Kauno rajone – kriminalas dėl šuns: šeimininkai kaltina prieglaudą nusavinus augintinį

 • Teksto dydis:

Kauno rajone – kriminalas dėl šuns. Šeimininkai kaltina prieglaudą, kad ši iš kiemo išviliojo šunį, norėdama jį nusavinti. Prieglauda aiškina, kad šuo ne kartą bėgo iš namų, šeimininkai jo neprižiūrėjo, dėl to šuns nenorėjo grąžinti, net ir bandant jį atgauti su policija, praneša LNK.

Šeimininkė susitinka su augintiniu Bugu po mėnesio. Berno zenenhundo veislės šuo pabėgo gruodžio 19-ąją. Šeimininkė mano, kad jį galėjo išvilioti. 

„Jokio klausymo. Jis per tvorą – ir dingo. Vyras iš karto į mašiną. Apvažinėjome viską aplinkui, šuo dingo kaip į vandenį“, – pasakoja šuns šeimininkė Lukrecija Šidlauskienė. 

Apie besiblaškantį šunį prieglaudai pranešė kaimynė. 

„Paskambino moteris, kad tas šuo blaškosi po sodų bendriją. Parsivežėme, patikrinome mikroschemą ir viskas aišku. Šeimininkė pradėjo to šuns ieškoti po savaitės“, – sako „Penktos kojos“ vadovė Agnė Volockytė.

Šeimininkė sako sulaukusi skambučio, kad Bugo neatgaus. 

„Neatiduosime, viską darysime, kad iš jūsų šuo būtų atimtas. Mes parašėme raštą policijai, kad mūsų šuo nusavintas, kad jis tikrai buvo išviliotas“, – kalba šuns šeimininkė.

Šuo prieglaudoje atsidūrė jau ne pirmą kartą, todėl A. Volockytė prašė tarnybų dėl nepriežiūros jį konfiskuoti dar anksčiau. Nenorėjo grąžinti ir dabar. 

„Jis buvo mažo svorio, kai mes jį pasvėrėme. Rašėme pareiškimą ir VMVT tarnybai, kad tai yra Berno zenenhundo mišrūnas ir jo kūno bendras svoris yra tiesiog per mažas. Bet jie buvo nusprendę gyvūną vis tiek grąžinti šeimininkei, skirdami jai baudą dėl gyvūno nepriežiūros“, – teigia „Penktos kojos“ vadovė.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:

 

 

Tarnybos patikrino Bugo gyvenimo sąlygas namuose. 

Nuspręsta šunį grąžinti šeimininkei, o iš „Penktos kojos“ jį turi perimti „Nuaras“. 

Tarnybų neįleido į prieglaudą, nes nebuvo vadovės. Paaiškėjo, kad šuns prieglaudoje irgi nėra. 

A. Volockytė paaiškina, kodėl šunį perdavė kitiems, ir rodo medžiagą, kaip šuo gyveno tuo metu, kai buvo Vilniuje. 

„Bugas prieglaudoje tikrai stresavo. Seilės tekėjo, jis blaškėsi ir taip toliau. Todėl mes Bugui radome laikiną globą. Jis visą mėnesį ten ir buvo. Visoms tarnyboms buvo pranešta“, – kalba „Penktos kojos“ vadovė.

Specialistai sako, kad šunį konfiskuoti gali tik valstybinės tarnybos. 

Prieglauda parašė pareiškimą policijai dėl šeimininkės žiauraus elgesio ir šuns nepriežiūros. Šeimininkė – dėl šuns nusavinimo. 

Pasak tarnybų, vis dažniau pasigirsta istorijų visoje Lietuvoje, kai prieglaudos  paima šunis ir jų negrąžina. Vien aplink Kauną tokių įvykių per mėnesį buvo keli. NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Tikrai "penkta koja" meluoja.Mes buvome svečiuose pas Bugo šeimininkus šeštadienį, t.y. iš vakaro, prieš pat Bugo pabėgimą.Tai kaip jis galėjo dvi dienas po sodųs lakstyti?Tikrai šuo buvo išviliotas iš namų tą sekmadienio rytą ir niekas jo niekur daugiau nematė. Bugas gyvena namuose mylimas ir lepinamas.Tegul "penkta koja"gaudo tikrai benamius ar nuo grandinės atitrūkusius, o ne vilioja tvarkingus ir prižiūrėtus šunis.

Anonimas

Anonimas portretas
TIK

Hm

Hm portretas
Šeimininkei reiktu paimti ir pagaliau imti tinkamai ir ATSAKINGAI rūpintis savo šuniu. Šuo eilinį kartą vienas blaškosi po svietą, ne pirmą kartą atsiduria prieglaudoj. Visas kaimas žino ją! Gėda! Tegu džiaugiasi, kad įstatymai tokie geranoriški neatsakingiesiems. P.s. turiu šunį, nėsyk nėra atsiduręs prieglaudon ar blaškęsis vienas po gatves. Taipogi nekastruotas, tiesiog atsakomybės turiu ir tiek. Stiprybės 5 kojai!
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių