Kaune – vandentiekio avarija, vanduo užsuktas ir „Girstučio“ baseinui

Trečiadienį po pietų kai kuriems Kauno gyventojams sustabdytas vandens tiekimas. Tai nutiko dėl avarijos vienoje statybviečių, kurioje darbus vykdo bendrovė „Autokausta“.

Vienas objektų, paliktų be vandens, yra „Girstučio“ baseinas.

Jo atstovė portalui kauno.diena.lt teigė, kad vandens kranai ištuštėjo apie 12.30 val.

„Kauno vandenų“ avarinės tarnybos viršininkas Rimas Stunžėnas portalui kauno.diena.lt teigė, kad greta „Girstučio“ baseino bendrovei „Autokausta“ vykdant naujo objekto statybos darbus ir nuslinkus šlaitui, buvo pažeista magistralinė vandentiekio linija.

„Dėl minėtos priežasties laikinai nutrauktas vandens tiekimas Pramonės pr. 9A, 11A, Kovo 11 – osios g. 26. Bendrovė deda visas pastangas, kad kuo skubiau būtų pašalintas gedimas“, – akcentavo „Kauno vandenų“ atstovas.

Bendrovė pamini, kad atnaujinus vandens tiekimą laikinai gali pablogėti vandens kokybė: „Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.“

Praėjus kelioms valandoms po avarijos „Girstučio“ baseino direktorius Paulius Jonavičius patikslino, kad baseinas vis dar neveikia ir neaišku, kada problema bus išspręsta.

„Pro langus matome, kad vamzdį tvarko, mažiausiai kelias valandas dar planuojame nedirbti. Prognozuoti kol kas labai sunku, bet tikimės greit atnaujinti darbą“, – portalui kauno.diena.lt teigė direktorius.

P. Jonavičius akcentavo, kad kai vandens tiekimas bus atnaujintas, pirmiausia vyks bandymai – kokios kokybės vanduo bėga iš kranų.

„Tikrai patikrinsime, tačiau pačio baseino veiklai tai įtakos neturės, nes jame įrengti specialūs filtrai“, – patikslino pašnekovas.

Papildyta:

Bendrovės „Autokausta“ duomenimis, vandens tiekimas buvo atnaujintas tos pačios dienos pavakare apie 18.30 val.

„Pagal topografinę nuotrauką vandentiekio trasa turėjo eiti kiek kitoje vietoje, ji pati buvo užpilta statybinėmis atliekomis. Dėl įvykio priežasčių vyksta tyrimas. Po įvykio buvo stengiamasi kuo greičiau atnaujinti vandens tiekimą – buvo keičiamas daugiau nei penkiasdešimties metų senumo špižinis vamzdis į naują. Šiuo metu statybvietėje paruošiamieji statybos darbai vyksta pagal planą“, – ketvirtadienį pakomentavo „Autokaustos“ projekto vadovas Audrius Pakėnas.NAUJAUSI KOMENTARAI

viršinykas

viršinykas portretas
na, jei būsit geri, tai ir vandens į baseiną prileisim...

kazys

kazys portretas
taigi viska jau sutvarke-jokiu problemu,,,,is pradziu bego rusvas vanduo-dabar kaip ir viskas gerai

išvada

išvada portretas
Elementaru, jei Autokausta nutraukė magistralinį vandentiekio vamzdį, tai Autokausta ir turi atlyginti kitoms įmonėms dėl to padarytus nuostolius. Ir negali būti jokių kaltinimų to magistralinio vandentiekio vamzdžio savininkei UAB „Kauno vandenys“, nes čia net minimalios jos kaltės įžvelgti neįmanoma.
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių