Kaunas ruošia nepopuliarius, bet būtinus sprendimus automobilių užgultose teritorijose

Matijošaičio gauja siautėja

Matijošaičio gauja siautėja portretas
Matijošaičio gauja siautėja.... į savivaldybę prisirinko kvailiukų , daugiau nieko nesugeba, tik reketuoti RINKTI pinigus...... iškelkit Aleksoto turgų į Prienus ... Problema išspresta.... kaip ŠIAURĖS Korėja aptverkit Kauną spygliuota viela ...Problema išspresta...... Verslo centrus iškelkit į Draseikių karjerą .... neliks mašinų ... Problemą išspreta .... Matijošaičio mąstymas

protingas sprendimas

protingas sprendimas portretas
20 metų pavėluotas sprendimas. Spėju auto buduliai tuoj pradės verkti raudoti komentaruose kaip čia juos skriaudžia :D

Realistas

Realistas portretas
Miesto valdžia turėtų padėti žmonėms, o problemas spręsti ne priverčiant žmones už tai susimokėti, bet jas tikrai sprendžiant. Meras tikrai pajudino miestą ir yra gerų sprendimų dėl juostų sužymėjimų, bet kam tie geri keliai jei negali naudoti auto? Žmonėms reikia ne kompleksų saloje, bet paprasčiausio patogumo, nes naudojimas auto yra vienas iš svarbiausių palengvinimų gyventi.

Gerai parkingas

Gerai parkingas portretas
Apmokestinamas.

Labai galvotas

Labai galvotas portretas
Buvau Tauragėje...ten savivaldybė kasmet įrengia papildomas stovėjimo vietas prie daugiabučių. Kaune gi tik apmokestina kas jau seniai yra, naujų stovėjimo aikštelių už tuos surinktus pinigus nedaro. Spėkite kur tie pinigai nueina?

Antanas

Antanas portretas
Rinkliava aplamai turi būti uždrausta.

Gyventojai

Gyventojai portretas
Daugiaaukštės parkavimo aikštelės būtinos,..Savi valdoms senai rašoma-prašoma ,turbūt tai jiems nepelninga..? Statomi nežinia kelintos eilės pastatai,plaukimo baseinai,čiuožyklos..stadionai .irklavimo bazės...kt. gal olimpiadai mylmeras ruošiasi..?Visuomenės interesai weter..kas tiesiog būtina...Daugiabučių kiemai ES autoteršalų prikimšti,aplinka suniokota kas neleidžia nei STR-KET-Civilinės saugos-Sanitarijos-higienos ,-Aplinkosaugos įstatymai....kt. XXI a. savi valdų valdžiažmogiams turbūt tai kosmosas...?Mokesčių mokėtojų lėšos ištratinamos dažnai verslų interesams...

T

T portretas
Ne apmokestinimo zonas reikia plėsti, o stovėjimo vietų skaičių didinti. Apmokestinimas klausimo iš esmės nesprendžia. Dar daug yra įvairiose gatvėse vietų, kur prie kraštų galima įrengti stovėjimo vietas -Taikos pr. Pramonės pr.,Savanorių pr. ir kitur. Gal net kai kur mažinant žaliuosius plotus - iš dviejų blogybių reikia rinktis mažesnę. Kitas būdas -daugiaaukščių ir požeminių aikštelių statyba. Tai brangiau, bet juk automobilių nemažės. Apie tai turi galvoti miesto savivaldybė. Apmokestinti lengviausia.

ugnius

ugnius portretas
VIETOJ TO, KAD KARANTINO METU, KAI VISI BUVO APRIBOTI JUDEJIME PADARYT VISOKIAS REKONSTRUKCIJAS SENAMIESTY ISKAITANT TILTO REMONTA,(ir truko pusmeti-pakankamas laiko tarpas darbam) tas daroma Dabar-koks idijiotas tai planuoja sekdamas pasakas apie tai,kad vasara nebebus studentu, moksleiviu srautu (kurie sedejo zoome) ir vardan to tai nukelta i geguzi?

Jusras

Jusras portretas
Padarytų daugiaaukštį nemokamą parkingą miesto ventra ir neliktų problemos. Atvažiuoji į sarbą iš rajono ir jei dirbi centre, kur dėt auto. Jei mokėti už auto, tai dirbti neapsimoka. Arba prie miesto įvažiavimo parkingą, tada su viešuoju važiuosim

Taigi

Taigi portretas
Visos privačios teritorijos gali būti atitvertos, bet užtikrinant spec. tarnybų patekimą visą parą vidun, o apmokestinti galima tik bendras teritorijas, juk žmogus namuose turi jaustis esąs namuose, nes moka už savo būstą, tai ko dar reikia.

senas kaunietis

senas kaunietis portretas
Gerbiamieji, iš blogo gyvenimo, kai viena šeima turi ne vieną automobilį, kai jis stovi po langais, nenorėkite kad viešuoju transportu jie važinėtų o ne savuoju. Padarykite ir trigubai didesnius įkainius- vistiek važiavo ir važiuos, nebent visuomeninį transportą padarytumėt visai nemokamą... Tobulinkite atsiskaitymo stovėjimo aikštelėse tvarką, kad nereikėtų gaišti daugiau laiko kol susimoki ar susiskambini, nei planuoji toje aikštelėje stovėti.

Kostas

 Kostas portretas
Kodel Kipro Petrausko g. neapmokestinta ? Nes tie kas statydavo Savanoriu pr. visi dabar stato cia.

Prakeiktos krabo išperos

Prakeiktos krabo išperos portretas
patys sugrūda, sutankina, gaudami subin laižių parašėlius, 0 po to terorizuoja miestiečius.

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Teisingas sprendimas.bet vis tiek nėra kur mašinos statyt reikia įkainus pakelt.

Liza

Liza portretas
Daugiau paleiskite viešojo transporto, ypač savaitgaliais.

Gerai

Gerai portretas
būtų, kad įstaiga „Parkavimas Kaune“ "išmokytų" vairuotojus gatvėse parkuoti auto viduryje pažymėtos stovėjimo vietos- dabar gi dažnai ar iš nemokėjimo, ar iš įžūlumo atsiranda statančių auto kai priekiniai ratai vienoje pažymėtoje aikštelėje, o užpakaliniai kitoje, nors tas auto visai trumpas. Tereikėtų tik išrašyti keletą baudų už tokį dviejų aikštelių užėmimą ir ko gero gretai visi "išmoktų" parkuoti vienoje aikštelėje.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių