dvarą

Zoro

Zoro portretas
Krabas į naujus namus naują kelią sugalvojo? :)

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Galetu prie combo tilta pastatyt bet deja tik svajones

mone

mone portretas
Vėl reklaminis straipsnelis džiuginantis, kad bus. Realiai nieko nepastatyta, nieko nepadaryta. O taip giriami keliai pradeda byrėti. Eismas dėl protingų sprendimų tapo sunkiai įmanomas. Pažadukų ir pataikūnų valdymas. Homo sovietikus

Kaunietis

Kaunietis portretas
Gerai butu .

Vietinis

Vietinis portretas
Ne matjošaičiui spręsti dėl valstybinės reikšmės kelio statybos ir ne rajono savivaldybė kalta kad keliu direkcija numarino ši projektą nes šio projekto pinigėliai nukeliavo į Palangos aplinkelio statyba .....matjošaičiui nėra ko girtis nes tai išgirtosios keliu direkcijos funkcija projektuoti ir statyti tokius kelius kuri giriasi kad labai gerai dirba ir per konkursus taupo pinigelius tai už sutaupytus gali išpirkti žemės reikalingas aplinkkeliui irengti

Projektuotojas

Projektuotojas portretas
Nereikia klaidinti skaitytojų, tiltas pastatytas ne prieš 70 metų, o 2010 m., Euronormų apkrovoms, tilto plotis 14, 6 metrų (vietoje buvusių 9 metrų), platesnio nebuvo prasmės statyti dėl esamo kelio pločio.

Jo

Jo portretas
Apsidžiaugs žmonės panemuny gyvenantys, kai pro jų kiemus aplinkelis nusities.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių