Kaunas ima spręsti opią problemą: miesto centre atsiras 250 vietų daugiaaukštė automobilių saugykla

Grįžti į straipsnį

anupras

anupras portretas
Gal esate girdėję kokius pletkus kas bus pastatyta vietoje "Merkurijaus"?

edvardas

edvardas portretas
tai kur merkurijus laisvej visa laika buvo didziausios parduotuves niekas i karmalitus neidavo tik i sokius pergale,spartaka ar talkuckia salok matyr meras gauna duokle kad laisvej nestato univermago sugadino visa kauna kaimietis

architektas

architektas portretas
O projektuos ir vėl Giedraitis?

na, tada

na, tada portretas
ir Rakauskiukas pradės pradės statybas Merkurijaus sklype

Lapuchams

Lapuchams portretas
Visi apie Vienybės aikštės parkinga labai blatni veblent tik niekas nepasako kas ir uz kieno pinigus jį statė? Ir kas ieigu ne Kauno zmones ten statosi? Gal kokie nelegalūs migrantai parkuotis po zeme pradejo? :))))

Cirkas

Cirkas portretas
Visą Kauną stato viena firma...????

Bordeliuras

Bordeliuras portretas
Jau kokie 5 m. kaip tą parkingą "stato" ir vis nepradeda. Gal pirmiausia pradėkit, o po to rašykit.

to - Aha

to - Aha portretas
tame požeminiame garaže tos miestiečiams skirtos 50 vietų, savivaldybės tarybos sprendimu atiduotos BLC, kaip sakė Šiliauskas, taip paprasčiau administruoti. O kas administruos tą naują už kauniečių pinigus (mokesčius) pastatytą daugiaaukštį garažą?

savA

savA portretas
Super! Kaunas moka ne žodžiais o darbais spręst dalykus!

Tomas

Tomas portretas
Super, bent normalus Kauno požiūris į visus eismo dalyvius,o ne kaip Vilniuje tik dviračiai prioritetas-baisios gatvės, mažinamas parkavimo vietų skaičius ir tt.

Gyventojai

Gyventojai portretas
Tai lašas jūroje..250 vietų.Senai tai būtina buvo statyti ,taip pat miesto"miegamiesiems" rajonams ,nes daugiabučių kiemai prikimšti ES autoteršalų gyvenamoje aplinkoje-suniokota medžiai-gyvatvorės,vejos,kas neleistina pagal jokius LR įstatymus STR -KET-Aplinkosaugos-Želdynų-Civilinės saugos-Sanitarijos higienos..kt.Miesto valdžiažmogiams XXI a.tai kosmosas..? laisvus žemės sklypus -visuomenės turtą parceliuoja verslams-vystytojams......

Gita

Gita portretas
Toks griozdas centre, baisu.

aha

aha portretas
Ačiū merui už dar vieną dovaną. Turim BLC požeminę aikštelę (kur miestiečiams varganos 50 vietų išskirtos, o visa kita business centrui), turim pristatytų Arka, Magnum centrus su uždarom aikštelėm, užkimštą Karaliaus Mindaugo parkingą.. Tai padarys dar vieną aikštelę bbž kam, su keliom vietoj miestiečiams. Nu tikrai ačiū už rūpestį b l. e d.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių