„Iki“ Kaune atidarė pirmąją šiais metais naują parduotuvę

 • Teksto dydis:

Aktyviai plėtros ir atnaujinimo planus įgyvendinantis prekybos tinklas „Iki“ atidarė šiemet pirmąją visiškai naują parduotuvę Kaune, adresu Taikos pr. 81. Pagal naujausius bendrovės standartus įrengta parduotuvė yra 228-oji prekybos tinkle. Investicijos į ją siekė daugiau kaip 1,3 mln. eurų.

„Nuolat analizuojame pirkėjų poreikius ir atsižvelgdami į juos vykdome tinklo plėtrą bei atnaujinimą. Nors pandemija šiek tiek koregavo planus, jau metų pradžioje atidarėme visiškai naują parduotuvę, kad suteiktume pirkėjams galimybę apsipirkti patogiai ir arčiau namų. Pagal šiuolaikišką statybos standarto koncepciją pastatytoje parduotuvėje pirkėjai ras platų visų būtiniausių prekių pasirinkimą“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Naujoje 1 138 kv. m prekybinio ploto parduotuvėje gyventojų patogumui įrengti dideli šviežių vaisių ir daržovių, sveriamos mėsos, pieno, kulinarijos ir konditerijos skyriai. Taip pat čia bus galima įsigyti šviežios žuvies ant ledo. Skubantys pirkėjai turės platų karštų kulinarijos gaminių pasirinkimą. Šviežumą vertinantiems gyventojams siūloma net tris kartus per dieną kepamos duonos ir bandelių bei vietoje įrengtoje rūkyklėlėje paruoštų gaminių.

Naujoje parduotuvėje Kaune patogesniam, greitesniam ir saugesniam apsipirkimui įrengtos 4 paprastos ir 5 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, kurios leis apsipirkti išvengiant papildomų kontaktų. Taip pat čia sumontuota energiją taupanti naujo tipo LED apšvietimo sistema. Parduotuvėje dirbs 27 darbuotojai. Lankytojams ji bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Siekiant apsipirkti kaip įmanoma saugiau, rekomenduojama apsipirkimą planuoti, kai prekybos vietose yra mažiausi žmonių srautai: ryte 8–10 val. ir vakare nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Sekmadieniais žmonių prekybos tinklo parduotuvėse mažiau visą darbo laiką.

 

Pasak prekybos tinklo vykdomosios direktorės, praėjusiais metais buvo atidarytos dvi visiškai naujos „Iki“ parduotuvės Vilniuje ir Šiauliuose, į kurių įrengimą investuota apie 1,1 mln. eurų. Taip pat per metus buvo atnaujinta beveik 20 parduotuvių. Šiemet toliau numatoma plėtra ir dar daugiau parduotuvių atnaujinimas, o į savitarnos kasų įrengimą suplanuotos investicijos sieks apie 3 mln. eurų.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 228 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba apie 5,9 tūkst. darbuotojų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Stebisi kauniečiai, per du mėnesius pirmąją. Tai reikia atidaryti kas mėnesį po vieną?

nika

nika portretas
Palemone trūksta parduotuvių

Anonimas

Anonimas portretas
Kam ji reikalinga ir taip tų parduotuvių per didelis kiekis Kaune.
VISI KOMENTARAI 24
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių