Įskaudino atvykę greitosios medikai: vietoj „labas vakaras“ mums pažėrė priekaištų

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nereikia bijoti kad nebus kas gydo,bus tikrai ir gerų medikų iš pašaukimo.Kuo grečiau atlaisvinkite vietas , jos nebus tuščios.Šundaktariai liko Lietuvoje,greičiau juos vyti reikia iš gydymo įstaigų.I darbą ateina kavos gerti ir del tam tikrų priežasčių.

Linas

Linas portretas
2019.01 14 d.vakare vėl kviečiau GMP į Aleksotą.Atvažiavo vyresnė amžiumi pora.Vėl viskas labai normaliai.Taigi-du vakarai,3 ekipažai ir jokio negatyvo, tik Geras žodis ...

Linas

Linas portretas
Dėl GMP ekipažų darbo Aleksote..2019.01.13 vakare buvo du kartus:1 kartą jauna moteris ir jaunas vyriškis,viskas labai normaliai.Antrą kartą atvažiavo du energingi vyrukai.Irgi viskas ok + jie padėjo iš 3 a.senutei pasiekt GMP automobilį.

Irena Lizdenienė

Irena Lizdenienė portretas
irLi nu baikit varyt ant medikų....Dar biški....ir nebus kas gydo ,kas atvažiuos naktį. Dabar visi labi mandrūs- tik praveria gydytojo kabineto duris ir kaltinančiu tonu rėžia"žiūrėk daktare!!!?",....Lyg gydytojas kaltas ,kad susirgo. visi manipuliuoja Greitosios paslaugom.Reikalauja vežt į priemimo kambarį,nes ten tuoj padaromi visi tyrimai ,apžiūrima.Negi eisi pas šeimos daktarą!? Lauksi eilutėje !? irt.t/ ir panašiai.Pasakysiu vieną medikų problemą- nėra vienybės tarp medikų!!! Iš jų tyčiojasi valdžia neivertindama jų atsakingo darbo na ir piliečiai tą patį daro...Apmokęstinti GMP iškvietimus !!!!-jau seniai reikėjo. O dėl atlyginimų....-valstybės gėda!!!!

oho

oho portretas
Kaip ji baudos negavo uz iskvietima greitosios be reikalo? Juk cia rimtas dalykas. Gal koks zmogus su insultu per ja turejo laukti greitosios ilgiau.. Visiskas nemastymas

evelina

evelina portretas
..dieną dirbu ,naktį kviečiu medikus kad spuogus išgydytų ,ryte vėl einu į darbą..štai mūsų skubios pagalbos kontingentas. Va užsienį užsimokėtų už tokius vizitus didelius pinigus -iškart mąstymas pasikeistų...

sEUbas

sEUbas portretas
O kas blogo nutiko, jei daktarė paklausė, kodėl nenuėjo į polikliniką? Ir kas blogo, jei daktarė tai padarė nesišypsodama? Pagalbą juk suteikė. Iš kur tiek besiskundžiančių ištižėlių prisiveisė? Viešas inkštimas plinta lyg koks virusas.

Dukra

Dukra portretas
Alergija, nors ne insultas, ne meningokokas, gali irgi baigtis mirtimi, kai sutinsta kvėpavimo takai. O GMP, kad ir kokią svarbią misiją atlieka, bet darbuotojų chamų turi pakankamai. Kai gavau pranešimą, kad namie mirė mama, pas ją iškarto važiavau. Naktį buvo priepuolis, šeimininkė, kuri padėdavo tvarkytis jai, rado anksti ryte negyvą ant grindų. Kilau liftu pas ją į butą, kai šis sustojo, išgirdau juoką, frazę anapus durų "nū bobule dabar nieko nenervuos, daugiau iš lovos nekritinės...". Prie durų stovėjo, lifto laukė GMP darbuotojai. Tik atėjus į mamos butą, sužinojus aplinkybes, supratau, kad tai buvo apie mano a.a.mamą...

Va va,

Va va, portretas
dabar suprantu, kodėl greitosios laksto su švyturėliais - stengiasi įtikti visų "dirbančių ir neturinčių laiko nueiti pas šeimos daktarą" mamelėms. Kad, neduokdie, šios kaunadienei nepasiskųstų ir aiškintis gmp valdžiai netektų. Absurdas! Linkiu mamelei pačiai rimtai nesusirgt, kad nereiktų valandą laukt gmp, kuri "neturintį laiko" veš į ligoninę.

skaitytoja

skaitytoja portretas
jei žmogus nusimanytumei medicinoje tai jokių greitųjų nekviestumei bet juk nežinai kiek tas tavo negalavimas rimtas pagal medikus jei skauda tai ir kreipiasi o jų pareiga apžiūrėti ir nereikšti pretenzijų kad buvo nebūtina kviesti medikų dabar vadinasi su didžiule temperatūra turi eiti pas šeimos gydytoją o buvo laikai kad gydytojas ateidavo pas karščiuojantį ligonį ir paskirdavo gydymą ir nedarbingumo lapelį išrašydavo o dabar gydykis pats kaip sugebi tik netrukdyk daktarui

manau, kad situacija išpūsta

manau, kad situacija išpūsta portretas
Tie, kas yra susidūrę su greitosios medikais, tikrai gali paliudyti kad atvažiavę džiaugsmu jie netrykšta. Suprantama, nes darbas sunkus, reikia bendrauti su bendrauti nenorinčiais arba negalinčiais ligoniais, klausytis isterijų ir į nieką nereguoti. Tikrai sunku, ir suprantama jei jie atvyksta į iškvietimą būdami be nuotaikos. Bet jie yra darbe o darbe turi būti laikomasi profesionalumo.

Sutartis pasibaigė

Sutartis pasibaigė portretas
Jaučiu Kauno m. GMP sutartis su Kauno diena baigėsi :), pradės niekus rašinėti, kol abonementinį mokestį susimokės :D. Pažiūrėsim turi stuburą Kauno m. GMP ar ne :).

Zmones vis del to slykstus

Zmones vis del to slykstus portretas
Skaitau ir stebina: 1. Faktas kad lietuviai viena slyksciausiu tautu tad ir visuomene cia tokia kad skaitai ir norisi kad kuo daugiau mediku islektu is lt o tie pusbukiai nuolat nepatenkti, nepaaiziurintys i save veidrodyje isnyktu nes nebutu kam padet ! Tarp ju ir zurnalistai tokie kuriem smegenu dabar nereikia svarbų reides viena kita pazįsta... slykstu skaityti tokius straipnsiu. Svajone kad is vos nebutu kam vazineti o butu kaip kitose pasaulio salyse daugiau t.y. net ligoninej pietu pertrauka yra priemime ! Net greitoji nevaziuoja i tokius kvietimus ! Cia kuo didesne ubagu tauta tui daugiau pretenzijų ! 2. Li

Ar gerai suprantu?

Ar gerai suprantu? portretas
Kvietėsi tik dėl išbėrimo, nebuvo nei temperatūros, nei kitų negalavimų? Na dėl tiek tai galėjo ir su taksu iki priėmimo nuvažiuoti... Nes gal kažkam tuo metu labiau reikėjo, kažkas gal su insultu laukė greitosios, kol spuogelius tuo metu tyrinėjo... O šiaip teko kelis kartus a.a. močiutei kviesti, tai jokių priekaištų, tik kad ilgai laukti reikia, nors paskaičius šitą straipsnį, pasidaro aišku kodėl...

VS

VS portretas
Nežinau dėl šio atvejo. Bet Kauno GMP yra geriausia kas gali būti. Reikėjo kviestis skirtingų laikotarpiu 3 kartus greitąją pagalbą. Jokių priekaištų tik didžiausia padėka ir pagarba. Čia Panemunės ir Šančių rajonus aptarnaujančios brigados. Ačiū ačiū ir ačiū.

Nu nežinau

Nu nežinau portretas
Man greitąją kviestis prireikė tik vieną kartą gyvenime, bet priekaištų ekipažui neturiu. Turiu priekaištų nebent sau, nes elgiausi su atvykusia komanda nelabai mandagiai - lūžusią ranką baisiai skaudėjo... O štai traumatologinio gydytojams priekaištų turiu: kai dieną prieš tai po traumos be greitosios iki jų nusigavau, pareiškė, kad jokios traumos nėr, varyk namo. Kitą dieną vis dėlto teko greitąją kviestis, ir traumą rado, ir į traumatologinį nuvežė, o ten klausia - o kur tu buvai tiek laiko?

Joo

Joo portretas
Pasitaikė irgi taip, juk kvietiesi ne iš gero gyvenimo, o prispaudus bėdai. Atvažiuoja ir rėžia ko čia trukdai, prigrasina kad susimokėti reiks jei dar kviesi, vyresni žmonės po to ir bijo kviest tokius.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Ciniškai.Tokių,lietuviais save vadinančių,minkštakiaušių seimynėlė,kad pasijusti svarbiais,rakštį šiknoj paverčia katastrofa terptautiniu mąstu.O jeigu dar yra ir raštingas verksnys,tai tiesiog laimė.

Petras

Petras portretas
Medikai irgi žmonės, dirbdami naktimus pavargsta, o čia dar nebūtinas SKUBUS iškvietimas. Iš kitos pusės ligonis nežino - tie simptomai labai pavijingi ar ne. Svarbiausia 1.dėl kelių diienų trukmės simptomų nesikreipti į GMP naktį 2. Atdiradus - kreiptis į šeimos gyd., visada priims 3. Atsarginis variantas - ligoninės priėmimo sk.

Gal save pervertina

Gal save pervertina portretas
man atrodo,kad ta jauna labai energinga moteris balta chalata truputi juodina.Matyt jauciasi,kad negali būti barama,todel nelabai skaitosi su zodziais.Kitais atvejais kai pas ligoni atvaziuoja vyriska komanda tai labai nuosirdus ir begalo rupestingi .Aciu Jiems uz nuosirduma ir paslauguma.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Ir vėl tas pats medikų klausimas "...o kur buvai dieną?...", galbūt pasitaikė vėl ta pati budinti med.darbuotoja? Kai mano vyras ,vakare,po darbo, suvalgė porą kriaušių ir naktį suėmė stiprūs pilvo skausmai- buvo iškviesta greitoji pagalba. Išvežtas į ligoninę.Diagnozė: beprasidedantis kasos uždegimas. Ir medikų nepasitenkinimas ,su klausimu "...o kur tu buvai dieną?...". Gavę atsakymą "...darbe dirbau...",tik dar daugiau įdūko.Baisu,kai " greitosios pagalbos Dievams nakčia sutrudomas miegas".

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Dėl tokių smulkmenų skūstis gali tik degradavę negeriantys,nesmurtaujantys ir labai kvaili minkštakiaušiai.Gydytojas tik dirba darbą kurį sugeba ir kaip kiekvienas žmogus gali būti geresnėje ar prastesnėje nuotaikoje.Negarbinu medikų,bet šiuo atveju matosi,kad ši be žalingų įpročių šeimynėlė yra kitaip degradavusi.

nesuprantu,

nesuprantu, portretas
kodėl problema atvažiuoti naktį, jeigu vis vien greitoji budi? Dar paprasčiau, nes nėra intensyvaus eismo. O gal nutylėjimo principu jie tuo metu miega ligoninėj ant sofkės, ar kaip? Aišku, miego norisi, bet čia jau darbo organizacijos klausimas. Reiktų daugiau gydytojų, kad po budėjimo turėtų laisvą dieną. Apie šeimos gydytoją ūmiu atveju kalbėti neverta. Jis gali nukreipti toliau tik bendra tvarka, kas reiškia ilgą laukimą.

Ne visada

Ne visada portretas
Sirgo vyras,dideli skausmai,diagnozė nenustatyta,,bet greitosios medikai ir dispečerinės visada geranoriški,paaiškina ką daryti laukiant,pati esu sau kvietusi-jokių priekaištų dabar gulėjau klinikose reanimacijoje,išeminių širdies ligų skyriuje-visi rūpestingi,neturiu nei mažiausio priekaišto,pradedant slaugutėmis baigiant gydytojais,AČIŪ .

Jonas....

Jonas.... portretas
Palaukit.......kaip ligoniui vazineti pas seimos gyditoja ,jeiserga,temperatura,jei ligonis negali judeti....ir tt...?

nuomone

nuomone portretas
NETIKEKITE visa sita demagogija - tai arba "nupirktu" arba niekingu zmogeliu darbas

Ir

Ir portretas
Medikai žmonės, gali turėti savų problemų. Kvietėme greitąją kai temperatūra buvo virš 39, gydytoja taip pat ne čiulbėjo, klausė, kodėl šeštadienį į polikliniką nevažiavome , pasiūlė važiuoti į ligoninė. Atsisakius, paaiškino kaip gerti vaistus , jos tonas tikrai nepatiko. Bet vėliau, supratau,kad nieko baisaus neatsitiko, tai ne netinkamas tonas ,o paciento būsena buvo prasta. O tas vyrukas galėjo po darbo vietoj namų, važiuoti į ligoninė,gauti pagalbos,o ne slėptis po mamos sijonu.

asd

asd portretas
Siaubas koks jautrumas. Įžeista Lietuvos "asmenybė"

aha

aha portretas
jau troliai varo...

MT

MT portretas
Ar tiesa, kad iskvietus greitąją, ligonio namie palikti nebegalima? Nežiūrint į situaciją,mums taip buvo pasakyta.

Susidūriau su tokia pačia situacija

Susidūriau su tokia pačia situacija portretas
Greitoji atvažiavo gerokai daugiau, nei po valandos, o atvykusi medikė apibėrė priekaštais. Skaitau šitą straipsnį ir beveik atpažįstu situaciją. Ar tik nebus ta pati medikė? O pacientė greitosios mašinoje numirė... Gailiuosi, kad tuo metu to atvejo nepaviešinau ir niekur nesikreipiau.

Irgi isiskaudines

Irgi isiskaudines portretas
As tai issiskaudines , kad mane apgavo kai keite litus i eurus sake tos pacios kainos bus nieks nesikeis .

pasveikęs

pasveikęs portretas
Nesakau kad atvykus medikė turi atsiklaupus laižyt ligoniui rankas, bet elgtis mandagiai turėtų.Ir labai durnai skamba klausimas kodėl nesikreipei į šeimos gydytoją. Taigi suaugę esam, žiūrim, gal praeis, gal sumažės, bet kaip taisyklė naktimis tik labiau paūmėja, todėl ir kviečiame.

Taraskinas

Taraskinas portretas
Kelias Dienas Jaunuolis sergantis, kurie bijo kreiptis SPP DIENOS METU O LAUKTA NAKTIES ....Kur mamos galva juk ne ūmiai susirgo...

medikai

medikai portretas
Tuoj bus baisu ir greitaja issikviesti. Reikia iskart skambinti Verygai, gal pades

Jurijus

Jurijus portretas
Joo gretųjų pagrindinis sakinys vos įėjus į kambarį pas ligonį,. kodėl nesikreipiat į šeimos gydytoją-lyg nežinotų kad pas šeimos gydytoją pakliūti galima geriausiu atveju po dviejų savaičių>Labai nemalonios žmonių gelbėtojos deja.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių