Kaune – ir vėl protestas prieš vaikų testavimą: tėvai laidojo laisvę ir demokratiją

Susirūpinęs Kaunietis

Susirūpinęs Kaunietis portretas
Atimkite iš tos bobos vargšą pliušinį žaislą!!!! Ji jį tvirkina!!! Prakeikta pedofilė. Apginkime pliušinį meškiuką !!! Kur žiūri socialiai darbuotojai ir meškiukų teisės!! Organizuokime maršą UŽ MEŠKIUKŲ GRAŽINIMĄ PLIUŠINĖMS MEŠKOMS !!!

Kęstas

Kęstas portretas
Kodėl šiuolaikinės pastatų ventiliavimo sistemos neapsaugo mus nuo virusų? „PSO rekomenduoja minimalų vėdinimo greitį - 6–12 oro pokyčių - pakeičiant visą oro kiekį kambaryje - per valandą, kad būtų išvengta patogenų pernešimo sveikatos priežiūros įstaigose, tačiau mažesnį vėdinimo greitį kitose vietose. Amerikos šildymo, šaldymo ir oro kondicionavimo inžinierių draugija (ASHRAE) nustato minimalius oro kokybės standartus patalpose. Rekomenduojami tikslai yra vos 0,35 oro pokyčiai per valandą namuose, 2–3 biuruose, 5–6 mokyklose ir 6–12 ligoninėse. Nedaug pastatų, ypač švelnesniame klimate, pavyzdžiui, Vokietijoje, turi pakankamai galingas sistemas, kad galėtų 100% naudoti lauko orą. Daugumai biurų patalpų ir klasių visame pasaulyje tiekiamas tik 20% lauko oro, o likusi dalis yra recirkuliuojama, siekiant sutaupyti energijos, reikalingos šildymui ir vėsinimui. "[1] Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

morgan

morgan portretas
Dirbam, dirbam... Rašom komentarus... Kitaip sorošiukų negausit.

mes

mes portretas
mes vietoje testu naudojam daktaro Verygos sukurta corona stop programele:) O dabar ir vietoje skiepu ir galimybes paso naudosim:D

By...Rka CEO

By...Rka CEO portretas
Y TEISMA PADUOT KAS TEN PIYISA PROTA, PAŽEIDZIA VAIKU TEISES.... tegu Teismas pasirodo : ar wergauja valdziai ar nešališkas ir uz VAIKU TEISES..... Jau užtenka piyzdavvoti žmones, beveik dapisotte

Giedosit

Giedosit portretas
Kitaip kai dvi savaites šeima pasedės izoliacijoj.

Gana nesąmonių

Gana nesąmonių portretas
Turi įsijungti vaiko teisių tarnyba. Vaikai mokykloje turi teisę į saugią aplinką būti neužkrėsti ir pareigą neužkrėsti kitų žmonių. Jei tėvai nesuvokia pagrindinių higienos reikalavimų, vaikus perduoti globėjams. Už švietimą atsakinga Kauno m. savivaldybė, nėra aiškių veiksmų.

kaunietis

kaunietis portretas
jeigu nesate mate kaip atrodo idiotai tai pasiziurekit nuotraukose ir pamatysite pacius tipiskiausius idiotus, manau kad tokiu tevu vaikus, kurie gali uzkresti sveikus vaikus ne vieta mokykloje, be to kam jiems mokytis nes uzauge greiciausiai bu tokie patys kaip ju gimdytojai, yra toks posakis kury daugelis zino isskyrus tuos prie savivaldybes, kad obuolys nuo obels netoli nurieda, tokie tik tersia musu tautos genofonda

Duok duok duok į snukį

Duok duok duok į snukį portretas
Debiliukams skandalistams reikia chamo Karaliaus?

Kažkokie

Kažkokie portretas
Bet čia gal ne tėvai nuotraukose čia gal vienos lyties partneriai piketuoja.

:)

:) portretas
Gerai, danielė morgana... Daug prirašei komentarų...:)))

Nuotraukos meluoja

Nuotraukos meluoja portretas
Čia ne Kaunas, čia Visaginas. Kaune tokių idiotų nėra.

Darius

Darius portretas
Gėda man už tokius tėvus. Sako jie už savo vaikus, bet susidaro įspūdis kad tie vaikai jiems nė kiek nerūpi.

Arvys

Arvys portretas
Kas ten jiems darosi, su galvom visai negerai. Eikit gydytis laukiniai...

jan_na

jan_na portretas
tais tevais turetu pasidometi atitinkamos instancijos,jokios sveikos logikos tame ju pikete

nuomone

nuomone portretas
Kaunas kazkodel turi trenktus tevus tai pagaliukai negeri ,tai testai nera tikslus Skambinkit kinams kad atlekiat protestuoti gal kuo pades , testu geresniu duos Antivakseriai jusu vaikai nebijo tu testu o jums kad tik rekti .

!!!!!

!!!!! portretas
Jau ne vieną kartą buvo kalbama, kad testai nėra tikslūs. Tą oficialiai pripažino PSO. O kad vaikai bus verčiami vakcinuotis - tai tikrai. Jei tėvai nesipriešins, tai taip ir bus. Reikia, kad augtų neišsilavinę, nebendraujantys, vaikai, kuriuos bus labai lengva valdyti.

Pvz

Pvz portretas
pvz mes ne pries testavima, bet kai klaseje vienas vaikas susirgo ir visa klase turejo izoliuotis, vaikas sedi uzdarytas savaite kambaryje, tas pats nuotolinis, tik vaikas net i lauka iseiti negali. Aciu, mes gal liksime prie nuotolinio ir testavimas cia ne prie ko.

To cha cha

To cha cha portretas
Mačiau valstietė Paranauskaitė organizuoja Maršą, junkitės.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Susirinko vietiniai koncervatnikai.nori mieste bardaka padaryt.

nuomone

nuomone portretas
surinkti visus ir i parkus siuksliu rinkti po to pavezti 100km vilniaus link ir tegul pedina pesti o ta mociute su meska i psih ligonone.

Čia tie

Čia tie portretas
Kurie anksčiau yra palaidoję savo protą?

Vero

Vero portretas
Is kur tokių mamu idiocių atsiranda? Jos tiesiog nesuprato, kad laisvė baigiasi ten, kur prasideda kito zmogaus nelaisvė. Jos trukdo kitiems normaliai gyventi ir savo paciu vaikams mokytis. Man atrodo, kad tokių debilių susięjimus reikia drausti, nes tai kenksminga kitiems žmonėms. Žinoma, dabar jokių egzekucijų su "bananais" nebus, bet vertėtų tą skrybėliuotą kiaulininkę "pašventint".

to arunui

to arunui portretas
Nuo ko saugoti nuo kvailu tevu?????

Arūnas

Arūnas portretas
Šaunuoliai tėveliai !!! Kas gi pasirūpins savo vaikais, jeigu ne jų TĖVAI. Š A U N U O L I A I !!! Saugokite savo vaikus.

jonas

jonas portretas
Tai cia renkasi tie kurie pastovus protestuotojai pries viska 5G vakcina valdzia homoseksulus rusus amerikonus nato tauta be durniu liudna,tai cirkaciai juokina visus..

:)

:) portretas
Nu ką, narkomafija.... danielė morgana. Dirbam, dirbam. Rašom komentus...:)))

AŠ portretas
Nuo tokių tėvų kurie nesaugo savo vaikų reikia juos atimti.Tokie tėvai rūpinasi tik savimi ne vaikais.Vaikai testavimo nebijo.Tik jos viskam kas mokslu pagrysta netiki .Tiki tik melagingais rašiniais.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas agituoja tuos tėvus tokioms nesąmonėms,nebent kokiai sektai priklauso,Kokios gali būti teisės jei nėra atsakomybės ?Pandemija ,kaip karas yr yra toks žodis privaloma,nes kuo tai baigsisi,jei karo problemos būtų sprendžiamos pagal kiekvieno smegenų kiekį ir norą. Tėvus jau reikia tikrinti o agitatorius tai pavojingas visuomenei,jei nesupranta kas yra ligos platintojai. Vargšai vaikai,kai tokie tėvai.Tėvai kurie nesupranta,kad susirgus ,gydys ne jie,kad mokslas tai sistema o ne privati paslauga,pagal noriu,nenoriu

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Visame pasalyje vaikus testuoja ir jokių problemų nėra.Perskaičiau kiek Kaune ir Vilniuje sunkiai sergančių virusu guli vaikai ligoninėse.Matyt tos skaitančios tik melagienas taip gali elgtis ir būti bukos.

Sk

Sk portretas
Nu tai su meškiuku tai ryškiai smegenys ištirpę, įtariu, kad ir vaikų ana niekada neturėjo...... kažkokie klaikūs žmonės, baisu tie psichiniai sutrikimai viešoje vietoje.

Kaunietė

Kaunietė portretas
O tai ką veikia vaikų teisės? Kodėl nesirūpina vaikais? Kodėl neatima vaikų iš šitų neadekvačių tėvų? Ar nemato, kad jie pavojingi vaikams? Vaikai serga corona virusu, kai kurie ir sunkiai. Ir pasekmės nežinomos. O gal vaikų teisių tarnyboje tik antivaxeriai?

Kopustas.

Kopustas. portretas
Aš siūlyčiau jog vaikai būtų Testuojami kiekvieną apsilankymo dieną mokykloje.

?

? portretas
o tai tos senos ponios nuotraukoje pliusinio meskiuko nieks gi nesiruosia testuoti.

koki

koki portretas
kokiu buku ir uzzombintu reikia buti, kad tiketum jog vaiku testavimas mokykloje garantuos, kad vaikas is mokyklos neatnes viruso i namus. Tuo labiau kai testuojama viena karta per savaite.

Kopustas.

Kopustas. portretas
O aš kaip tik už tai jog vaikai būtų ir Testuojami ir Skiepijami.

Vincas

Vincas portretas
Visi į Šeimos maršą... Tautos jėga vienybėje.

Vincas

Vincas portretas
Moterie su meškinu rankose, eik dirbti, o ne po mitingus valkiokis!!!!! Tik dykaduonės ir dykaduoniai laksto ir šūkalioja - šančiškės/iai ir antivarserės/iai

jonas

jonas portretas
Senolei su anuko meskinu tai gal jau senatvinis marazmas bet jaunos moterys stovi antra savaite su kvailais uzrasais ant kartono ar jums ne geda Tai tik tyrimas negi jus nevedat vaiku pas LOR daktarus ar dantistus gal jums reiktu vaikus atimti jei tokie neatsakingi.

Mylintiems tėvėliams su tipsais

Mylintiems tėvėliams su tipsais portretas
Kas jums pasidarė, tėvai??? Jau tiek vaikai namie užkniso, kad nebežinote kas darosi? Kaip reikia nemylėt savo vaikų, nebūt baigus mokslų, kad negalėti/negebėti pasirūpinti, pamokyti savo vaikus per pandemiją? Pedagogai nevakcinuoti, tačiau apie juos net negalvojate, tik kad be jokių testų savo vaikus jiems nusiųsti, nesvarbu, kokios grėmės mokytojų sveikatai, o tuo pačiu ir jūsų vaikams. Ar čia iš principo, kad prie Kauno valdžios prikibt? Laukiat, kad nevykėlis sugrįžtų???

Eikit mokytis namie nesedeje

Eikit mokytis namie nesedeje portretas
Amerikos propaganda, Briuselio sistema daro zmogu bailiu ir kvailu. Valdzia pinigus susišluoja, o zmones sedi be pinigu ir baimeje.

Tie patys

Tie patys portretas
snukiai ir tos pačios giesmės. Niekas jūsų neverčia skiepytis, bet manęs niekas neprivers sėdėt viename suole su galimu viruso nešiotoju. Įrodyk, kad nesergi ir mokykis kartu iki sąmonės netekimo

Владимир

Владимир portretas
Ну и молодцы родители из Каунаса-дети не лабораторные крысы

as

as portretas
nu jo , ta močiutė kur foto centre, tai labai jau reiškiasi, kad tik neprisidirbtų anūkams

atsakymas - Kovidas avinų bandai.

 atsakymas - Kovidas avinų bandai. portretas
pagal komentarus matyti, kad nebūtų didelio nuostolio

70 kvailų tėvelių kvailiojimai

70 kvailų tėvelių kvailiojimai portretas
70 kvailų tėvelių kvailiojimai..... bemoksliai auge internate, nori kad ir jų vaikai taip kvailiotų. Mūsų 4 klasėje , tokių tėvelių mergytę.... atvežė sergančią COVID 19 į pamokas..... dabar baigiantis mokyklai vaikai susigraudine PRIVALO įzoliuotis.... dėl vienos nekaltos, mergytės...... KALTI tėvai užsikrėte virusu

Sirges

Sirges portretas
Nuvaziuokit pasiziureti kaip sergantys atrodo ligoninese,gal tada suprasit kas geriau ar nosyte pakutenti,ar su vamzdeliais kokias dvi savaiteles paguleti.Bukumui nera ribu,kaip suserga,tada rekia kad nieko nepadare,virusas plinta.Pamastykit blaiviu protu kas geriau.

Sausio 13 toji

Sausio 13 toji portretas
Kas darosi,kai žmogus neturi daro ar užsiėmimo! Ieško veiklos užsiėmimo,kad ir kvailo,beprasmio,svarbu kelti chaosą ir bent keleta minučių atkreipti į save dėmesį!!!

Petras

Petras portretas
Darbo partijos susitikimas.....

To: repeticija

To: repeticija portretas
Taip Puidokas, Kauno forumas ir visokie celofanai orlauskai šustaukininkai čia reklamuojasi. Antivakserių šou, tik kad graudžiau atrodytų vaikais dangstosi.

Oi,

Oi, portretas
Ir Puidokas apsišvietė. Nu kaip be jo?

ALGIS

ALGIS portretas
Nejaugi tėvai nesupranta , kad kai nesiskiepiję , netestuoti jų vaikai ateina į mokyklas , AR NEPAŽEIDŽIAMOS VISŲ KIRŲ MOKINIŲ T E I S Ė S , BŪTI NEUŽKRĖSTAIS , nejaugi jie ant tiek buki .

repeticija?

repeticija? portretas
Ar tai reiškia, kad zakarauskinis šou prasideda nuo Kauno?

Pilietis

Pilietis portretas
Žodis karantinas kilęs nuo italų kalbos quarante, reiškiančio skaičių 40. Šis kildinamas iš tokios pačios reikšmės lotynų kalbos žodžio quadraginta. 40 dienų taisyklė buvo žinoma jau senovės Graikijoje, manant, kad ligos, pasireiškiančios per šį laikotarpį, yra ūmios ir itin pavojingos. Tuo tarpu ligos, aptinkamos per ilgesnį laiką, buvo priskiriamos prie lėtinių ir keliančių mažesnį pavojų aplinkiniams.

nuomone

nuomone portretas
Kodel mociute be kistuku nosyje ji Lietuvos zvaigzde i holivuda ja.Ir kodel tokiu kvailiu atsiranda nori kad vaikas virusa namo parnestu Vaikui daro testa 8 metu nei verkia nei bijo.Mociute su nusiurusiu meskinu eik pas daktara.

:)

:) portretas
Čia dirba apmokamų komentuotojų komanda. Iš laisvės partijos ir narkomafijos.

Kovidas avinų bandai. Paprastas gripas

Kovidas avinų bandai. Paprastas gripas portretas
Aisku, kad skiepai numarins zmones, aisku ne is karto, bet laikui begant. O mokslas is namu blogas, kvailas. Vaikams reikia normalaus mokymo. Visose salyse vaikai eina i mokyklas. Lietuvoje, kur gyvena JUOKINGAS SKAICIUS ZMONIU GYVENA UZDARYTI. BAISU KAS DAROSI LIETUVOJE.

tikslui

tikslui portretas
To ir siekiama kad sužlugdyti, o čia iš kai kurių komentarų matosi daug patenkintų esama situacija...Apgailėtina kad užzombintos avys paklydusios. Lojalios avys., lojalios:(

Rim

Rim portretas
Gaila tokiu tevu vaiku, geriau jau padetu vaikam mokytis prie kompo cia nevaikscioje ir nedemonstrave savo kvailumo, mastantys tik apie save

Pilietis

Pilietis portretas
Brangūs tėveliai, jau nemažai vaikų serga COVIDU, žiūrėkit, kad ir Jūsų nesusirgtų :)))) Pasiklauskit gydytojų iš Klinikų, būklė kai kurių sunki. Lazda turi du galus :)))

Anonimas

Anonimas portretas
ZzZ Norvegijoj be testų eina į mokyklas, atimtų vaikus, nebesvaik. Kas ten aiškina, kad mokytojas užkrės, o kaip variantas atvirkštinis?!! Viskas ok typo! Dabar jau pradeda lysti neišprūsimas tėvų, kurie net neskaitė ką pasirašo, o dabar nenori giluminio PGR daryt ir izoliuotis. "Nosytes pakutens", tegu sau pasikūtena geras vietas. Liko 5sav mokslų, tokia sumaištį sukėlė, geriau būtų palikę nuotoliniu baigti!

Rimas

Rimas portretas
Kiek žinau nei Vokietijoje, nei Anglijoje, nei kitose šalyse tokių nesąmonių nėra....Protu nesuvokiama kaip tyčiojamąsi iš žmonių...O baigsis tada, kai žmonės nepaklus ir jų bus ne būriai, o minios ir jie kovos. Panašu kad matoma visiška šios vadinamos vyriausybės AGONIJA:(

tikslas

tikslas portretas
suzlugdyti moksla medicina ir smulku versla

99

99 portretas
Matau demokratijos agonija... Visi gudrus..

Tik nuotolinis

Tik nuotolinis portretas
Manau, kad kol pandemija nebus nugalėta (primenu ispaniškas gripas tęsėsi 3 metus), tai būtina mokytos nuotoliniu būdu. Nes vaikai mokytojus užkrečia ir šiaip slogomis, gripais ir kitom infekcijom. Per žiemą tenka sirgti kelis kartus. O ką čia bekalbėti apie pandemiją. Jokių fizinių kontaktų.

Anonimas

Anonimas portretas
cia kupciaus rinkejai ..

Šešuolių kaimas

Šešuolių kaimas portretas
Kvailučių susirinkimukas . Ar ne tokios pačios rinko V. Šustauską meru kadaise ? Žemė plokščia ? Saturnas irgi plokščias ? Garinkime actą balkonuose :))

Pametusiems protą

Pametusiems protą portretas
Kiek teko girdėti,tiems visiems čia susirinkusiems Putinas po tris rublius pažadėjo sumokėti.Kam trūksta buteliukui ,prisijunkite,ir jūs gausite.

Pabandyk

Pabandyk portretas
Palaikau tevus. O visi kiti pasidomekit kas bus... Kas bus, jei vienas kaupinių bus teigiamas? Ar turės karantinuotis klasė, klasės mokinių šeimos? Jei taip – kiek laiko? Jei viename klasės kaupinių bus aptiktas virusas, bus testuojami visi į tą kaupinį patekę vaikai atskirai, kad būtų nustatytas sergantis. Visa klasė turės izoliuotis 14 dienų ir mokysis nuotoliniu būdu. Po to grįš atgal į mokyklą ir bus toliau testuojami kaupinių metodu. Susirgusiam koronavirusu mokiniui ir jo šeimai bus taikoma 10–14 dienų izoliacija. Dabar bl "tikslus" testas pas klasioka randa virusa, mano vaikas neserga, ir einam visi karantinuotis ? Jei mano darbas nepasidaro nuotoliniu budu, tai pajamu as neturiu... Karantine sedet gali leist tik pasalpiniai ir biudzetininkai. Geriau tegul alkanas vaikas pabuna, bet testuotas. Bijot gyvent, patys sedekit namie, bet nenurodinekit kitaip mastantiems kaip elgtis

Pasivadinusiai ,,Tiesa''

Pasivadinusiai ,,Tiesa'' portretas
Tavo pareiga tik klaidinti.Pačiai [ar pačiam],matyt, jau gėda pripažinti,jog čia susirinkusi tavo beraščių chebra,kuri daugiau nieko ir nesugeba veikti kaip tik viskam priešintis,viską neigti ir viskuo būti nepatenkintiems.O tavo vadinami,,konservai''kaip tik pasižymi išsilavinimu,aukšta kultūra ir į tokius demonstrantus net dėmesio nekreipia,per daug žema būtų reaguoti į kvailių svaičiojimus.O ta centrinė bobulytė jau vietoj kaištukų nosyje kažkokią nudriskusią lėlę nusitvėrė pažaisti.

Kauniete

Kauniete portretas
Palaikau jus teveliai,gana tyciotis is vaiku.

WAU

WAU portretas
Kiek priviso dykaduoniu pasalpiniu ir susireiksminusiu poniuciu,kurios is dyko buvimo ir noro save parodyti su kistukais nosyje vis piketuoja ir piketuoja.O kodel gal ju sergantis vaikas uzkres keleta mokiniu ar mokytoju ,nepagalvoja.Juk jie taip pat turi teises buti apsaugotiems.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai, moterėle, kur šiandien pagaliukus susikišai?

Z

Z portretas
Reikia ne 70, reikia visu tėvu protestu

Klausimėliai

Klausimėliai portretas
O kur ausų krapštukai? Kodėl nė vienas nesusikišęs jų į nosį? Ar tas baisus nušiuręs žaislas simbolizuoja tos moters vaiką - nešvarų ir apleistą?

Joo

Joo portretas
Susirinko keli runkeliai. Per daug jiems dėmesio.

Putinas

Putinas portretas
Jauciasi rusų KGB rankelės pridėtos, padeda pamitinguot, o paskui ir pagalbą suteiks

Zzz

Zzz portretas
Iš tokių tėvų Norvegijoje atimtų vaikus. Akivaizdu, kad šie tėvai nėra protiškai įgalūs užtikrinti vaiko gerovę.

reikia

reikia portretas
prie USA ambasados... Iš ten ateina instrukcijos.

žiauru

žiauru portretas
Žiauru, koks jų kiaurumas...

...

... portretas
kokia jums laisve atsilupeliai

Tiesa

Tiesa portretas
Dauguma iš ju už koncervus balsavo. Tai dabar pas juos ir eikit protestuoti. O ne prie savivaldybes.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių