Kauno meras siekia, kad motociklininkams būtų leista važiuoti „A“ juosta

mumu

mumu portretas
Leisti dviraciu takais lakstyti, nes mocai moka mokescius pav. Kestucio gatve.niekam nemaisys, tik dviratininku sumazes.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Matojosaitis eilini karta prasilenkia su tarnybine etika ir sukelia eilini interesu konflikta. Visi puikiai zinome, kad jis pats laksto motociklu kartu su kito mento is OBXSS chebra.

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Manau motociklų judėjimą reikėtų nukreipti į šalutines gatves.,Būtų visiem saugiau.

Čiolė

Čiolė portretas
Sutinku ir maksimaliai leistinu greičiu 50km/val

ALGIS

ALGIS portretas
AŠ SIŪLAU , KELIŲ GAIDELIAM , PADARYTI ATSKIRĄ JUOSTĄ , JUOSTOJA NUPAIŠANT G A I D Į , KAM LEISTI PAŽEIDĖJUS Į A JUOSTĄ , šitaip laksto ir dar jiems suteikti išskirtines sąlygas ,REIKALAUTI , KAD LAIKYTŪSI VAŽIAVIMO JUOSTŲ KAIP IR VISI IR BUS TVARKA , DABAR JIE MATOTE SKUBA .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Tegu vagys grąžina pinigus į miesto biudžetą , tie kurie leido rombus paišyti .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
O tas Lietuvos priešas , pas viešo transporto vairuotojus paklausė nuomonės ? Kas per nuopisos , sprendžia už kitus . Ten Žmonės Žmones vežioja ir jų darbas yra atsakingesnis , nei tokio mero kuris tyčiojasi iš Lietuvos ir iš Žmonių .

Ruby Recker

Ruby Recker portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Da

Da portretas
tvarka koks puikus meras verslo žmogus juk sakė kad jo verslo užsiims sūnus , o kas gavosi kaip tik užderėjo antra kodėncija žiūrėk ir tiesa dingo melo gyslos šaknis išleido, o darbas tik žodžiais tėvyne mylim, žodžiais bet ne darbais , kam kam, bet juk nėra tos tvarkos ir žmonės nemato tik mato vingio jonas ponas užsiėmes buvo ir sakė sauliui eik aš tau ant lėkštės parnešiu balsu pilna skrynia , o koki bajeri nusakė, vienas kitam pončkes kišdami , bliudas pilnas ir sveikino o kokie bus demaršai, gegužes diena demaršai, geriau ne reitingus ir ne kūrinius pasakok , dramaturgo vietos nebūtinos motociklais užsiima , pirma juosta leisti lakstyti, jau kokie šių metu avarijos reitingai, važjuok į žemaityja ir žiūrėk lenktynes juk varai ten, nepik bet bukumo tikrai užtenka iš didelio rašto jau niekas nekrapšto, supratai, nepik , atsimerk

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nemanau, kad reikia ypatingo leidimo motociklininkam,visi vienodi prieš įstatymus ir privalo laikytis bendrų eismo taisyklių ir motociklininkai ,kaip ir mašinų vairuotojai.Sąmoningumo ir drausmingumo trūksta lietuviam.

NU nu

NU nu portretas
vičistai nupirkit kauno mentui kepurę nes jam perkaista plikė

Mindy Allain

Mindy Allain portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darBą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Kur problema??? 30km max motociklui

Kur problema??? 30km max motociklui portretas
Mieste motociklas važiuoja 30km, o nori prasilėkti varai į plentą ir spaudi 110km. 30km saugumas, triukšmas mieste mažesnis. 30km leistinas, tai visi vis tiek važinės ant 50km...., čia gi Lietuva.... Dabar visi mocai laksto 70-100km mieste.... tokios ir pasekmės

vygintas

vygintas portretas
kiek gi tų motociklininkų yra , kad jie užkliūna automobilistam . manau čia principo reikas , aš negaliu ir kitam neleisiu . žiauru !!! tegul važiuoja , žalia šviesa !!!

meile

meile portretas
o kuo tie motociklininkai ypatingi,tegul visiems buna lygiava,kaip ir buvo,,,kelio vartotojai yra visi,,,

faktas

faktas portretas
norgej a juosta vaziuoja ir motociklai ir elektromobiliai ir jokios problemos nera...

Tautos stebetojas

Tautos stebetojas portretas
Akivaizdus milicininko interesu konfliktas - Matijosaitis nesibodi motociklu vazinetis kito mento organizuojamuose bike-show.

na

na portretas
netvarkyk mere nieko, nes kaip suprantu kauniečiams neįtiksi, matytr, kaip Kupčinskas nieko nedarė geriau buvo. Dabar reikalavimai, tokie, kad kuo greičiau viską sutvarkyt, greitai daro.... o be to konservai grįžta geriau mere atvežkit išvežta auksinį tooletą, matyt Kupčinskas tikrai grįš.Sveikatos ir stiprybės Jums

Senas senas šoferis

Senas senas šoferis portretas
Laikau baronką nuo 86 metų, ir matau situaciją. Anksčiau buvo eismas, ir laikomasi taisyklių, dabar lenktynės, ir vis tobulinamos trasos.

Sharnas

Sharnas portretas
Geriau nors viena isknista gatve uzbaikite ponas majore. Tuoj puse vasaros tik ardo, griauna - gi baikite pradetus darbus!

Žinau

Žinau portretas
geriau sutvarkykite eismą Kęstučio gatve

romek

romek portretas
Motociklistų norai, išvažiavus grįžti gyviems, gana nesunkiai realizuojami. Tereikia saugiai važinėti, o ne skraidyti tarpeliais tarp mašinų

...

... portretas
Cha - juk tas krabas TIK apie save galvoja, jam jau organų donorai būtini (o juk išskirtinėje zonoje jam su savo BBD bus lengviau tuos šiknabirbius medžiot - tie velniai juk nenori laiptais...)

Virginia Stroble

Virginia Stroble portretas
„Google“ už kiekvieną mėnEsį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Jonis

Jonis portretas
Sugulove nori skraidyti motociklų. Kaunas, tai Mero sugulove nori skraidyti motociklu.Meras stengiasi, nes labai ją myli ir tenkina jos užgaidas. Kad tik ji būtų saugi. Motociklai, tai jos hobis. Valio!!!

kaunietis

kaunietis portretas
Va kaip, jau eismo taisykles kuria... Cirkas.

kaunietis

kaunietis portretas
Rinkau šį merą, bet šio varianto nenoriu... Masiuli nesutik, nes jie trukdys, darys avarines situacijas viešajam transportui, kuriam ir taip nelengva... AŠ PRIEŠ.

mumu

mumu portretas
Valio varysime su el. paspirtukais

Arvydas

Arvydas portretas
Puiki mintis !!!

kazkas

kazkas portretas
kai salia ar uz manęs vaziuoja bmw arba motociklas, jauciuosi nejaukiai, niekad negali zinot, ka jie darys

BBD jie ant saugumo

BBD jie ant saugumo portretas
tik siekia išskirtinių sąlygų.

kaunietis

kaunietis portretas
patys laksto po miestą kai be proto ir dar jiems išskirtiniu salygu reikia... ribot jiems greitį reikia mieste , kaip siulo iki 30km/h ojeinori palakstyt, tai tegul varo i magistrales į užmiestį ir tegul laksto.. p.s. o tie merai geriau tegul daugiau dėmesio skiria miestiečiu daugumos poreikiams, o ne tu nesąmoningai lakstančiu privilegijoms..

Anonimas

Anonimas portretas
Tingiu net komentuoti tokias nesąmones. Ir apie kokį parkavimą kalbama? Jie autobusų juostą užstatys motociklais?

Anonimas

Anonimas portretas
„Motociklininkai prašo vieno – iš namų išvažiavę gyvi, nori gyvi į namus ir sugrįžti. " - nu tai patys, pries mindami gaza ir pagalvokit, o ne isskirtiniu salygu prasykit.

KET

KET portretas
Reikia būtinai mažinti motociklų greitį mieste iki 30km. Kitaip nesuvaldysit.... Tegu laksto užmiestyje.

aha

aha portretas
"tuoleta", kurgi ne

Grazinkit

Grazinkit portretas
Auksini kupcinsko tuoleta dar ir prasmirdusius konservus duobes ir betvarke mieste Kauno konservu sekta

tai rimtesniu problemeliu

tai rimtesniu problemeliu portretas
kaip ir neliko Kaune,pavydziu kaunieciams.

ot tipelis

ot tipelis portretas
Na jai padarytu autiku ir troliku grafikus kaip rusu laikais(galejai i vaziuojanti ilipti) tai gal gal...dabar?Kai stabdys mocas 200 kg ir trolikas 20.000 kg-smagu paziuret bus! Keleiviam jau ir dantimis laikytis reikes-vairam nepavydziu-UZUOJAUTA....

Anonimas

Anonimas portretas
Reikia pradėti tramdyti automobilistus, o jei įvyksta įvykis tarp automobilio ir motociklo dėl automobilisto kaltės bausti kaip už bandyma nužudyti, nės visai isisiautėjo jau važinėja Rusijos principu, kas didesnis to ir pirmumas.....

wai wai

wai wai portretas
Lietuvisko Gotemo Jokeris nerimsta..............

ale op

ale op portretas
Vistiek tuoj pamatysit kad Jus visi jam tik SUNAUJA...motociklistas....mat

aksioma galioja

aksioma galioja portretas
Gal dar viena moca pirks?verslinyka reikalas domina tik kiek JAM naudos tai duos...........visa kita bla bla bla...

Rima

Rima portretas
O kaip del trukšmo kelenčio.

Stepas

Stepas portretas
130km/val.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai gal musu meras parodis pirmas pavizdi pastatis savo porha ir atsises vazuoti dviratuku gerai atrodis KRABAS ANT DVIRATUKO :-)

Rami

Rami portretas
Užtenka jau kad Kauno meras pripaišė rombų sankryžose, dabar nori sudaryti išskirtines sąlygas motociklininkams. Jie yra lygūs eismo dalyviai su automobiliais ir jokių išskirtinių teisių jiems neturėtų būti suteikta.

Uždrausti

Uždrausti portretas
Motociklus gatvėse ir greitkeliuose nes per juos krūva nelaimių kitiems. Jei nukenčia tik jie - valio, taip ir turi būti!!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių