Jungtis prie Kauno nenorintys rajono gyventojai ministrei įteikė parašus ir spurgų

Piktinuosi,

Piktinuosi, portretas
Labai įdomiai gaunasi pas mus.Bobutes sprendžia tokius klausimus?Apsurdas.PONAI,nepalikite be darbo vyriausybes,seimo be darbo.

Kauno raj

Kauno raj portretas
Tai tegu raj savivaldybę paleidžia transportą kad galėtum nuvykti irgrizt atgal iš darbo mieste nes atveža iki ,miesto ribos oi rajoną su krepšiais kelis km pescias

Cia ne eiliniai zmones

Cia ne eiliniai zmones portretas
sujudo pries prisijungima.Cia valdininkeliai del minkstu keduciu ir itariu del nesvariu darbeliu,kurie gali isaisketi.Normalus zmones UZ PRISIJUNGIMA prie Kauno.

Rinkęs parašus

Rinkęs parašus portretas
Keista skaityti komentarus apie parašų rinkimus, apie tai kad čia savivaldybė rajono finansavo , parūpino autobusus, kad seniūnai vertė ar dar kokie valdininkai pasirašyti už neprisijungimą. Realybė daug proziškesnė :), parašus organizavo ir koordinavo Kauno rajono bendruomenių sąjunga, padėjo rinkti ir seniūnaičiai ir paprasti aktyvūs rajono gyventojai, ir buvo jausti nuotaikos, taip buvo ir prieš tai daugiausiai jauni naujakuriai kurie gyvena vos keli metai , bet jų nebuvo labai daug. Demokratinėje valstybėje ir turi būti demokratinė tvarka, pirma padarome o paskui klausiamia o kokia gi jūsų nuomonė. Juk kelio netiesiame nepadarius plano, neištyrus vietovės, kelio tikslingumo ir kita. Nepagyvenus rajone sunkiai suprantama atvykėliui iš kitų miesto rajonų.

Alis...

Alis... portretas
reikia iš vis panaikinti Kauno rajoną,- bus mažiau painiavos ir daugiau operatyvumo... suklestės Kauno megapolis...

Jadvyga iš Žiegždrių

Jadvyga iš Žiegždrių portretas
Nesuprantu puolimo prieš Kauno merą Gerbiamą V.Matijošaitį. Kauno meras puikiai dirba, Kaunas keičiasi ne dienom, bet valandom. Kauno meras tik pasiūlė idėją ir gyventojam nuspresti jungtis ar ne. Kauno rajono savivaldybės vadovai pradėjo agresyvų puolimą dar net neprasidėjus rimtai diskusijai. Matomai yra rimtų problemų ir turbūt bijo viešumos, todėl taip agresyviai pradėjo pulti, protestuoti, laksktyti po Vilnių,ir taip toliau. Apie Gerbiamo Mero V.Matijošaičio turtus ir namus viską žinom. O kažkodėl apie Kauno rajono Mero ir kitų Garbių vadovų turtus tik sužinom po STT tyrimų.Keista kodėl rajono vadovai tokie kuklūs.

WWw

WWw portretas
Štai pavyzdys kaip dirba socdemų bebrai turintys įtaką ir pinigų ,autobusai,vėliavos,piketai,parašai kaip tarybiniais laikais suorganizuota viskas tiksliai.Jau ko ko o valdžios socialdemokratai tai nepaleis pridėjus visus pavaldžius asmenis ,gimines,partinius draugus tai jau ir masė agitatorių. Taip ,Matijošaitis yra neteisus savo pageidavimus siųlydamas,tokiu būdu,bet reakcija jau neadekvati.norint išsaugoti Makūnui savo kėdę. Valdininkų per daug ir jų kiekis neapsprendžia artumo prie žmogaus,Bėdos atveju veiks tie patys įstatymai.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Pries gera desimtmeti gal daugiau norejo Kauno miestas prisijungti Lapiu miesteli.Buvo Lapese suorganizuotas referendumas kas uz,kas pries.Ir daugelio balsu persvara buvo pries jungimasi.Dabar teko girdeti,kad Lapiu m ,gyventojai noretu jungtis.Tai gali patikrinti.Juk nebutinai Matijosaiciui griauti visu Kauno rajono gyventoju gyvenimus ir uzimti jau imonem apstatytus ,gerai isisavintus miestelius.

> puiku

> puiku portretas
labai gerai matyti kad jums puiku...muilinti akis. Visi žinome kaip tie parašai renkami, todėl miestas savo nutarimo neatšauks, referendumas bus . Ir kai už nugaros nestovės seniūnas, bendrijos pirmininkas , savivaldybės atstovas...kurie nenurodinės i[ ir nespaus ] už ką pasirašyti, bet piliečiai patys nuspręs, TADA ir matysime nori žmonės prisijungti ar - ne. Be to , jei bus apklausiami ne vien prijungiamų seniūnijų piliečiai , o ir kiti [ iš kur daugiausiai rinko parašų ] , tai tikslinga būtų apklausti ir kauniečius dėl sutikimo [ ar nesutikimo ] prijungti...

Cha

Cha portretas
Susirinko kaimiečiai, kurie nenori gyventi mieste:) įdomu tik ar koncervų čia organizavo, kad kaimiečiai ne pakliūtų krobo įtakon, nes Kaune konservatoriai per amžius jau į valdžią nepaklius')

galvojantis

galvojantis portretas
Būtina gerai apgalvoti savivaldybės pinigų paskirstymą savai savivaldybei ir jos žmonėms. Negerai,kai kitos savivaldybės gyventojai naudoja mūsų lėšas. Pas mus mieste irgi daug darbų laukia, o pinigų niekas už dyką neduoda.

pilietis

pilietis portretas
Nepalaikiau prijungimo ir laukiau kaip per apklausą pasisakys patys gyventojai. TAČIAU dabar matyti , kad rajono biurokratai ir visokie klerkai labai pabijojo prijungimo [ ar apklausos ] , tad prašau Kauno mero neatšaukti savo sprendimo. Kaip sakė VRM ministrė , ji irgi iš žiedinės savivaldybės, tad...kažkiek apsidžiaugė tokia rajono biurokratų elgsena. Gal ateity ir jie tokius šposus išdarinės... PAAIŠKINU, kaip apklausiami , renkant parašus, visi senai žinome. Lankosi valdžios atstovas į namus , psichologiškai paveikus, priverčia pasirašyti ir pan... Galima ir papildomai parašų prikurti.... Balsuojant, dalyvautų ir kiti stebėtojai,o piliečiai BE ŽIŪROVŲ užpildytų lapelį ir sulankstęs įmestų į dėžę, kurią atneštų apsilankiusieji į kambarį ar grįžęs pilietis iš kito kambario , įmestų . Išvada viena, rinkdami parašus jie stengėsi sukliudyti apklausti žmones.Kauniečiai neatšaukite savo nutarimo. Kaip bus, taip bus.

Daug

Daug portretas
Vytuk, pabandyk pagalvoti ką reiškia 25 000 parašų.

Vytas

Vytas portretas
Senai laikas prijungti visą kauno raj. Opiketus organizuoja valdininkai kurie bijo prarasti kėdes

audra

audra portretas
stiklinej kelia 13 savivaldybiu seniunai ir ju islaikytiniai.Prapuola melzama karvute.

Juokinga

Juokinga portretas
Nemokam diskutuoti ir kartu judėti progreso link, gerinti infrastruktūrą, žmonių pragyvenimą ir t.t. Kauno rajonas tokią šlykščią politinę reklamą susuko per mėnesį, kad net gėda. Aišku, ant rajono socdemų kabliuko ir užkibo kaimo kvaileliai ir rėksniai. Na, gerai - o kas toliau? Žmonių mažėja, biurokratija didėja, kiek išleidžiame administravimui? Per mėnenesį mokyklą naują pastatytume, šaligatvių kiek padarytume už tuos pinigus...

puiku

puiku portretas
Šauniausia Kauno rajono bendruomenė ir jos nariai, kurie, negailėdami laiko, ėjo per namus ir rinko parašus. Tikrai maždaug 80 proc. aplankytų žmonių prieš Kauno rajono prijungimą. Ir tą įrodo parašų skaičius, maždaug po 1000 nuo seniūnijos, kurių yra 25. tai Grigalevičiui gal nereikėtų slebizavoti prieš kameras apie kažkokius formalumus ir žmonių nuomonę. Žmonių nuomonę puikiai įrodo parašų skaičius. O apie įstatymus ir tvarką kaip vyksta tokie "prijungimai" gal pakonsultuotų Teisės skyrius miesto savivaldybėje, ar tokio jau nebėra Kauno mieste?

Kur tiesa

Kur tiesa portretas
Kauno rajono savivaldybėje didelėje teritorijoje pagal statistikos duomenis 2019 m. pradžioje gyveno 95120 gyventojų, t. y. kartu su vaikais ir kitais neturinčiais balsavimo teisės. Įteikė 26 tūkst. parašų, t.y. virš 27 proc. visų Kauno rajono savivaldybės gyventojų parašų. Elementarus klausimas kieno tie parašai?

trydas

trydas portretas
pasirodo,kad vyriausybė jokių prašymų iš Kauno m.savivaldybės negavo, o rajonas jau kalba apie sausio 13-ąją...

kaunas

kaunas portretas
konservais atsiduoda

Vistos walmora

Vistos walmora portretas
Kas uz tai,kad 13 Kauno raj.savivaldybiu butu prijungtos prie Kauno m.,spaudziam ZALIA.

Anonimas

Anonimas portretas
Dovana spurgos...gal ne visai į temą,jas mėgsta Matijošius.Nenori jungtis prie miesto,lai nesijungia,tik ar jie nepraloš,likę savarankiški visur.

kas bus toliau

kas bus toliau portretas
Nu ir puiku, nenorit būti miestiečiai, būkit miesto svečiai, kaip sakoma - Welkome. Tik viena pastabėlė - miestičiai iš savo gerbuvio fondo tikrai neprivalo mokėti už infrastruktūros išlaikymą jūsų ir jūsų vaikų poreikiams. Kadangi rajono savivaldybė, kaip visi žino, "puikiai tvarkosi ir be to Kauno", tai galės susirasti vieną kitą dešimtį milijonų naujoms mokykloms, darželiams, ambulatorijoms statyti, o ir kauniečiai lengviau atsikvėps kai vietas atlaisvinsit. Alternatyvų taip pat yra - už suteiktas paslaugas susimokat patys.

Ot gerai! Krabui nosį nušluostė Kauno raj gyventojai.

Ot gerai! Krabui nosį nušluostė Kauno raj gyventojai. portretas
Ir ministrė palaikė kaimiečius, taip ir tikėjausi. O krabas liko kaip musę kandes.

Jona

Jona portretas
Žinot rajono savivaldybė dar aplipus įvairiomis kontoromis: kvalifikacijos centras, zemetvarkos centras, sodra ir t.t, taigi zmogiskieji resursai, pastatų išlaikymas tai tiesiog nesuvokiamos išlaidos... Turi keistis, turi mažėti, neturi dubliuotis.

geras pavyzdys

geras pavyzdys portretas
bebrai nerimsta, taigi atim lovius iš panosies, sedi 20 tie patys seneliai dar savo gimines susikikviete, kuriam cia rajono kampe pagerejo, musu kaime per 25 metus viena gatve paaksfaltino ir vsio tris baliukai buvo cocialdemokratiski, aisku makuno kampe ringaudai, garliava, nesteckio uztarimai eina link piliuonos ir daugybe nepotizmo net argumentu nera, vaikyt sita saraskino kontora ir palikt kauno apskriti su viena centrne galva... o tai vieso transporto kaime nerasta kieno

BET

BET portretas
VISI BALSAVUSIEJI RAJONO TARYBOS NARIAI ATSIDŪRĖ INTERESŲ KONFLIKTE. JIE TURBŪT TO NET NESUPRANTA.

ko gali tas rublinis glušius pageidauti ?

ko gali tas rublinis glušius pageidauti ? portretas
kam apskritai kreipti į jį dėmesį ? ar gali kažkoks godus maniakas užsimanyti svetimų žemių ? Užsimanyti, žinoma, nedraudžiama, bet gauti- tik spyrį į storą subinę.

bus žiaurus karas ;)))

bus žiaurus karas ;))) portretas
teks matijošiams apsiginkluoti ragatkėmis ir eiti atsikovoti žemių. o rajono partizanai juos atakuos kiaušais ir supuvusiomis bulvėmis.

Vėl Šaltyšius

Vėl Šaltyšius portretas
Šalia kelio an vičiūnų buvo matijošius vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle diktas matijošius Jis turėjo didį norą gauti tokią dūdą vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle stebuklingą dūdą Šoktų kad visi kaip vienas pagal tą jo dūdą vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle pagal tą jo dūdą Dovanojo miestelėnai matijošiui dūdą vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle matijošiui dūdą O tas diktas matijošius dūduot nemokėjo vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle dūduot nemokėjo Kai po miestą uždūdavo medžiai sutrupėjo vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytele medžiai sutrupėjo ANTRA KADENCIJA Pradūdavęs sužiaumojęs kauną kaip bekoną matijošius užsimojo pradūduot rajoną vai dūda ir vėl dūda virvel-mokestine-dūda gelbėkit rajoną!!!

...

... portretas
vatnikai susirinko .gerai dar nereikalauja atgal 2000metus grizt

Nesąmonė

Nesąmonė portretas
Nors esu miestietė, bet puikiai suprantu rajonų gyventojus. Kodėl kažkas dėl savo asmeninių interesų vieną gražią dieną turi nuspręsti, kur piliečiui gyventi bus geriau. Žmonės ne vergai, jie patys pajėgūs apsisprėsti, kur jiems ir jų šeimos nariams gyventi, dirbti yra patogiau. Šiame globaliame pasaulyje tūlas gali gyventi Kaune, o darbuotis Norvegijoje, Briuselyje ar Vilniuje. Todėl naiviai skamba argumentai, jei gyveni Kauno rajone, o dirbi Kaune, važinėji Kauno gatvėmis, vaikai lanko darželį Kaune , tai tave privalu prijungti prie Kauno.

na

na portretas
kur jie jungsis prie Kauno, Karbauskio žemdirbiai su visokiom nuolaidom ir finansinėm paramom. Čia ne jungime esmė, o paramose. O Kaune irgi žmonės gyvena bet be paramų. Mori priklausyti kaimiečių kastai dėl finansavimo, vat čia problema. Baigia lai juokinti lietuvius...sako atvirai kur esmė.

Anonimas

Anonimas portretas
Spurgos blondinei ? Supras teisingai ?

Faktas

Faktas portretas
Faktas,kad Kauno rajono valdininkai-bebrai kirsina zmone,nors tiems zmonems niekas nuo to nesikeistu,tik butu geresne tvarka.Labai bebrai sika i kelnias del savo siltu vietu!,pradejo propogandini kara pries Kauno miesta!!!Kauno rajonas leidzia propogandini laikrasti-pakaunes zinios,kur visad pirmame puslapyje didysis bebras.

H

H portretas
Labiausiai nenaudinga valdininkams

Ale tikrai

Ale tikrai portretas
Buki Lietuviai ,kai žmogus viską tvarko miestą pakėlė iš šiukšlyną, tai jiems negerai,issirinkit anūką ,tai greit siksit ir mesit per langą

...

... portretas
sovietinis palikimas verkia idomu kas financavo kelione ar tik ne kremlius

Jo

Jo portretas
Tai jei taip norit likti kaime,tai ko dirbat Kaune,Vilniuje,tai dirbkit kaime,buka Lietuviu tauta,n ieko jie nesupranta ,

Na

Na portretas
Ką čia dar svarstyti, matijošių ant muilo

Nigga

Nigga portretas
Jokių jungimu! Sugalvojo kažkoks krabų dvarponis praryti žmonių žemes balvonas. Ką Kaune jau neturi ką veikti? Nepasiduokit aneksijai!

Iš Ramučių

Iš Ramučių portretas
Gyvenimas nestovi vietoje. Visame pasaulyje miestai plečiasi rajonų sąskaita - gerėja infrastruktūra, mažėja biurokratų, taupomos lėšos administravimui. O čia vietoj normalios diskusijos - rajono socdemų valdantieji cirką organizuoja. Aš už tai, kad išvis VISĄ rajoną jungti prie Kauno miesto - kiek besidubliuojančių biurokratų, įstaigų, valdininkų sumažintume? Kiek sutaupytume? Kam tokiai mažai šaliai, toks išpūstas administravimas??? Aš tik už prijungimą prie miesto - tai neišvengiama!!!

rajoniniams

rajoniniams portretas
stokit į gandragalvių partiją ir neprijungs

mATIJOŠAITIS iš savo piniginė turi mokėt

mATIJOŠAITIS iš savo piniginė turi mokėt portretas
mATIJOŠAITIS iš savo piniginės turi mokėt už referendumą dėl prijungimo NE iš MOKESČIŲ mokėtojų pinigų ... TAI JO AFERA

Bukagalviai kaimiečiai

Bukagalviai kaimiečiai portretas
Jie nė už ką neatsisakys lauko tualeto būdelės, taip ir liksit purvuose gyvent, o kam nauda? Makūnas rankutėm trina uz kampo...

Nuomone.mano tokia.

Nuomone.mano tokia. portretas
Klausimui? O kodel lietuviai vaziuoja dirbti i Vokietija,Airija ir kitur? O i mokyklas moksleiviai atsinesa krepseli .Ir visos mokyklos nori kuo daugiau moksleiviu.O i darbus vazinejakaunieciai ir i rajonus.Saunuoliai Kauno rajono zmones.Nepasiduokit Matijosaicio sunu ir klano uzmojam,Uzmojam ,susitarimam su Karbauskiu,Skverneliu okupuoti Lietuva.Skverneli sakei ,kad esi skaidrus.Bet pasirodo ne.Tai Karbauskio ir tavo uzmojai.Palik viska kaip yra.O reikes atsakyti pries zmones ir Dieva.Kodel Matijosaiciai nenori kaimu kur neapstatyti imonem? Tai grobikiskas noras.Nei sarmatos ,o apie sazine ka ir bekalbeti.

ALGIS

ALGIS portretas
Nuo kada Kauno m meras nurodinėja rajonui apie referendumo organizavimą , tai gal ir Kauno rajone mokyklos ,darželiai panaikinti matijošaičio nurodymais , kad paskui būtų galima ŠAN T A Ž U O T I RAJONO GYVENTOJUS , ESU KAUNO GYVENTOJAS , BET VISKAS ATRODO LABAI ŠLYKŠČIAI .RAJONO MERE , O JŪS NEPRIIMKIT LAIDOTI MIESTELĖNŲ RAJONO TERITORIJOJE .

:)

:) portretas
Kauno r.aktyvistai,ministre,bande papirkti spurgu maisu.Ir kur ziuri S.T.T. :)

klausimas

klausimas portretas
kodel daugelis gyvenanciu Kauno rajonuose vazineja i darbus Kaune? Kodel vaikus veza i Kauno miesta i mokyklas?

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Lauk mentus

XXX

XXX portretas
Tik už prisijungimą.Būtinai! Rajono mėras davė užduoti seniunaičiams surinkti parašus,tie ir laksto,stengiasi,nori įsiteikti vadovui.Bet ,kiek žinau,daug kas ir nepasirašė prieš prijungimą.Aplink Kauną jau senokai gyvena miestiečiai,jokio gyvulio nebelaiko,daržų nebeaugina.Visas jų gyvenimas "verda" mieste.Kaimo žmones tiesiog nesupranta ,kad jų gyvenimo sąlygos tik pagerės.Jiems niekas normaliai nepaaiškina kaip būtu jeigu būtu.Manau,reikia išklausyti ir Kauno mero argumentus,o ne tik Makuno.Peršasi tokia nuomonė,kad jis labai prilipes prie savo minkštos kėdės,o ir kruva rajono savivaldybės biurokratų praras darbo vietas.Tiek jų nereikės, sumažėjus Kauno rajonui.

Sigis

Sigis portretas
Kauno savivaldybes islaidas realias reiktu paslaiciuot ir vieningo Kauno islaikyma reiktu pridet nes dauguma dirba savivaldos islaikomi nors pries rinkimus zadejo mazint biurokratija ir pigint savivaldos islaikyma o gavosi kaip Lietuvoje ar pas Vilniaus mera

JOLKA

JOLKA portretas
Butinai reikia prijungti,o tai vazineja miesto transportu,naudojasi miesto parduotuvemis,ir rajono seniunijose sedi ir algas jiems moka uz nieka.Kai reikia gauti koki dokumenta pradeda atsirasineti.

Jonas

Jonas portretas
Jei jau kai kas skaiciuoja Kauno rajono administracijos islaidas tai reiktu ir Kauno miesto suskaiciuoti ir nepamirsti to,kad trys seimos milijonieriai nesigedina imti algas prie gaunamu milijonu.o kokia nauda dar duotu sklypai isnuomoti tarptautinem kompanijoms.Juk verslo planas sudarytas pries nutarima. Ne prijungimui

Nuomonė

Nuomonė portretas
Šaunuoliai Kauno rajoniečiai! Gerai, kad esate vieningi.

Iš rekvizitų

Iš rekvizitų portretas
Kauno raj. sav. administracija: 507 darbuotojai, 1158 eur. vidutinis atlyginimas. Per metus - 7 milijonai eurų vien atlyginimams.

jo

jo portretas
Bebrų palaikimo akcija Vilniuje ir Kaune. Įdomu, kas ir iš kieno kišenės finansavo?

jo

jo portretas
Pensininkų atvežė papiketuot, nors patys nieko nesupranta. Apie kažkokius gyvulius kliedi, nors Kaune (Rokai, Aleksotas) ir arkliai ganosi, ir karvės - niekam nekliūna :)

:)

:) portretas
Čia tos bobutės priekyje jungtis nenori? Bet nori gydytis mieste ir iki miesto patogiai nuvažiuoti naujais autobusais. Prieš jungimąsi agituoja tik raudonos rožės bebrynas, bijo lesyklėles prarast

Alis...

Alis... portretas
kažkaip nelabai skaitlingas piketas...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių