Kaunas atšaukė karantiną? Miesto centre – kaip skruzdėlyne

hmm

hmm portretas
gal jau amžiams "aukštai" ? bet aukštai nepateks, bus amžiams "žemai". Už nuopelnus.

Tas, ,,kuris aukštai''

Tas, ,,kuris aukštai'' portretas
Gražiausia,kai krabas kauniečius laimino iš dangaus.Pasirodo,jis nebe krabas,o tas, ,,KURIS AUKŠTAI''.

kaunietis

kaunietis portretas
Virusas siaucia tik Vilniuje. Tegul ten jie su Veryga priesakyje uzsidare sedi nors ir metus.

Slabodke

Slabodke portretas
Pats kečiausės miestas pasauli,KAUNAS

Mento logikos žmogui nesuprast

Mento logikos žmogui nesuprast portretas
ką tik mentai miške žmones gaudė, dabar mentas minias sukvietė be kaukių.

Anonimas

Anonimas portretas
Reikia gi pasirūpinti savo Amber Grill, Čarlio ir kitų bufetukų bizniu. Na tai ir pagarė fiestą dėdė Visva. Kas neaiškaus?

Reikia Bausti Palaidunus

Reikia Bausti Palaidunus portretas
Per 1 diena dar 12-15 gyventoju atsibunda ryte su coronos virusu Kaune

Patriotiškas Lietuvis, Kaunas! Žalgiris!

Patriotiškas Lietuvis, Kaunas! Žalgiris! portretas
Net dvi bezdžionės nuotraukose iš zologijos sodo pabėgusias mačiau! Kodėl negaudo jų niekas??? Ir dar du siauraakius.

Is pavydo

Is pavydo portretas
net pratrydo visi... Na ir kas atsitiko,kad kaunieciai spjove Verygai ir atsvente nors viena svente drauge. Niekas varu nevare,kas norejo ,tas ejo. O jei ir susirks kas noers,nieko -pagis.tikiuosi nebus taip,kaip dabar Vilniuje. Ir nustokit cia pilti pamazgas ant Kauno mero ir kaunieciu,,nepavydekit..KAUNAS VISADA LIKS KAUNU 1

fontanas už puse milijono

fontanas už puse milijono portretas
laisvės alėjos fontano net per Kauno ŠVENTĘ muzikos ir šviesų Gaili vos 1 dainą paleido su šviesų muziką Pusę milijono remontui išleido iš Kauniečių mokesčių .... Vilnius 612 baltų BIJŪNŲ nepagailėjo.... Palanga kiekvieną vakarą 30 min, šviesų muziką leidžia Druskininkai ... ir žymiai gražesni fontanai

viena diena baudas policajai

viena diena baudas policajai  portretas
ir visos tam reikaluj sukurptos tikrintoju sarages verciasi per galva ieskodami ir bausdami uz atstumo nesilaikyma, kaukiu nedevejima, zmones ....ant rytojaus ....BAC ....visi y gatves sokiai ,valsai ,estrada,nereikia jokiu atstumu laikytis ir naxren nereikalingos tos kaukes....Cia ---KAS??visaliaudine savizudziu psichoze , ar jankis nauja bacila paleido y laisve ir ji sitaip veikia ??

lietuva garseja savizudziais ...

lietuva garseja savizudziais ... portretas
visa tai masiskai pademonstravo Kaunas..... lauksim rezultatu.....

Lukka

Lukka portretas
ALIO, kaip veikia laisvės fontanas, apie programą klausiu?

petras

petras portretas
šaukuoliai

>...< \\\\\.../////

&gt;...&lt; \\\\\...///// portretas
Na ir durnius esi.Neprogramuojams.---Jau tu durnium ir mirsi.

...

... portretas
Korona - RIMTA velniava, TIK tas ve'Ryga - totalus psichas, jis jokių kitų ligų net žinot nenori (o kadangi korona negydoma, tai ve'Ryga išvis mus be gydymo paliko).. O kad jis psichas - totaliai akivaizdu, tai juk jo credo: "Neieškokite logikos mano veiksmuose, TIK aklai tikėkit". Na o mus aklai tikėt Krabas verčia... šlykštu ir vėl Stalino epochoje atsidūrus.

Antiveryga

Antiveryga portretas
Šaunuoliai! Seniai reikėjo valdžiai spjaut į veidą dėl laisvės suvaržymo, remiantis eilinė liga. Taip taip, teisingai perskaitėte. Nurašo visas ligas koronai, paprasta gripą, širdies ligas, bronchitą... Kad tik skaičiai didesni būtų. Gavo žmogus sunkesnę gripo stadiją, kas nutinka KIEKVIENAIS METAIS, neduok Die, numirė, tai visi į kelnes deda, korona mat jiems. Tfu, melagiai menkystos... Atmerkit akis, tautiečiai, eikit į gatves, mėgaukitės laisve ir netikėkite pasakomis!

Vatnikai

 Vatnikai portretas
susmirdę, nustokit lot, i maskolyną maukit..

>Kazys suvalkietis< \\\\\.../////

&gt;Kazys suvalkietis&lt; \\\\\...///// portretas
Tik pusprotis tokią vetą parenka tokiam objektui.Reikėjo šalia miesto statyti,tai lengviau susirast atvaževusiems iš kitų miestų ir PARKAVIMO problemų nebūtų.Rado pusprotis koncaervas ką girt.---Toks tokį pažino ir ant alaus pavadino.

Aha

Aha portretas
Na ir kvailiai, padarė bardaką mieste karantino metu. Besmegeniai kitaip nepavadinsi.

Argi

Argi portretas
Pačiam slepiantis dvare...argi gaila tų , kurie jį garbina susirinkę būryn?

...

... portretas
Ir vėl tos krevetės Stalino laikų ilgis... juk juos dar ir Tvartelio š'Matininkas 'stoguoja'.

...

... portretas
VATOS VEL PILA pamazgas ant KAUNO ..

ALGIS

ALGIS portretas
Sėkmės , linkiu gaudyt koroną , tik paskui nedejuokit , BET KURIOJE LIGOJE , ATKRITIMAS ŽYMIAI SUNKIAU PERSERGAMAS

Nu nu

Nu nu portretas
Drąsūs žmonės, tik , kad nereiktų verkti iš tos drąsos ir laimės.

Tiesa

Tiesa portretas
Kupčinskas dirbo per pasaulinę krizę ir privalėjo viską derinti su tvarkiečiais, liberalais, nes neturėjo daugumos taryboje, bet padarė puikių, ilgaverčių darbų ir gatvių remontui techniką įsigijo, su kuria dabar vienvaldis piarinasi. O matijošaitis- giriasi už milijonus, darbų nesimato. Kinietiška Laisvės alėja dar nebaigta, - jau remontuojama, o stadionas su turkais- tiu tiu.

Kazys suvalkietis

Kazys suvalkietis portretas
Meras Andrius Kupčinskas po ilgų svarstymų išrinko Žalgirio arenai vietą Nemuno saloje ir ją pastatė. Ar tai manai kad tai buvo menkas įvykis Kaune?. Ar užlygintos Kauno gatvių duobės svarbiau?.

Lija

Lija portretas
Kaunieciai kurie buvo miesto centre savo noru atejo ir nėra ko bumbėti. Leido blovai būtų neleidę vėl blogai.Bet svarbiausiI kad vėl mėšlu varo ant mero, patys ten sedėdami. Dar to šlykšti ės Kupcinsko pasiilgo kuris tik specialiai kenkė Kaunui kad visai sugriūtų ir be gatvių liktų.

Lukka

Lukka portretas
to Dzen. tai karantine visi žinom kiek gyvensim. pIrmas varijantas iki rinkimų. Antras jei fermeriai laimi -2 metus, juk jau ir planas paruoštas.

Dzen

Dzen portretas
Valio!!! Gyvensim karantine dar ilgai!

Petras

Petras portretas
Labai graži moteris pirmam plane,nuotraukoje virš straipsnio...

...

... portretas
Sumanus tas Krabas, bet - cinikų CINIKAS, kokių dar Pasaulis nematė. Ir dar - bailių BAILYS: vos tik 'korona' pasirodė, IŠKART savo dvare lapais apsikapstė... juo pasekę išsislapstė ir kauniečiai, pergyvenom kažkaip ('Atsargų ir dievas saugo'). BET - pamatė Krabas kad ve'Ryga milijonus TIK į 'koronos' židinius taško, 'PAGALVOJO' kad jis tuos PINIGĖLIUS 'naudingiau priglaustų', ir... sukvietė savo krevetes (ir kitus durnelius) į Miesto centrą (įdomu ką iš užsienių prisikvietė), pats VĖL pasislėpė, o dabar laukia kada ta 'karūna' kauniečius pjaut ims ("Durnius ir Kaune corona naikina"). Tik - 'krevetėms' UŽDRAUSTA mąstyt, joms tik prisakyta dar galvojančius visaip koneveikt... pyksta jos kad JAU ne Stalino laikai.

Lukka

Lukka portretas
O jei rimtai, kas žinote kokiom valandom groja laisves fontanas?

to paulius - Laisvės plytelės, paklotos

to paulius - Laisvės plytelės, paklotos portretas
kažkada 80-aisiais, buvo jėga ir atlaikė beveik 40 metų, o kitaiskos - byra net nepaklotos ir žmonės JAU kojas sukinėjasi ... Anuometė Laisvė buvo daug gražesnė ir skoningesnė, padaryta daug labiau iš širdies, nors ir sovietmečiu, nes žmonės MYLĖJO SAVO KAUNĄ, o dabar - beskoniai projektai beskonių vykdytojų,,, iš sentimentų - tik pinigų plovimas, tai tiek tų ir žinių

jonas

jonas portretas
Gal nebus Kaunui kaip italams tie irgi svesti norejo matysim.PEr anksti svesti, Kad tik nereiktu verkti .

Ei, visažini

Ei, visažini portretas
iš kur žinai, kur kas užsikrėtė? Man dzin tavo gyvenimas, kol gyveni nepamiršk italų, kuriuos paskui sunkvežimiais vežė į kapines. Jiems irgi tik duok "pasitūsinti". Brangiai už tai sumokėjo.

ei, rėksniai

ei, rėksniai portretas
Ar veryga pasamdė loti? Patys žinom, ko reikia saugotis. Taigi ar daug užsikrėtė virusu per krepšnio rungtynes su italais tada Žalgirio arenoje arba tiesiog gatvėse? Tupėkit namie ir nesikiškit į kitų gyvenimą.

fontano gaili aferoa

fontano gaili aferoa portretas
laisvės alėjos fontano net per Kauno ŠVENTĘ muzikos ir šviesų Gaili vos 1 dainą paleido su šviesų muziką Pusę milijono remontui išleido iš Kauniečių mokesčių .... Vilnius 612 baltų BIJŪNŲ nepagailėjo.... Palanga kiekvieną vakarą 30 min, šviesų muziką leidžia Druskininkai ... ir žymiai gražesni fontanai

NI

NI portretas
Na visi esame pasiilge gamtos, susitikimu, pasibuvimu kartu su draugais ir pan. bet elementariai bent veida kaukemis pridengtu, juk nesunku, o ypac kur susirinko tiek daug zmoniu. Jei antra banga uzeis, neduok Dieve, tai vel reiks sedeti visiems namuose. Bukime samoningais pilieciais, stenkimes saugoti save ir kitus. Sveikatos mums visiems ir ramybes!)

Dalyvis

Dalyvis portretas
Buvau renginyje ir tikrai buvo idomiau nei kitais metais...Pilna siurprizu.Tai vienur dainuoja ...tai kitur soka...Ir Laisves Aleja labai atjaunejus,grazi.Galima moterims ir su aukstakulniais vaikscioti..Prie Karo Muziejaus nauja aikste, su fontanais vaikams- rojus.Pilnavidures tulpes zydi.Pilna vaiku su riedlentemis,dviraciais,Pina visur patogiu suoleliu-pailseti,,Vakare bus dar graziau nes fontanai bus apsviesti...Net ir prie Muzikinio teatro fontanas "Gabija" veikia ir apsviestas ipatinga ugnies spalva...Tikrai pagaliau sulaukem grazaus renginio graziam mieste..Saunuolis meras ir jo komanda..Aciu jiems..!!! /Galetu Laisves Alejoje dainu,sokiu spektakliai buti pastoviai/

MEGZTA BERETĖ.

MEGZTA BERETĖ. portretas
KONSERVATORIAI SUSIGRĄŽINKIT A. KUPČINSKĄ IR SĖDĖKIT ŠIUKŠLYNE. JŪSŲ LAIKAS NUĖJO UŽMARŠTIN.

Antanas

Antanas portretas
Vilniaus m. savivaldybės administracijos direktorius jau turi reikalu su teisėsauga už iniciatyvas karantino metu. Įdomu ar bus sureaguota į tokį Kauno valdžios akibrokštą.

pats meras sėdėjo užsibarikadavęs ?

pats meras sėdėjo užsibarikadavęs ? portretas
o savo reklamai susikvietė minias tešlagalvių, dėl kurių sveikatos ir gyvybių jam BBD ?

Rita

Rita portretas
Puota maro metų! Bus medikams darbo. Protingi žmones ten nėjo, praleido laiką gamtoje.

as

as portretas
tas kas dreba ir galvoja tik apie korona lai sedi nors ir puse metu namuose o as pati galiu spresti ar as noriu keliauti anapilin ir kodel zmoniu judejimo laisve tapo suvarzyta jeigu as per 65 metus nesirgau jokiom ligom turiu sedeti namuose O SKVERNELIUI IR VERYGAI GALIU PASAKYTI KAD SEIME NETURETU DIRBTI KAM 60 IR DAUGIAU NES JIE PATYS TAI IVARDINO

Buvau

Buvau portretas
Nieko ten baisaus, žmonės laikėsi atstumo, kavinių staliukai taip pat, niekas nelipo ant galvos, žmonės tiesiog džiaugėsi gražia diena, kas norėjo, lauke buvo su kaukėm. O amžini burbekliai, sėdėkit namie ir nemokykit kitų, kaip gyventi, jei jūsų neprašo. Žurnaliūgoms gi reikia nesamos "sensacijos".

Magdė

Magdė portretas
Man labai keista skaityti komentarius ,kurie priekaištaujauž surengtą šventę ,prisimenanamas koronovirusas mielieji kur buvo jūsų galvos kai lėkėt kaip avinai,būriais į šventę ,o dabar ieškot kaltų ,juk niekas jūsų ten nevarė,

Lukka

Lukka portretas
Jokios meisto šventės nebuvo, alei jokio koncerto ar renginio (nuo 19 iki 21 val), du gatvės muzikantai. Užknisot juodai su tais stukačiniais straipsniais, užsidarykit butuose ir duskit. Žmonės jau seniai suprato koronos"grėsmę". nuo birželio prasidės 28 laipsnių vasarą . Jei fermeriai turėtų smegenų, karantinas būtų atšauktas prieš 2 savaites. nuo liepos i Ispaniją važiuosim, kur tikrai žmonių mirė ir sirgo. Veryga pinigus siūlė artimiems kad tik sutiktų koroną parašyti mirt.liudijime.Manipuliavo jus visais. laidojo koronininkus už mokesčių moket.pinigus. Kad šitiems skverneliniams parazitams viskas gryžtu su kaupu.Džiaugiuosi po vakar pasivaikščiojimo kad žmonės pagaliau potą atgauna i pradeda elgtis normaliai-

Karolis

Karolis portretas
Niekada nemėgau didelių masių žmonių, tai lb gerai kad ir nevaziavau i ta centra, geriau laiką ramiai parke praleidau užmiestyje.

Ramunė

Ramunė portretas
Durniai auga nei sejami nei akėjami, kažkokia kvaišų minia. Šiuo sudėtingu metu.

Balaganas

Balaganas portretas
Kaune pasirodo atšauktas karantinas, žmonės, iš kauno ,kas jūsų smegenyse vyko, jei jas turite, bet panašu ne, šiuo metu toks balaganas, vwryga, kur tamsta su savo draudimais, kur epidemiilogai, alio, kur jūs?

Kokia laimė,

Kokia laimė, portretas
kad nesugalvojau vakar į centrą važiuoti susigundžiusi gražiu oru. Ir kuo čia dėtas meras? Jis dirba savo darbą, niekas per jėgą ten nevarė. Kas buvo, tas turėjo galvoti (negalvoti) savo galva. Ar meras dar už žmonių durnumą turi būti atsakingas?

Šito

Šito portretas
balagano karantino metu neturėjo būti. Ir kas to milicininko smegenėlėse vyksta?

Lietuvis

Lietuvis portretas
Man gerai, nes yra dėl ko pabambėti.

vištos walmora\\\\\\///////

vištos walmora\\\\\\/////// portretas
Kas už tai,kad A.Kupčinsakas grįžtų į Kauno m.mero pareigas.spaudžiam ŽALIĄ.

chi

chi portretas
Dabar koronos protrūkis garantuotas

Edmundfas Tulcevičius

Edmundfas Tulcevičius portretas
Visi kaltina merą , o savo galvą ar turite , aš jos ant jūsų pečių nematau .

Sveikinam!

Sveikinam! portretas
nuostabi svente, laimingi, drasus zmones! Tikri Kaunieciai!

mes is kauno

mes is kauno portretas
nu tai gi statyba tai antras po narkotiku verslas...........kas da neaisku?

...,pagal PSICHOLOGU paTARIMA....,

...,pagal PSICHOLOGU paTARIMA...., portretas
gyvenk CIA ir DABAR...,PRAEITIES jau NERA,o ATEITIES gali ir neBUTI...,SEKMES!!! SVENTINIUOSE RENGINIUOSE... TASKAS

Anonimas

Anonimas portretas
Niekaip negaliu suprasti,kodėl kauniečiai-vieningieji išsirinko TOKĮ meru,o dabar jį koneveikia.Vieną kartą galima suklysti,bet kvailumui nėra ribų,išrinko pakartotinai.Jau vien tai,kad buvo užvesta byla dėl žmonos nužudymo,privalėjo sustabdyti dėl balsavimo ir gerai apsvarstyti.Atsieit gerai tvarkosi:taigi ES pinigai paskirti,o dar ir mokestinius mokėjimus reguliavo būtent meras su savo taryba,o čia jau suktybių apstu.Žmones masinti gausiai dalyvauti šventėje per karantiną,tai nėra protingas poelgis.

laikas

laikas portretas
parodys ,ar tai buvo 'butinybe'.

laikas

laikas portretas
parodys,ar tai buvo 'butinybe'.

kaunietė

kaunietė portretas
Šaunuoliai, gana čia tų nesąmonių su tais karantinais...

Geras

Geras portretas
Renginys.ačiū

Jolanta

Jolanta portretas
Jei jau eini bumbulais mosikuotis,tai reiketu bent špakliaus spalva prisitaikyti,nes centrine ėjikė-geltona

Aviatorius

Aviatorius portretas
Kada skris modernūs Lietuvos lektuvai?

Jolanta

Jolanta portretas
Kokiu juokingu foto yra

Klausimas

Klausimas portretas
Kvaišos, bet, kad tokio laipsnio kvaišos , tai stebina.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Būtų gana lėktuvų pasirodymo, tai tikrai įspūdinga, bet , atleiskit, ta žmonių makalynė šiuo karantino metu, tai beprotybių beprotybė, verslininkam pelnas, o kas likusiems, kas nors apie tai pagalvojo, ogi niekas, banda pasidavė visuotinei psichozei........

Barnabas

Barnabas portretas
Pusdurniai, puota maro metu.

Viskas labai gražu,

Viskas labai gražu, portretas
džiaugiuosi besikeičiančiu miestu, man nesvarbu, kas jį keičia į gera. Kalba ne apie tai. Taip, graži šventė, geras oras, bet šventė dar ne dabar. Sakoma, kai Dievas nori nubausti, atima protą. Ir Franklino citata ne apie tai.

Sakoma,

Sakoma, portretas
"duraku zakon ne pisan" (durniui įstatymo nereikia). Laukime bangos.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nesusimąstė krabas apie galimas šitokio "karantino švelninimo" pasekmes.

Labai pritariu

Labai pritariu portretas
Juk ligoninės tai tuščios stovi, paruoštos galimai užkrėtimų bangai, tai kaip ir nėra ko pergyvent.

kazkas

kazkas portretas
na kaip sakoma duskit poavidolei. Sedekit ir drebekit namuose kam nepatinka. Saunuolis meras, nedrebina kinku

Ačiū

Ačiū portretas
Merui, už šventę.Kaunas už jus ir su jumis Visvaldai.

Anonimas

Anonimas portretas
Tie, kurie nori paaukoti gyvybinę laisvę dėl šiek tiek laikino saugumo, nėra verti nei laisvės, nei saugumo.Bendžaminas Franklinas

Mus

Mus portretas
Žmonės, stalai, alėja gražu, bet Kultūros sutikti neteko. O gaila

Šventė

Šventė portretas
Smagi šventė, žmonės pasivaikščiojo, oras buvo puikus, panašu, kad ši šventė buvo suorganizuota ne žmonių saugumui, bet viešojo maitinimo verslininkų džiaugsmui.

Paulius

Paulius portretas
Atsimenu centra konservatnyku valdymo laikais: zmoniu vienas kitas, danga sovietiniu laiku - ziurek kad kojos neissisuktum, tinkas nuo fasadu byra, kas antras namas arba apleistas arba isnuomojama/parduodama.

šaunu

šaunu portretas
Širdis atsigavo pamačius kauniečius šventėje. O niurzgų dėl viruso noriu paklausti, kiek žmonių apsikrėtė gatvėse, pirkėjų parduotuvėse, net prieš karantiną per krepšinį Žalgirio arenoje? Nė vienas. Taigi tegul veryga pirmiausia susitvarko su netvarka ligoninėse ir slaugos namuose.

Vičiūniškė, mes kartu augome

Vičiūniškė, mes kartu augome portretas
Didesnio tigro gruobuonio visoje Lietuvoje nerasite. Tik Kaune. Čia įstatymai negalioja, kuo daugiau projektų, tuo daugiau...... Net Vičiūnų vandenvietę sumažino dėl..... Senelius iškraustė...... Neaišku kas jo smegenyse, bet daro savo, ko žmonės nenori. Statybos, statybos, statybos... Kauno miesto centre, net teismai neįveikia gruobuonio norų. ŽMOGAU, ESI LAIKINAS ŠIOJE ŽEMĖJE, BE TO IR LIGOTAS , KAM TAU TO REIKIA? VAIKAMS, JIEMS JAU VISKĄ SUTVARKEI, TAI DABAR RUOŠKIS Į KELIONĘ, Į KURIĄ NIEKO NENUSINEŠI, TIK SAVO SĄŽINĘ. TEN SUTIKSI IR A.A IRENĄ. NEGI TAU NEBAISU. AŠ TAI PAGALVOČIAU APIE TAI, NES TEKS ANAPILYJE VISKĄ PRIPAŽINT, NORI TO AR NENORI, BET TAIP BUS........................................................................................................................................

Linas

Linas portretas
Saunuoliai zmones nusisvilpt mums visiem i ta jusu durnatina

Ko iš jo tikisi miestiečiai

Ko iš jo tikisi miestiečiai portretas
Meras apie silkes ir krabus išmano ,tai jo verslas.Kokia kultūra ir menas jam rūpi ,nejuokinkit jis apie tai nieko neišmano.Jis nedalyvauja jis rizikos grupė ,tai atlieka jo pakalikai.

ok

ok portretas
Nu ir gerai, Kaunas BBD ant Vilniaus karantininių ribojimų

Senjoras

Senjoras portretas
O meras savo dvare sedejo kodel neatejo pasitrinti i rotuse suvisais? jis taip myli kauniecius ir kauna ir maziau skieskit panesiojot uzkrata po centra o kiti parnes ir i pakrascius gales skaiciuot toliau...

Kaunas

Kaunas portretas
Vot vot geraipasakyta kasuztaike-kam po langais arba pasiseke isgirsti ir nueiti tas kazkiek pajaute ta ale svente_nesnezinant nei vietos nei valandos tai tik pinigu plovimas o zmoniu mate minimaliai po mikrorajonus nevaiksciosi visa diena laukdamas kur kas pasirodys.kas del lektuvu gal virs santakos ir spalvoti dumai buvo o pvz pas musdainavoj virs draugystes parko paprastu dumu apskritima padare kiektoliau paskrido ta pati pakartojo ir visas pasirodymas o pinigeliai nemazi ismesti uz 3 lektuvus o efekto jokio, o kad zmones trynesi minioje centre, tai ju pasirinkimas gales skaiciuot statistai kiek padidejo po gimtadienio...

>V

&gt;V portretas
Labai gerai, kad jūs ne kaunietė- tokių "neskaniai prarūgusių" Kaunui nereikia.....

V.

V. portretas
Ir ką gi Kauno Meras būtų šios šventės proga padaręs..? Nemalonu prisiminti kaip vienas pirmųjų visus kultūros kūrėjus ir atlikėjus į prastovas išvarė... Ne kaunietė aš... Bet net ir iš šalies stebėti buvo neskanu...

Vilnietis

Vilnietis portretas
Kaunas valdo!!! Jega!!!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Prie Karo Muziejaus fantastika...Vaikai laksto po fontanus kaip po jura...Labai daug su rieduciais,dviraciais...Saunuolis meras ir jo komanda ...Aciu jiems..

S

S portretas
Kaunas Jega,Vilnogradas gaidys:))

Vladimir

Vladimir portretas
Super aviacijos asai mūsų priešakyje su mūsų tikru Lietuvos Respublikos prezidentu Rolandu Paksu padovanojo mums puiku aviašou-ačiu.

Anonimas

Anonimas portretas
nebūtumėt lietuviai ,jei negalėtumėt įkąst ,jei nenorite džiaugtis ,tai netrukdykite kitiems nors šuo ir loja ,karavanas eina toliau ,pasidžiaukime ,nesuteikime galimybės nūdoms ,mus nudinti ,nesvarbu ,kas organizavo ,svarbu žmonių pozityvas ,o tie kas inkščia ir visus keikia lai sėdi namie ,matyt ,kad nelaimingi ,tokių tik gaila

Tai va..

Tai va.. portretas
Nedėkokit tam merui - ne jis čia padarė, o miesto entuziastai. Meriukas pirmiausia pinigus nurėžė ir permetė į statybas, o šventę kūrė miesto patriotai

Suvalkas

Suvalkas portretas
Sveikinu Kauna su graziu gimtadieniu,fainas miestas.

Kauniečiai, švęskime

Kauniečiai, švęskime portretas
Išgyvenome kryžiuočius, caro, sovietų okupaciją, išgyvensime ir godžiųjų krabų invaziją.

Aibalitas

Aibalitas portretas
Nuotraukose 90% zmoniu be kaukiu po 14 dienu laukime naujo susirgimu bumo.

nekaunietė

nekaunietė portretas
labai faina šventė buvo, matosi iš nuotraukų. Sveikinu KAUNĄ.

Anonimas

Anonimas portretas
gražu ir miela ,jokio patoso ,aplink daug laimingų šeimų ,jaunų žmonių ,Kaunas keičiasi ,smagu ,kad žmonės po truputį išbrenda iš tarybinio liūno ,gražu matyti linksmus miestiečius ,daugiau džiaukimės ,būkime pozytivesni ,ir gyvenimas nebus toks niūrus ,viskas priklauso nuo mūsų pačių --kaip pasiklosim taip ir miegosim ,būkim visi sveiki ir laimingi ,su švente ,kauniečiai

...

... portretas
super

!!!

!!! portretas
Šaunuolis Meras!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių