Kauno klinikų direktorius: tokio kiekio užsikrėtusiųjų viename skyriuje dar nėra buvę

Rita

Rita portretas
SMUK trūksta tvarkos, atsakomybės o labiausiai noro dirbti. Stengiasi gerai dirbti tik rezidentai

va

va portretas
iš daugelio straipsnių apie koronavirusą supratau, kad kaukės neapsaugo. Juk medikai dirba su kaukėmis , ir pacientai pas juos eina su kaukėmis. Tai iš kur užkratas? Išvada: kaukės nepadeda? Gal teks priminti seną gerą dezinfekcinę priemonę-jodą? Antai, kaimynė į kokosų aliejų įlašino keletą lašų jodo, sumaišė, pasitepė rankas, aplink nosį, burną, užsidėjo kaukę ir šaiposi, kad dabar joks virusas jos neįveiks.

geruta

geruta portretas
kaimynai medikai sedi namuose/saviizoliacijoje./Ir situacija vadina apmokamu poilsiu/tvarkosi namus/

Zino priezastis kliniku darbuotojai, tegul tik nevaidina

Zino priezastis kliniku darbuotojai, tegul tik nevaidina portretas
is medzio kritusiu. Jei medikai PPE nenaudoja, ar naudoja vis ta pacia PPE, ar nenaudoja vienkartiniu plastikiniu apdangalu per paciento lankyma, tai turi tokia situacija, kokia patys ir susikure. Viruso platinimas nera juodoji magija, tai yra mokslo apskaiciuojama ir, kaip ir apsisaugojimo protokolai, turi buti gerai zinomi gydyklu administratoriams.

Nenuostabu

Nenuostabu portretas
Kauno Klinikose nuo sovietinių laikų buvo pilna infekcijų, po operacijų ligoniai gaudavo auksinį stafilokoką, moterys vengdavo gimdyti Klinikose bijodamos gauti infekciją. Ten didžiulis fabrikas, daug ligonių, medicinos įstaigose patalpų dezinfekavimui nebenaudojamos bakteriocidinės ir kvarco lempos, apsiribojama dezinfekuojančiais chemikalais paviršių valymui, oro-kondicionavimo sistemos dažniausiai neveikia, todėl virusai, bakterijos yra ore.

vida

vida portretas
Zmones kas jums blogai ko prie tu Kliniuku prikibot juk virusas.Yraa kitos poliklinikos man64 priklausau Ave vita poliklinikai su savo gydytoja susisiekiu skyre pas kardiologa ejau jau kita savaite ir krauja pasidariau ir ultragarsu sirdi ziurejo dvirati miniau gavau kardiologo konsultacija per ta pacia diena.Ko jus nepatenkinti maziau zyskit kai daktarai susirgs pas veterinirius galesit eiti.

Anonimas

Anonimas portretas
Betvarkė ir ji įteisinta;užsiregistruoji per el,v,vartus pas reikiamą gydytoją,ir sulaukus eilės,gauni pranešimą,nuvyksti,ir kabinete sėdi rezidentai,kurie tave konsultuos.Ne gydytoja pas kurią laukei konsultacijos,o tik studentai...klausi seselės,o kur gydytoja,gal susirgo,atsakas, kad ne,tik ji šiuo metu užsiėmus,dirba kitą darbą.Kaip suprasti,ar tai ne tyčiojimasis iš paciento?O gal tokią tvarką įvedė pats Kauno klinikų DIREKTORIUS,ir gal tai normalu,nes sklinda kalbos,kad per pandemiją yra susitarimas{neoficialus)su medikais.

AŠ portretas
Elvita T. Klinikos už melagingą komentarą turėtu paduoti ponią į teismą.Niekada niejokioje šalyje tą pačią diena nepatekai pas specialistą ar šeimos gydytoja.Prieš savaite buvau klinikose .Tyrimų laukiau apie pora savaičių.Ir pacientus įleidžia pagal valandas ir klausia kur.Nesu už Veryga ,bet kol nėra pandemijos viskas buvo gerai.O Elvitai reikėtu susilaikyti už melagingus komentarus.Gali smarkiai nukentėti.

Kitas pacientas>Pacientai

Kitas pacientas>Pacientai portretas
Na tu čia nemeluok. KMUK eilių visai nėra. Darykis visus tyrimus nors ir 10 per dieną. Viską spėsi. Vos po du-tris na penkis žmogeliai darosi tyrimus. Pas gydytojus irgi eilių nėra, nors žinoma jie yra užimti kaip ir anksčiau, nes dar turi ir nuotolinius pacientus. Kitose poliklinikose kas dedasi nežinau, bet tavo komentaras yra visiškas niekalas, kuris turi kažkokį tikslą.

Albinas

Albinas portretas
Reikia karo o ne karonos pasibaigtų viskas kiek dar bus mulkinami žmonės????Klinikos tai kyšių ligoninė jei idėsi i kišenė tai bus priimtas ligonis nereiks laukti dviejų mėn???Tai va kaip lietuvos ministras Veryga žiūri į daktaru darba ((dabar tik apgaulė ir korona per parą susirgo 290 kur kiek nori tiek

Elvita,T

Elvita,T portretas
Trūksta žodžių juk mano sesuo dirba niekas nieko neserga kodėl gerb direktorius taip meluoja matomai gavo gerus pinigus???Jei numirė žmogus tai rašom mirties liudijime nuo karonos tikrai trūksta žodžiu

Pacientai

Pacientai portretas
Tikrai, klinikose paslaugoms, tyrimams eilės didžiausios, neįmanoma sulaukti, o nuėjus, koridoriai tušti. Klinikos prisijunge kitas ligonines, o paslaugų kiekis nepadidėjo. O higienos ligoninėje privalo laikytis patys darbuotojai ir gydytojai. Tada ir užkrato nebus.

Kibir

Kibir portretas
Manau,kad dazniau patiems medikams reikia daryti covid testa.Pacientai guldomi ,kai covid neigiamas,tai is kur gi uzsikreciama?

Manau

Manau portretas
Galimai yra taip Lankymas uždraustas,bet yra išimčių.Pažystami ,pažstamų.kiek teko girdėti kitose ligoninėse aplanko savo artimus.O ar klinikose taip negalėjo būti? .Ir tokie lankytojai gali užnešti visrusą.

na

na portretas
nebent pats direktorius viirektorius visus užkrėtė, lankiausi Klinikose su siuntimu - jos tuščios girdisi kaip uodas skrenda. Direktoriau gal užteks žmonėms kabinti makaronus

netvarka

netvarka portretas
Taigi netvarka Klinikose, prisijungę visas ligonines, besidalydami postus, apleido svarbiausia - sveikatos apsaugą. Bet nepakeičiamų viršininkų nėra, jei nesusitvarkote, eikite lauk.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių