Darbą pradeda didžiausias vakcinavimo centras Lietuvoje – Kauno ledo rūmai (vaizdo įrašas)

>>Laimutei

>>Laimutei portretas
Heh ne visai, seselės dabar oficialiai vadinamos bendrosios praktikos slaugytojomis. Ex slaugės - kurios dabat turi baigti tam tikrus kursus - slaugos padėjėjomis, o valytojos yra valytojos :)

>Laimutei,

>Laimutei, portretas
nėra tokios kvalifikacijos:"medicinos seselė' : yra "slaugė". Todėl ir sumažėjo stojančių į KMUK tos specialybės.Žemina žmogų, norinčio mokslo...Ta "slaugė", išmano daugiau, negu ta daktarė, bet yra "slaugė", kuri šluosto ryte palovius...Kur dingo tikros "valytojos" -slaugės???

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
galiausia ką turit visi žinoti : kad nėra tikslaus vakcinos imunitetinio laikotarpio , o tai reiškia kad reiks skiepytis ir skiepytis . Ir galiausiai kol nėra realaus vaisto , tol virusas jumis tykos kol jūsų imuninė sistema nusilps ir skiepas nepadės ir jūs tapsit auka net jus paskiepijus . Kitaip tariant nusikaltėliai sukūrė antrą hitlerį , kuris naikins silpnus imunitetu , darys finansinę žalą - kraus milijonus farmacijai , na ir kaip suprantat paspartins žmonių mirtis . O parazitai buve esami seimo nariai ir prezidentas su veryga , laikė sienas atidare kad virusas patektu į šalį ir mirtu žmonės , Lietuvą patirtu milijardinės žalos , nuskurdinti Lietuvos žmones .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
ko nerašote skiepijimo aferos ? tai yra kad specialiai skiepijama viena vakcinos doze kad žmonės būtu užkrėsti ir platintusi virusas , būtu eksperimentuojama . Pvz : gauja paskiepijo viena vakcina 120ooo , dviem 67ooo iki vasario 22 dienos . O jei būtu skiepije kaip priklauso kas 14 dienų abiem vakcinomis , tai vasario 16 dienai būtu paskiepyta 189ooo žmonių . Štai jums realūs faktai ir kas vyksta Lietuvoje .

Anonimas

Anonimas portretas
lavoninė . Beje krysa meras su šutve įgrūdo pastatą į ir taip vietos neturinčią vietą , ir padarė žalos miestui ir aplinkiniams gyventojams . Apie vakcinavimą , kaip suprantat kad parą laiko skiepyjimui reiktu 105 darbuotojų ( trys pamainos ) kurie neturėtu teisės susirgti , numirti , dirbtu be išeiginių . Na arena puikiai tinka morgui , kur viruso užsikrėtimu skaičius augte augtu , neskaitant atvykstančiųjų maršrutų .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
:) klaunai . 6000 į parą į vieną vietą , 85 paras . Tai tik parodo kvailumą

Laima

Laima portretas
Kažkaip keista, kai skiepijami slaugytojų. Slaugytojos būna, kai net medicinos nebaigę. Tai kaip atskirti kur slaugytoja, o kur medicinos seselė?

to klausimas

to klausimas portretas
Taip kaip senas žmogus nuėjo iš Dainavos iki centrinio pašto.

Aida

Aida portretas
O tai pašto ploto neužtenka?

Klausimas

Klausimas portretas
O kaip ten nueti senam žmogui iš Senamiesčio?

WW

WW portretas
O man į paštą būtų arčiau......

Na va

Na va portretas
ir pamatysime kiek yra baranų Lietuvoje !!! Masiniai renginiai draudżiami o skiepintis galima eiti būriais ?

Diktatoriai...

Diktatoriai... portretas
Kauno mirties stovykla.. Dar užrašo trūksta "Skiepai išlaisvina"

V.I.L.

V.I.L. portretas
Jo... Prasideda.

Vile

Vile portretas
Saunuoliai Kaunas!

Gyventoja

Gyventoja portretas
Ačiu tiems kas visa tai sugalvojo ir padarė.Skaitai ir galvoji ,pasirodo ,kad visa tai galima suplanuoti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių