Kauno – Europos kultūros sostinės atidarymo renginyje U. von der Leyen nedalyvaus

Šeštadienį vyksiančiame Kauno – Europos kultūros sostinės (KEKS) atidarymo renginyje dalyvaus šalies vadovai ir UNESCO generalinė direktorė Audrey Azoulay (Odri Azulė).

Europos Komisijos (EK) pirmininkė Ursula von der Leyen (Urzula fon der Lajen) pranešė atvykti negalėsianti.

„U. von der Leyen biuras vakar vakare pranešė, kad, deja, ji negalės atvykti dėl pasikeitusių aplinkybių“, – BNS penktadienį sakė KEKS viešųjų ryšių koordinatorė Vaida Morkūnaitė.

„Mūsų komanda džiaugiasi vien tuo dideliu pasiekimu, kad tokio aukšto rango žmogus planavo atvykti“, – pridūrė ji.

Pasak organizatorių, daug paskutinės minutės pasikeitimų lėmė besikeičianti COVID-19 situacija.

Mūsų komanda džiaugiasi vien tuo dideliu pasiekimu, kad tokio aukšto rango žmogus planavo atvykti.

Renginyje vaizdo sveikinimą taip pat pateiks Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Charles'is Michelis (Šarlis Mišelis).

Gyvai jame pasisakys A. Azoulay, prezidentas Gitanas Nausėda. Renginiuose taip pat lankysis Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, premjerė Ingrida Šimonytė.

Kaune šeštadienį vyks pagrindinis KEKS atidarymo renginys „Sukilimas“, visą savaitgalį organizuojami dešimtys kitų renginių, įskaitant didžiausių šių metų tarptautinių parodų atidarymus: tarptautinė paroda „Modernizmas ateičiai 360/365“ ir Yoko Ono instaliacija „Ex It“. Penktadienį atidaroma litvakiškų šaknų turinčio kūrėjo iš Pietų Afrikos Williamo Kentridge'o (Viljamo Kentridžo) paroda „Tai, ko nepamename“.

Europos kultūros sostine šiemet tampantis Kaunas pasiūlys per tūkstantį renginių. Per Europos kultūros sostinės metus įvyks daugiau kaip 40 festivalių, per 60 parodų, daugiau kaip 250 scenos meno renginių, 50 iš kurių – premjeros, daugiau kaip 250 koncertų. Programoje dalyvaus per 4 tūkst. atlikėjų.NAUJAUSI KOMENTARAI

tai gal?

tai gal? portretas
...Baidenas atsilieps į kvietimą ir į kitą koncertą atvažiuos?

Flurona

Flurona portretas
Švente, atvejų skaičius augtų nei jei jau 10 doze būtų skiepijama. Liga nauja, vakcinos prastos, paskubomis sukurtos, o farmacininkai dar ir ne patys sąžiningiausi žmonės.

Šventė

Šventė portretas
Ko miniai reikia, ogi duonos ir žaidimų, KEKS reginiai ir renginiai žada miniai daug žaidimų, belieka priminti, kad užkrato atvejų skaičius kasdien auga, " geroji" žinia ta, kad sergantys besimptome užkrato forma, galės vykdyti savo pareigas ir draugiškai dalintis užkratu su kolegomis. Lauksime šventinių rezultatų...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių