Kauniečiams – geros žinios dėl gruodžio sąskaitų už šildymą

opa

opa portretas
As tokiu pinigu nesu macius!

Pakaunietis

Pakaunietis portretas
Seimo nariams pertrauka tarp darbų, kreipkimės į savo apygardoje išrinktus seimūnus.Gal padės savo rinkėjams išsiaiškinti kaip apskaičiuojama, kaip matuojamas suvartotos šilumos kiekis, kaip prižiūrimi šiluminiai punktai.Susipažinę su realybe gal priimtų naujus įstatymus, ar esamų pataisas.

...

... portretas
Kadangi tą 'renovacijos' AFERĄ vis dar reikia stumt, tai... šiluminininkai truputį pagudrauja, sąskaitas 'renovuotiems' namams kiek sumažina,o skirtumą likusiems namams išdalina,taip atsiranda 'mokesčių' skirtumai, BET - ne dėl tos 'renovacijos', o TIK dėl šiluminininkų rankų miklumo.

Mylimas mere, baik “dūrą stumdyti”

Mylimas mere, baik “dūrą stumdyti” portretas
Kvaili tavo užsakyti straipsniai – kauniečiai turi džiaugtis “gera žinia” ir šlovinti tave, kad už gruodžio mėnesį pabrango šiluma?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Juokas ima kai teigiama kas pigiau o kas brangiau . Bet nepateikiama informacija , kiek tam 60 kv.m. butui apšildyti buvo pateikta karšto vandens ir kokios temperatūros .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Kodėl čia meluojama ? Suvartojimas padidėjo dėl to kad atsukti kranai iki galo . Kas kam į šoną bučiavo , ar namų administratoriai prižiūrintys ir reguliuojantys šildymą , ar šilumos tiekėjai .

Anonimas

Anonimas portretas
Melas.49,95m2 apšildyti-57,68 e,o temp.palaikyti-17,30e,tai bendra suma 74,98e į "Kauno energijos" sąskaitą.Karšto vandens sunaudota 2.Ar tai gera,ar bloga žinia?

mažiau?

mažiau? portretas
72€-tai tikrai labai mažai,nes vakarų Europoje visai kitos kainos:((((

tikras zelemunčikas

tikras zelemunčikas portretas
Raudoni tvarto gyventojai pyksta brangu viskas ,vyrai uz Lietuva

svolociu ir melagiu valdziai...

svolociu ir melagiu valdziai... portretas
Gruodzio men. vien tik uz SILDYMA - 23,90 euro, sausio men. - TIK uz sildyma 30,77 euro. Ir be abejo + gyvatukas, karstas vanduo ir, zinoma, SKAITIKLIO apt. mokestis + mokestis su nepaskirstytu vandens kiekiu 0,61 eu. Ir taip gaunasi 44,80 eu. Plotas 44 kv.m. Namas renovuotas. Ir kur TAS - PIGIAU???

Anonimas

Anonimas portretas
Siemet sumokejau uz gruodzio men,20 euru daugiau nei pernai.Butas 60 kv.m. o uz sildyma 96 eurai ,namas nerenovuotas

kaunas

kaunas portretas
melagiu ir aferistu valdzia ,ka mums raso ir sako apgaule ///

as

as portretas
melagiai tikri .ta pati suma kaip ir pernai ,kur tos permokos apie kurias rase. prie ko cia rinkimai //zmones atsipeikekit/// daugiau jiems kisenes pilneja ''';

nk

nk portretas
arteja rinkimai.geru ziniu dauges

#pirmynrenovacija

#pirmynrenovacija portretas
Naujų ir renovuotų namų vidutiniai mokėjimai už 60 kv. m ploto buto centralizuotą šildymą 2018-ųjų gruodį sudaro atitinkamai 34,8 ir 37,2 euro su PVM. Tad #pirmynrenovacija . Už sunkistą renovaciją VERGAIS TAMPAME 30-35 metams. O už 60 kv.m. butą per mėnesį mokame 2,40 euro pigiau. Mąstančiam ir skaičiuojančiam žmogui akivaizdu kokia tai mūsų apgaulė.

LINAS

LINAS portretas
Anot „Kauno energijos atstovų“, nepaisant visuotinai formuojamos nuomonės apie centralizuotai tiekiamos šilumos brangumą, centralizuotai šiluma apsirūpinantys vartotojai vis tiek moka mažiau nei tie, kurie savo patalpų šildymui naudoja kitas energijos rūšis. Teisingai įvertinus visas sąnaudas, patalpų šildymas deginant dujas ar naudojant elektrą, yra brangesnis. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Koks šlykštus MELAS. Patalpas apšiltinant savarankiš6kai mes galime reguliuoti šilumą kiekviename kambaryje. Jei mes dviese gyvename 4 kambarių bute, bet realiai būname tik 2 kambariuose, mes dviejuose kambariuose galime nustatyti šilumą tik po 12-15 laipsnių celcijaus, o kai mus "šildo" Kauno energija, mes kaitiname visus keturis kambarius ir mokame beveik dvigubai. NE - CENTRALINIAM ŠILDYMUI!!!

Esu tikras , kad

Esu tikras , kad portretas
Iš Bako išleistas oras ir Petrausko pažadai, turėtų ryškiai atsispindėti apvogtų kauniečių biudžetuose

kaunietė

kaunietė portretas
straipsnis melagingas ,nes visą lapkritį ,gruodį ir dabar sausio mėn .šildo labai labai blogai ,bute siekia vos tik 19 laipsnių šilumos ir kambarinės gėlės neatlaiko vėsaus oro ,bet už gruodį atėjo sąskaita net 79 ,58 euro . Santechnikas aptarnaujantis šilumos mazgą mums gyventojams sako ,kad "Kauno energija" specialiai pažemina šildymo temperatūrą ,todėl nors jis nustato šildymo temperatūros maksimalią ,bet į butus yra patiekiama žymiai žemesnė .Ar ne juokinga ,paskaičius tokį straipsnį ,kada žinai kokia yra šildymo realybė ,o juk gyvenu miesto centre ,ne pakraštyje ,tai įdomu kaip kituose miesto kvartaluose šildo . Tai kam rašomas šitas melas ir kas su tokiu straipsniu nori užsidirbti liaupses ?

...

... portretas
Šiaip tai už klaidinančią reklamą kažkoks straipsnis yra, o juk čia - VIEN melagingi pasigyrimai; kiek mes DAR prisiteistume jei prie tų milijonų DAR dar ir tokį kolektyvinį skundą pareikštume?.. o ką prokurorai, jie nenusiteikę visuomeninio intereso gint?

AK

AK portretas
Anūkas už 47 kv.m. buta už šildymą sumokėjo 70 euru. Butas Basanavičiaus al.

hmmm

hmmm portretas
56 kvadratai 76 eurai. Kur jau pigiau:( Beje kur kompensacija už permokėjimus? Sąskaitoj turėjo būt nurodyta pvz taip: paskaičiuota 76 eurai, permoka ...10000 eurų, iš jų kaip kompensacija nuskaičiuota pvz 15 euru, mokėti 61 eurą, permokos likutis 9985 eurai Arba kitas variantas : mokėtina suma 76 eurai, permoka 10000 eurų. Kompensuojama suma 76 eurai, permokos likutis 9924 eurai. Trečias variantas gražinti permoką gyventojams į jų asmeninę sąskaitą ir toliau skaičiuoti šilumos kainą pagal galiojančius įkainius, o su kompensaciją kiekvienas lai elgiasi kaip išmano

...

... portretas
lopai ///mes esame nepriklausomi ir laisvi .....uz sita malonuma turime moket ....kaip ta laisve sunki ir brangi

KUR 15 IŠ KAUNIEČIŲ PAVOGTŲ MILIJONŲ?... KADA GRĄŽINSITE?

KUR 15 IŠ KAUNIEČIŲ PAVOGTŲ MILIJONŲ?... KADA GRĄŽINSITE? portretas
Juokdariai, temperatūra apie nulį, o jie seka pasakas. KUR 15 IŠ KAUNIEČIŲ PAVOGTŲ MILIJONŲ?... KADA GRĄŽINSITE?

taja

taja portretas
Musu name uz 65 kvadratu buta saskita 72 ,30 eur. kogel sita propagnda skleeidziama??????

pensininke

pensininke portretas
Kodel skleidzia mela,kainos isbrango uz 60 kv buta 85e saskaita,prie pliusines temperaturos.

Pakaunietis

Pakaunietis portretas
O kiek kompensuota jš sutaupytų 16 milijonų? Ar renovuotų namų gyventojai už vandens pašildymą ir jo temperatūros palaikymą irgi mažiau moka?Kodėl neberašoma vidutinė mėnesio paros temperatūra, ankščiau buvo.

.

. portretas
O tai čia mažesnė kaina kompensuojama tais pavogtais iš žmonių pinigais ?

Anonimas

Anonimas portretas
67 kv m sildymas kainavo gruodi 99eur tai yra20eur daugiau nei gruodi2017

energija meluoja KAINUOS PADIDĖJO daug

energija meluoja KAINUOS PADIDĖJO daug portretas
energija meluoja KAINUOS PADIDĖJO daug ....LAUKE pliusinė šiluma o mokėt kaip per šalčius

...

... portretas
Ach: "Naujų ir renovuotų namų vidutiniai mokėjimai už 60 kv. m ploto buto centralizuotą šildymą 2018-ųjų gruodį sudaro atitinkamai 34,8 ir 37,2 euro su PVM" - o kur dar +100€ bankams?.. O ir - "Kaune vidutinės sąskaitos už 2018 metų gruodį šildymui suvartotą šilumą bus apie 58,2 euro su PVM (už 60 kv. m ploto buto šildymą)" - čia ŽIEMĄ, o tą +100€ mokėsit IR vasarą; beje, o KODĖL renovuoti namai už šildymą VIS VIEN moka DAUGIAU nei nauji, tai kam ta renovacija, gal geriau laiku pereiti į naujus namus?

fgh

fgh portretas
Tik nesvaikit tokiu saskaitu ,kaip temp. beveik pliusine dar per visa nepriklausomoa Lietuvos laikotarpi nera buve netgi uz gyvatuka tokia pati kaina kaip vasara ,kuriuo nurasinejami nuostoliai ...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių