Kaunietis gėdina „Sodrą“: mokesčius reikia mokėti, bet pateikia pasenusią informaciją

Grįžti į straipsnį

Jonis

Jonis portretas
Šias metais iki gegužės mėn 1 d. mokesčiai mokami už 2022 metus, tai ir skaičiuoklė yra už 2022 metus?

Klausimas

Klausimas portretas
Kodel zmogus turi galvoti tinks ar netiks 2022 m. skaiciuoskle. Dabar 2023 todel ir privalo buti 2023 m skaiciuokle, o jei neleime darbe is truks sodrai 1 euro imokos, tai ir nesuteiks zmogui pagalbos, sakys tu nesumokejes ~sodrai.

IŠVADA.

IŠVADA. portretas
Firmą kartą suklysti-nesėkmė, antrą kartą-nu nieko sau, trečią- tu kvailė.

tuk tuk dar trečią sms

tuk tuk dar trečią sms portretas
JUM LIETUVA TUK TUK

Moterys tai nesidalina

Moterys tai nesidalina portretas
O KAS PUTĖM SODROS ĖS GARDŽIĄSIAS PAGAL EUROPOS SĄJUNGĄ, PASITUAPIUSIOM? DEJA, NIEKAS. PAGAL EUROPOS SĄJUNGĄ, KAS DVIDEŠIMT METŲ BUVOJE RINKOJE LAISVOJE, NUO 18 iki 38, o geriau išsilaikę iki 45, bet čia turi būt CINDY CRAFORD, tai tai smagiai nurūrins. O JEI NEm jie buvo ir liko vedę, kiti jau vedė, o jauni jau draugauja (čia ir vėl dabar taip vadinas). Ką juss pazart, jie užsimiršo? turbūt vibratorių...

ĖST PUTĘ, JUM SAKAU

ĖST PUTĘ, JUM SAKAU portretas
SODRAI LINKĖJIMAS, NUO 2022 m. TUK TUK žinutės pasilabina, nes nieko jos nedarys, kol moms neišėsit gardžiųjų pučių. MATO moterys pingus, net dreba: mano pinigai? Tu vedi finances, aš vedu? Tada pasiimkt ant savo galvos, išlaikyk, kad kišai riebų dvidešimt metų. ČIA TIK TIKE. ČIA NE PROGRAMŲ ATNAJUNIMAS, ČIA TA PATI DAINA: ĖST PUTĘ, JUM SAKAU.

T

T portretas
Kažkokia luzerių kontora, nesugebėjo net saito sutvarkyti,neina matyt ir sumokėtų mokesčių kodu 444 , apgailėtina nemokšų įstaiga.

Anonimas

Anonimas portretas
Sodra visuose miestuose turbūt tingei dirba ,vyrui paskirtas neįgalumas sausio mėnesį , o dar ikišiol pinigėlei nepaskaičiuoti

pritariu

pritariu portretas
Sodra yra stagnatorius tiek programų prasme, tiek aptarnavimo kokybe. VMI seniai aplenkė šią įstaigą visom prasmėm. Reikia pasitemt arba prašyti, kad vadovavimą perimtų VMI vadovai.

jeigu noriu

jeigu noriu portretas
pasitikrinti apie turimą savo darbo stažą, atsidarau asmenę sodros paskyrą ir šiandien randu duomenis 2022-07-01. Kaip jums tokia informacija?:)))

tomas

tomas portretas
o prie ko cia lietuviai? atidarai sodros puslapi ir ten aiskiai matosi dvispalve...........
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių