Geriausia šalies vokiečių kalbos mokytoja dirba Kaune

Ne sykį įrodęs esąs mokslo kalve, Kaunas ir vėl lyderiauja – Pirmasis Lietuvos Metų vokiečių kalbos mokytojo apdovanojimas iškeliavo į Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos mokytojos ekspertės Birutės Pukelienės rankas.

S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos pedagogė, vokiečių kalbos mokytoja ekspertė Birutė Pukelienė savo pavyzdžiu darsyk paliudijo ne kartą girdėtus žodžius, esą geras mokinys pranoksta savo mokytoją. Todėl atsiimdama pirmąjį šalyje Metų vokiečių kalbos mokytojo apdovanojimą, B. Pukelienė dėkojo žmonėms, kurie ją atvedė į kalbų pasaulį, lydėjo ir padėjo kopti aukštyn.

Apdovanojimą šalies mastu inicijavo Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto (VU FLF) Baltijos kalbų ir kultūrų instituto Vokiečių filologijos katedra. Apdovanojimu siekiama įvertinti vokiečių kalbos mokytojų indėlį puoselėjant vokiečių kalbos mokymąsi Lietuvos mokyklose ir stiprinti vokiečių kalbos pozicijas Lietuvoje.

Mums pasisekė, nes turime ne tik geriausią šalyje vokiečių kalbos mokytoją, bet ir pačią nuostabiausią auklėtoją.

„Šį apdovanojimą įsteigėme norėdami padėkoti vokiečių kalbos mokytojas, kurių yra tikrai be galo, padėkoti, atkreipti dėmesį į jų darbą ir skatinti moksleivių susidomėjimą vokiečių kalba“, – į Kauną atvykusi Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Baltijos kalbų ir kultūrų instituto Vokiečių filologijos katedros vedėja, docentė Vaiva Žeimantienė pažadėjo, kad tradicija bus tęsiama.

Pasveikinti B. Pukelienės drauge su V. Žeimantiene atvyko VU FLF Baltijos kalbų ir kultūrų institutas Vokiečių filologijos katedros dėstytoja, mokslų daktarė Justina Daunorienė, asistentas, mokslų daktaras ir Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Alumnų draugijos vadovas Daumantas Katinas, o taip pat įmonės „Stevila“ atstovė Irma Senkuvienė.

„Esu dėkinga visai mokyklos bendruomenei – Direktorei Nijolei Šimkevičienei, atveriančiais visus kelius, kuratorei Daivai Ivanovienei, kolegėms, kurios pasiūlius projektą visuomet sako „taip“ ir žinoma, savo mokiniams, kuriuos myliu, globoju ir su kuriais noriu eiti tik pirmyn“, – vokiečių kalbos mokytojos žodžius lydėjo garsios susirinkusiųjų ovacijos.

Birutė Pukelienė/Justinos Lasauskaitės nuotr.

Muzikinį sveikinimą B. Pukelienei skyrė auklėtinė. Kita gimnazijos mokinė dovanojo fortepijono muzikos skambesius. Lietuvos švietimo įstaigų vaikų ir mokinių vokiškų dainų festivalio laureatė  Ula Jonaitytė – dainą, atliktą vokiečių kalba. Kiti mokiniai mokytojai skyrė gražiausius žodžius.

„Mums pasisekė, nes turime ne tik geriausią šalyje vokiečių kalbos mokytoją, bet ir pačią nuostabiausią auklėtoją, – šiemet mokyklą baigiantys B. Pukelienės auklėtiniai džiaugėsi, kad į gyvenimą juos paleis mokytoja iš didžiosios M raidės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Mokinė

Mokinė portretas
Sveikinimai Mokytojai Birutei Pukelienei ir Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijai! Mokytoja Birutė - geriausia vokiečių kalbos mokytoja! Džiugu, kad tai pripažinta ir šalies lygmeniu! Mokytojos dėka vokiečių kalba atvėrė kelią į pasaulį daugeliui mokinių. Ačiū Jums!

ATSIMENAME

ATSIMENAME portretas
PUIKIĄ MOKYTOJĄ N. STAŠAITIENĘ./DEJA JAU A.A./

Dalia

Dalia portretas
Nezinau kam is vis reikia tokiu "apdovanojimu" , gerai jei butu kuo stipresniu lietuviu kalbos mokytoju, nes kaip skaitome zurnalistu straipsnius, tai aibe gramatiniu ir stilistikos klaidu, gal cia aukstosios mokyklos kaltos?
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių