Kaune 600 pasaulio mokslininkų ir praktikų spręs žmonijos gerovės problemas

...

... portretas
Vėl tarsis dėl komunizmo statybos.

Geofizikas, proistorikas inž. ROMUALDAS ZUBINAS

Geofizikas, proistorikas inž. ROMUALDAS ZUBINAS portretas
Prieš rengiant tokį susitikimą, tikslinga būtų dalyviams išsiuntinėti TREČIOJO ŽEMĖS AŠIES FIZINIO JUDĖJIMO trumpą anotaciją SU SCHEMOMIS. Tai padaryti dar ne vėlu! Kaip į tai žvelgia rengėjai? Juk PASAULIUI TAI YRA NAUJOVĖ! Be TREČIOJO gi ŽEMĖS AŠIES JUDĖJIMO PAŽINIMO ŠĮ PRIEMONĖ virs bereikalingu laiko gaišinimu!

KRIVIŲ KRIVAIČIO VANDENORIAUS EPAS "ODISĖJA".

KRIVIŲ KRIVAIČIO VANDENORIAUS EPAS "ODISĖJA". portretas
Mūsų protėvių ŽYNIAI ne tiktai nuolat stebėdavo gamtoje vykusius fizinius procesus, bet ir juos fiksuodavo, kad informacija išliktų ateinančioms kartoms, Pavyzdžiu gali būti KRIVIŲ KRIVAIČIO EPAS "ODISĖJA". Nedaug kas žino, kad šis epas, ne apie ŽMOGŲ, bet APIE ŽEMĖS DREBĖJIMĄ, kuris VIDURŽEMIO JŪROJE vyko ne vienerius metus po 1179 - jų metų SANTA - TERO (ATLANTO) ugnikalnio sprogimo! Dar įdomiau yra tai, kad Krivių Krivaitis Vandenorius, apie įvyksiančią katastrofą, buvo iš anksto įspėjęs ne tiktai SANTARINI salos, bet ir Mažosios Azijos gyventojus. Kad tai buvo, faktas, liudija ir SANTARINI salos archeologija! Mat šioje saloje archeologai neaptiko ne vieno žmogaus- visi buvo iš anksto "evakuoti"! Taip vėliau, už tūkstančius kilometrų, gimė - ETRUSKAI, TRAKAI, PERSAI- PRŪSAI ir t.t. GARBĖ LIETUVIŲ PROTĖVIAMAS ir seniausiai LIETUVIŲ KALBAI! !

600+1

600+1 portretas
labai norėčiau sužinoti apie kairės nosės ertmės aštunto plaukelio įtaką paukščių migracijos pokyčiams.

nuomonė

nuomonė portretas
Manau,Kaunui tiesiog būtina paspartinti Koncertų ir kongresų rūmų statybą ir sudaryti geresnes sąlygas pasaulinio garso mokslininkų paskaitoms ir darbui.

Rūtai

Rūtai portretas
Actas baigėsi?Nebeturite ką garinti?

Koperniko pasekėjas, inž. ROMUALDAS ZUBINAS

Koperniko pasekėjas, inž. ROMUALDAS ZUBINAS portretas
Anot TREČIOJO ŽEMĖS AŠIES FIZINIO JUDĖJIMO, Žemės ašis, nuo ERŲ SANDŪROS, NUOLAT ( 0,06 laipsnių per metus greičiu) KRYPSTA Į SAULĘ! Jeigu 1500 metais ŽEMĖS AŠIS BUVO STATMENA ORBITOS PLOKŠTUMAI ir ŽEMĖJE vyravo "PACIFIKAS", tai šio TŪKSTANTMEČIO PABAIGOJE, ŽEMĖS ŠIAURINIS AŠIGALIS JAU ĮSMIGS į SAULĘ! Iki to laiko, Šiauriniame Žemės PUSRUTULYJE KLIMATAS TIKTAI ŠILS, PIETINIAME - ŠALS! NUO 2500-jų metų ŠIAURINIAME ŽEMĖS PUSRUTULYJE VYRAUS VIENAS METŲ LAIKAS- VASARA ir VIENAS PAROS LAIKAS - VASARA! PIETINIAME- NAKTIS IR ŽIEMA!!! Tūkstantmečio PABAIGOJE ŽEMĖJE ĮVYKS AŠIGALIŲ KAITA - ŠIAURINIS TAPS - PIETINIU, PIETINIS - ŠIAURINIU!!! ŽEMĖS GYVENTOJUS TAM BŪTINA RUOŠTI PSICHOLOGIŠKAI!!!

Geofizikas hidrologas inž. ROMUALDAS ZUBINAS

Geofizikas hidrologas inž. ROMUALDAS ZUBINAS portretas
Majų paminkliniai įrašai liudija, kad BUVO LAIKAS, KAI PARA ŽEMĖJE TRŪKO -16-18 valandų! Ir buvo - KAI TRUKDAVO NET 36 VALANDAS! ATRADUS TREČIĄJĮ ir KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS, TAPO AIŠKU, KAD LEDYNMEČIAIS, KAI VANDENS LYGIS ŽEMĖJE NUSENKA IKI ŽEMIAUSIO LYGIO, ŽEMĖS SUKIMASIS, APIE SAVO AŠĮ, PAGREITĖJA! TUO TARPU TARPLEDYNMEČIAIS, KAI ABIEJUOSE ŽEMĖS AŠIGALIUOSE LEDYNAI IŠTIRPSTA, ŽEMĖ APSUNKSTA nuo VANDENS ir ŽEMĖS SUKIMASIS, APIE SAVO AŠĮ, SULĖTĖJA net IKI 36 valandų per parą!!!

III- IV-jo Žemės ašies judėjimų atradėjas R.Zubinas

III- IV-jo Žemės ašies judėjimų atradėjas R.Zubinas portretas
SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA įminta per 400 seniausiųjų kultūrų šaltiniai! Juose rasta informacija iš seniausios praeities!. Ši informacija leido ATRASTI TREČIĄJĮ ir KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS! Šie ATRADIMAI leido pažinti : KAS ir Kodėl Žemėje VYKO? Kas ir kodėl VYKSTA? Kas ir kodėl VYKS?! O taip pat - KODĖL ŽEMĖJE KLIMATAS KINTA?! Visa tai, su vyksmo technologinėmis schemomis bei laiko grafikais, yra įamžinta mano knygose : "Perkūnas", "Per praeitį į ateitį", "Pažadinta praeitis", "Praregėjimas", "Praeitis ir ateitis", "Tvanai - dievai-civilizacijos". Pastarojoje knygoje yra įmintas "ŠUMERŲ KARALIŲ SĄRAŠAS", kuriam jau per 450 000 metų! Visą tai galima buvo įminti tiktai SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA!! LAIKAS LIETUVIŲ KALBAI SUTEIKTI - NE MATERIALAUS PAVELDO STATUSĄ!

Rūtai.

Rūtai. portretas
Jei turire ką reikšmingo pranešti tuo klausimu, tai pirmyn, į Kauną.

Žmonės

Žmonės portretas
pirmiausia turi prisiminti kaip jiems gyventi harmonijoje su gamta, su visa Visata, dabar žmogus tik tas besotis vartotojas, kuris tik žiūri kaip sau palengvinti gyvenimą.Tai visos tos naujai sukurtos pvz. plastikinės medžiagos tam pačiam žmogui jau virsta didele problema ir t.t. Žmonės turi mokytis gyventi išmintingai, ne tik protingai, o, kad įgyti išminties, tai reikia gilintis ir į dvasinius dalykus, kas mokslininkams yra neatrastos ir nežinomos sferos.

Vytas

Vytas portretas
Gerovę pamatysit. Išmaldos prašančias senutes ir senelius.

Rūta

Rūta portretas
Smagu dėl Kauno ir KTU piaro. Tačiau kur elektromagnetinės spinduliuotės įtakos analizė aplinkai, vietoj kalbėjimo apie visokias bendruomenių įtakas?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių