Kauno rajono meru perrinktas V. Makūnas žada tęsti pradėtus darbus

JONAS

JONAS portretas
tikra uzsisedejusi mafija su subinlaiziu armija sitiek metu sedi nutuke nismaneliai kabina vienas kitam medalius slykstu bjauru zmones gal laikas susiprasti ir vyti tuos senus piniguocius lauk

Makūnai kiek gali skriausti kaimo pensininkus?

Makūnai kiek gali skriausti kaimo pensininkus? portretas
Babtuose visiems pensininkams pervedama pensija į banka,o miestelyje nėra nei vienos vietos kur išsikeisti grynus pinigus,negana to kad bankas plėšikauja išgrynindamas pensijas tai dar ir paštas kuris seniau galėdavo išgryninti pinigu dabar to nebedaro. kad po velniais bus koks nors bankomatas miestelyje valdžios liurbiai?Niekam tas nerūpi seniūnas kurio pagrindinis darbas tik apsišienauti pievelę centre miestelio, nei ponas meras besigiriantis savo gerumu ir Kauno rajono pasiekimais.

Pajiesys

Pajiesys portretas
Pasitikim meru,nes norime,kad pradeti asfaltavimo darbai, būtų užbaigti,tai vieškelio Ilgakiemis-Pajiesys-Kliokiškė.Liko mažiasne dalis šio vieškelio išasfaltavimui iki galo.

vienintelė problemas bus

vienintelė problemas bus portretas
Kaip reikės pateisinti visus turtus uždirbtus tokiame poste,juk greitai įsigalios drakoniškas įstatymas kuriuo neįrodytą teisėtomis pajamomis turtą, bus galima konfiskuoti be jokio teismo . O pono paspirgėlio atvejis rodo kad ne viskas ten yra švaru ir tyra...tik gal kažkiek papirkta STT pritilo..

taigi

taigi portretas
Pralaimėję rinkimus lieja nuoskaudas komentaruose.

Rovena

Rovena portretas
Svarbiausia tai,kad pradetu Makunas tvarkyti soc remtinu zmoniu reikalus.Kas darosi su butais skirtais soc. remtiniems zmonems,kur girdeta,kad vargsas zmogus ir taip budamas biednas,turi darytis pats remontus,nors ir kosmetinius bute kur gyvena daug metu ir mokedamas is tu varganu pensiju uz komunalinius mokescius,likdamas net ant kruopu.Kur dinge tam skirti europinei pinigai???Taigi cia Makunui reiketu giliai susimastyti ir nesislapstant spresti si opu zmonems remiamiems klausima!!!

Kaimiečiui !

Kaimiečiui ! portretas
Visiems ir taip aišku kad nuošalės ifrastruktūros plėtroje mizerinis otkatas, dvi prieplaukos Kulautuvoj iš europos perniek sukišti pinigai ! Žlugusios mokyklos katilinės pamatai Kačerginėj, gelžbetoniniai "URAAA" triratukai su MAKŪNO pavarde abiejose Nemuno pusėse... ar dar vardint..?

Tadas

Tadas portretas
Kauno rajone daug pokyčių, ypač keičiasi Garliava. Palinkėkime merui greičiau spręsti darželių problemą.

Kaimietis

Kaimietis portretas
PASIŪLYMAS MERUI : Vietoje ambicingo plano ties Zapyškiu per Nemuną iki Kulautuvos pastatyti lyninį keltą , kainuosiantį milijonus eurų , imtis tokių darbų , kurie lengvintų kaimo žmonių gyvenimo sąlygas, nes ši kategorija žmonių lyginant su miestiečiais yra ignoruojama .skriaudžiama.Kaimo žmonėms reikia darbo, reikia privažiavimo kelių, žymiai geresnio visuomeninio transporto paslaugos , parduotuvės, ambulatorijos, vaistinės ir t.t ir panašiai. Kaip tokiame Zapyškyje nėra ambulatorijos su vaistine? Arba, Jadagonių kaimo gyventojai daugiau kaip 10 metų laukia ir nesulaukia Ilgosios gatvės asfaltavimo , nori geresnio autobuso važiavimo grafiko ( ne tik vasaros laikotarpiu ! ). Be aitvarų švenčių kasmetinių galima ir išsiversti, arba bent kukliau... Kodėl kaimo infrastruktūrai plėsti Savivaldybė maksimaliai nepanaudoja Europos sąjungos fondų lėšų? Norisi priminti,kad valdžios prievolė -tarnauti Žmogui !

Karmėlava

Karmėlava portretas
Puikus meras, o tie, kurie čia burnoja, tikriausiai nepateko į tarybą

Ar ir tokius darbus ketinate testi?

Ar ir tokius darbus ketinate testi? portretas
Visi suprantame kad pradiniame moksleiviškame amžiuje įgytas hobis didžiulę dalį žmonių sulaiko nuo girtavimo ir blogo elgimosi paklydimų,tad kodėl ponas meras grojote pirmu smuiku siekdamas sužlugdyti Kauno rajone veikusį vienintelį aviacinio modeliavimo būrelį,kurį vedė kažkoks entuziastas nupirkęs iš savo lėšų visą reikiamą mokymui įranga ir savo automobiliu važinėjęs net į 4 Kauno rajono mokyklas už dvigubai mažesnį nei minimalus atlyginimas.

dar

dar portretas
Gal tilto per Nemuną reikėtų kur nors ties Vilkija ?

HM

HM portretas
Tik kažin kuriuos darbus žadama tęsti : ar gerus, ar blogus darbus ir savigyrą.

Arūnas B.

Arūnas B. portretas
Puiku, rajonas visada buvo pavyzdžiu miestui, tik Matjošaičiui atėjus miestas pradėjo tvarkytis, o dėl amžiaus tai abu merai Makūnas ir Matjošaitis vienmečiai.

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
Kaip ten su spec. liūdytojo statusu,ponas mere?

Vienu žodžiu

Vienu žodžiu portretas
Ūsuotų bebrų MAFIJA...

Kaunas valdo

Kaunas valdo portretas
Geras meras kaip ir miesto

rinkejas

rinkejas portretas
Pritariu del meru kadenciju, nes jie pasidaro "cariukai" savo rajone. Jaunu zmoniu neprileidzia prie rajono valdymo sis ponas,o beto jam jau laikas i pensija! Tikiuosi cia jam paskutine kadencija....

Anonimas

Anonimas portretas
Reikia įvesti kadencijas ir merams,nes patalpa karaliukais

?

? portretas
Kaip buvo galima leisti statyti šiukšlių deginimo gamyklą prie Ramučių ir Kauno ? Neteko skaityti nei apie Kauno rajono mero,nei apie Kauno mero protestus dėl šių statybų.

Anonimas

Anonimas portretas
Is kur sitas isdygo veidelis.Bent Prienu.raj.tevai turi duot pinigu kad paremontuotu mokykla.Vienu zodziu visur turi moket pats.Ir namu renovacijai mokek.O sporto aiksteles baisios.

nr

nr portretas
Reikia asfaltuoti kelią nuo autostrados ( posūkis už Babtų) iki Vilkijos , nuo Jurbarko kelio iki Saulėtekių.

liudna

liudna portretas
Man labai patiko mero pasakymas ,,ZADA testi darbus esu labai nusivyles kad vel i mero posta pateko izsibuves daugel metu siltai sedejes mero kedeje ir savus klanus susiformaves zmogelis .Labai gaila kad niekaip negali patekti i rajono valdymo komanda jauni energingi gabus rajono gyventojai as matau kad rajono merijoje susiformaves senbuviu klanas ir jaunimui patekti nera jokios galimybes.

Močiutė

Močiutė portretas
o aš pikta ant mero dėl žemės mokesčio sodininkams, kuriuos prilygino komerciniams sklypams. Pasigirkit, kiek surinkot milijonų savo rinkimų kampanijai?! Keli rajonai rudenį priėmė naujus sprendimus ir sumažino koeficientus, o Kauno rajonas ne, pofik jiems sodininkai. Užsibuvo socdemai rajone. Jaunimas-kur jūs, energingi, naujų sumanymų pilni, energingi žmonės?!

sekmes gerb.Makunui

sekmes gerb.Makunui portretas
Sanus Meras,saunus Zmogus.Savo zodziu semininkas.

zapsenelis

zapsenelis portretas
nuostabu, sveikinam...

Klanas rajone

Klanas rajone portretas
Ir nieko naujo. "Ačiū!!" uz siuksliu ir ne tik deginimo gamykla.Zenkliai "pagerinot "musu Ramuciu gyventoju gyvenimo kokybe.Taip ir toliau...

siaip

siaip portretas
i tarybas ir merus turetu buti leista kandidatuoti tik 2 kartus. ir jokiu seimos nariu,kaip pvz matijosaicio abu sunus taryboj. tai jau mafija

Klausimas

Klausimas portretas
VOGTI ???

Laima Smolskiene

Laima Smolskiene portretas
Nors esam Kauno miesto gyventojai ir issirinkom puiku mera, taciau ir Kauno rajonas neapsiriko savo pasirinkime.Linkim sėkmės merui ir jo komandai .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių