Kauno mero patarėją T. Grigalevičių keičia T. Jarusevičius

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai jaigu jau senis nesugeba vienas valdyti kauno o kaunas tvarkosi o kokiam rajonui priskirti rokai kat cia tokia netvarka baisu eiti saligatveis o jis dar nori daugiau rajonu prisijunkti tegu tik situos susitvarko grobikas tegul tik neapsisika

Merui

Merui portretas
patarėjai reikalingi atrodo ne dėl to, kad meras "neturi kartais laiko", o tikriausiai todėl kad mero kalbiniai įgūdžiai yra žemo lygio, rimtesnių klausimų ar problemų nesugeba paprastai paaiškinti. Tik turėtų už tai dalį savo algos skirti už jį kalbančiam :). Ir gal naujasis patarėjas bus efektyvesnis, nereikės pusės milijono, skirto žiniasklaidai apmokėti.

Šlykštu, viskas tik Krabo piarui

Šlykštu, viskas tik Krabo piarui portretas
eitų geriau gatvių šluoti, darmajedai.. Visas miestas apšnerkštas.

Žaliakalnio pelėda

Žaliakalnio pelėda portretas
Tie visi Mero patarėjai be paties Mero yra nuliai be kablelio. Jei ne V. Matijošaitis, šiandien Laisvės alėjoje jau greičiausiai ožkos žolę skabytu.

To toTO Kauno rajono užgrobimas

To toTO Kauno rajono užgrobimas portretas
Kad Kaunorajono tra bėdų ir bebrai gerai tarpsta rodo ir Tapino pavyzdys. Ar jau pamiršote, kodėl bųvo surengtas pirmas Laisvės piknikas? Nes rajono valdžia draudė rengti susitikimus su visuomene. Kad rajonas tarpsta iš miesto akivaizdu ir iš paskutinių naujienų,kur paaiškėjo,kiek rajone gyvenančių naudojasi miesto infrastruktūra, tame tarpe darželiais. Padėkokime bebrams i atverkime jųsurestas užtvankas.

Rima Zemaityte

Rima Zemaityte portretas
Vadinasi, meras toks bukas, kad jam tiek patareju reik..?

toTO Kauno rajono užgrobimas

toTO Kauno rajono užgrobimas portretas
pliurpi nesąmones, matyt vienas iš matijošaikos trolių..Kauno miesto savivaldybė tarp šešių Lietuvos miestų tik ketvirta, ją lenkia net Šiauliai, o rajono savivaldybė nuolat arba pirmoje arba antroje vieroje tarp visų Lietuvos savivaldybių. Tad ką prie ko jungti jei jungti ir kvailiui aišku. Milicininkas nuvarė kauną į skolas, o dabar siekia pasišildyti rankas prie rajono pinigų. Neišdegs

Anonimas

Anonimas portretas
Is kur Kaune tiek lenku?

TO Kauno rajono užgrobimas

TO Kauno rajono užgrobimas portretas
Labai normalūs argumentai, kad nereikia Kaunui žiedinės savivaldybės, o jos seniūnijas galima išdalinti kaimyninėms savivaldybėms - Jurbarko, Jonavos, Kauno. Skerdžiantys bebrai verkia, kad jų ūsus kedena ir peza nesąmones apie "užgrobimą". Realiai tai vienas iš daugelio ūkiškų sprendimų ir iniciatyvų.

Žinantis

Žinantis portretas
Sveikinimai, Toma, Svekinimai Kaunuii! Žinant Tomo darbštumą, profesionalumą ir kolegškumą pasisekė Kaunui ir Kauno merui, kad komunkacijos klausimus kuruos šis profesionalas. Sėkmės!

Petras R. Cvirka

Petras R. Cvirka portretas
Rysiams su visuomene,o liaudiskai Savivaldybes ir mero savireklamai kasmet is miestelenu kisenes skiriama beveik puse milijono eur.Tai desimt kart daugiau nei dvigubai didesniame ir turtingesniame Vilniuje.Prie Burunduko toj imyzo kureju komandoj dirbo 3 zmones - dabar dvylika.

ivertinimas

ivertinimas portretas
tokie mero patarejai apskritas 0......

Kauno rajono užgrobimas

Kauno rajono užgrobimas portretas
patirtis .....kaip Kauno rajono užgrobimas 0

jo

jo portretas
patirtis Pūkas ir tv3 ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių