Kaune atidaryta dar viena visiškai nauja „Iki“ parduotuvė

Grįžti į straipsnį

MIško kiaunė

MIško kiaunė portretas
Liuks parduotuvė, viskas patogu, kainos normalios. Nesuprantu kodėl dėl Maximos visi verkia. Vakar buvau IKI, šiandien RIMI Savam, kainos visur tokios pačios. O jei kam per brangus maistas ir visą kitą, galvokit kaip daugiau uždirbti. Galimybiu debesis, bet kai nėra noro tai viskas blogai, visi ponai ir kraugeriai, linksmų švenčių visiems :)

Bojoras

Bojoras portretas
Neinkškit BAUDŽIAUNINKAI,o ponams ir toliau batus laižykit,bet kokiam reekybcentry malonu žiūrėt kaip saviTARNOJ vergai dirba,dirba ir dar pinigus didelius moka už prekes(kokius triskart daugiau,nei turėtų kainuot),tai ko neatidarinėt naujų parduotuvių,TEGYVUOJA BAUDŽIAVA!!! "NIEKO NETURĖSIT,-IR BŪSIT LAIMINGI!!!-VERGAI NUŽEMINTIEJI!

ar

 ar portretas
ar nebus taip kaip Breslaujos gatveje esancioje parduotuvėje... kasininką retai pamatysi kasoje,„ dar tenka stoveti eileje prie savitarnos... parduotuvė pustuštė.... o pagyvenusiems žmonėms geriau eiti į kitą prekybos centrą.

Kalnieciu babce

Kalnieciu babce portretas
Grazinkit mums buvusia MAXSIMA Ten viskas yra pigiau negu jusu sitoj uodegoj IKI !

Dėl vaizdo

Dėl vaizdo  portretas
šioje vietoje niekas nesiginčija. Prisiminkite "šedevrą", kai reikėdavo ropštis laiptais velniai žino kur dėl kokios nors smulkmenos. Po to - gal dešimtmetį riogsojusius griuvėsius, kol pagaliau atsirado vaizdas. Bet tik vaizdas, o ne reikalingumas, patogumas ir pan. Bijau, kad žmonės "perbėgs" į RIMI, taip daugelio nemėgiamą. Bet ką reikės daryti, jei naujoje gražioje IKI neįpirksi būtiniausių produktų.

danute

danute portretas
labai nusivyle aplinkiniai lauke maksimos o ta iki tikrai netures sekmes ..buvo maksima galejo dar didesne grazinti...vien is nusivylimo daug kas sia parduotuve boikuotos...

Ir vėl

Ir vėl portretas
melas, p.Muižiene. Aplinkiniai gyventojai norėjo Maximos, o ne jūsų IKI, kurių ir taip netoliese dvi didelės (buvusiame "Vitebske" ir buvusiame "Pasimatyme" ir dar du Ikiukai Kovo 11-osios ir Partizanų g.. Sprendžiant iš vakarykštės PIRMOSIOS dienos - žmonės apgauti ir nusivylę. Pirmiausia - dėl kainų. Kur jūs matėte tokią varškės kainą - 250 g, 15 proc. riebumo varškė plastikiniame indelyje - 3,65 euro? Personalas taip pat nesužavėjo džiaugsmingais veidais. O rusiškai kalbančios kasininkės privalo mokytis lietuviškai, nes jau nebe pirma diena Lietuvoje. Žodžiu, kaip visur ir visada Lietuvoje į žmonių pageidavimus ir poreikius verslui nusispjauti. O aš, gyvenanti priešais šį stebuklą su viltimi laukiau Maximos (kurioje yra viskas, ko man reikia) tam, kad man daugiau nebereikėtų maisto visuomeniniu transportu tempti iš įvairių kitų miesto parduotuvių. Laukei? Tai še tau,boba, devintinės.

o žinote

o žinote portretas
kodėl LT viskas brangu? Todėl, kad vienam žmgui tenka daugiausiai prekybinio ploto m2 Europoje. Visas tų prekybcentrių išlaikymas įkalkuliuojamas į kainas. O kodėl tiek daug prekybcentrių statoma? Todėl, kad nėra jokios jų plėtros kontrolės, maži mokesčiai stambiam verslui, gaunamą pelną viarslynykai slepia po neva investicijomis i plėtrą, maži darbo jėgos kaštai ir tt. Vakarų Europoje dieną nuėjus į supermarketą dažnai ten vaikštau vienas.

linkiu

linkiu portretas
greito užsidarymo

Petrutis

Petrutis portretas
O Vilniuje Savanorių prospekte atidaryta teroristinės Rusijos parduotuvė "Mere". Ar sankcijos nebetaikomos? Šlovė Ukrainai!

sakote rusiskai kalba

sakote rusiskai kalba portretas
tegul sau kalba , yra preke yra barkodas , ekrane matoma suma , sumokekit eurais ir tiek ziniu.

Anonimas

Anonimas portretas
Nauja,tik nemalonus personalas...sedi prie kompo apsauginis ir kabinėja pirkėjus.mat bulves sukrautos ,o kitur supiltos bet mažos.Rėkia;nedraskykit maišų,iškviesiu vedėją.Lukšio g-ves IKI,ar Lidle pardavėjai patarnauja pirkejams.O čia chamizmas..

svarbiausiai

svarbiausiai portretas
asilam masinu aikstele ant stogo,tipo peskom negali ateiti,o visi kaimai aplinkui turi savo maxsimas,lidlus,vienzo-Šuduva,,,nuvyle eiline bandeline krautuvele

parduotuves

parduotuves portretas
ir buki vartotojai, Lietuva pardaveju ir parduotuviu salis, GEDA!!!

:)

:) portretas
Prie kušinsko buvo geriau.

Faktas kaip blynas

Faktas kaip blynas portretas
Nebedomina IKI. Arba vien eilės prie savitarnos, arba kasose rusiškai kalbančios pardavėjos, kuiros dar ir pakeltu tonu liepia kalbėti su jomis tik rusiškai. Po belgų brolių Ortizų išėjimo iš verslo, IKI misija, priekybos kultūra , deja. suprastėjo neatpažįstamai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių