Griūti pradėjusio namo gyventojai: savaitgalio laukiame su baime

Kada

Kada portretas
nezinai ir galvos neskauda.Istikruju daugumoje miesto gaugiabuciu gali nebuti apie 30%-40% nesamuju sienu bendrai paemus del ivairiu savavalisku griovimu.Reikia tik kokio zemes drebejimo,kad ir nedidelio ir pabirs burliokynai.

...

... portretas
Kaip krabas su Kaunu, taip ir kauniečiai su paveldu.

Anonimas

Anonimas portretas
turbut nera tokio namo kur nauji tik nusipirke buta kaimynai negriautu sienu...o kai tai daro 9 ar 12 aukštu name? kažin, ar sunkiai gauna leidimus sienu griovimams? ar išdave toki leidima kontrolioja vykdomus darbus? darbus

Ir sugebėk tu man, ir sveikatos turėk

Ir sugebėk tu man, ir sveikatos turėk portretas
tokį stiprų , storom sienom senovinį namą nuvert ant šono. Jug pakrypes dabar namas, pamatai pakibe ore. Čia jug ne šeip sau namas, kaip kad dabar stato iš blokelių, bet čia stiprus senovinis namas, ir beto gražus, architekturinis paveldo, jį reikėjo saugot, o ne suniokoti kaip dabar kad padarė. Tegu tas kuris sugriovė galima sakyt, tegu nuperka žmonėm naujus butus, nes šitam name jau nebesaugu gyvent, nuo mažiausio žemės drebėjimo sugrius ir bus tragedija.

Anonimas

Anonimas portretas
Brzisku 11 name ta pati istorija. Gyventojas nusipirkes musu name 1 aukste 3 kamb.buta pasidare be leidimo super remonta,isgriove nesancias sienas,ir visa 1 ;aiptyne pradejo griuti,namas musu pasirodo neturi pamatu,jie isplauti,namas jau 4 metai propazintas avariniu,IR KAUNO VALDZIAU VIENODAI RODO.Dar kaip buvo mero pavad.gerb,V,Popovas,b uvome nuvyke pas ji i pfiemima,maloniai prieme,kazkiek reikalai buvo pajudeje,bet veliau sustojo viskas,nes p.Popova nuo pareigu pasalino.Gaila labai.O kai gyventojai turedami visus dokumentus uzsiregistravo pas p.Matijosaiti,laukem mes to kvietimo net 3 menesius,gavom rasta kad musu dokumentai persiusti i turto sk.To viskas ir uzsibaige.....Mero pareiga matyt rupintis tik rekonstrukcija laisves al.......sKYLA MUSU NAMAS SIAUBINGAI JAU IR KITU LAIPT.GYV.TAI PAJUTO. Taip kad K.Petrausko g.gyv-jai gali palaukti tiek kiek mes laukiam,nesiugriusyte,o jeigu ir atsitiks nelaime tai bus jau musu tik musu problema o ne valdzios musu.Mes net rasem i seima.

klausimėlis

klausimėlis portretas
Gal savivaldybė ir statybos inspekcija galėtų viešai atsakyti, kada jie gavo informaciją ir raštišką paklausimą, ar yra išduotas leidimas tokiems to "medkirčio" statybos darbams rūsyje? Ar ne balandžio mėnesį? Ar ėmėsi kokių nors priemonių nurodytų faktų patikrinimui, ar bent jau buvo atvykę pažiūrėti tų "darbų"? Ar buvo išduotas ir kas išdavė leidimus tokiems debiliškiems darbams? Turės visi parazitai atsakyti iš savo kišenės...

Ne žmogus, bet svolačius

Ne žmogus, bet svolačius portretas
tas jūsų kaimynas, jį užmušt maža. Kur tai matyta šitoks stiprus senovinis namas kuriame gyvenat jau nuo senų laikų ir dar jis būtu stovėjas gražiai 100 metų. Bet ir atsirask tu man tokiam durniui , kuris pradėjo namą iš pamatų griaut. Ale kiša nagus kur jam nepriklauso, jug ne jo vieno šitas namas, jug pirmiausia reikia atsiklaust ne tik savivaldybės, Būsto valdos, bet ir visų namo gyventojų, ar jie duos sutikimą ar ne. O dabar kaip kiaulė, atėjo , išknysė ir štai ką padarė! O jūs visi po griuvėsiais pasmekit. Tai va . Dėl šito svolačiaus šitiek nervų ir sveikatos neteksit pakol viską sutvarkys jeigu pavyks. O ne, tai tegu jisai jum nuperka naujus butus, nes jis kaltininkas, o namą tegu pasiima sau.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių