Kauno technikos kolegijos akademija kloja pamatus ateities lenktynininkams

 • Teksto dydis:

Sėkmės sulaukę pirmi du Kauno technikos kolegijos (KTK) studentų įkurtos akademijos kursai paskatino organizatorius nieko nelaukti ir atverti duris trečiajam sezonui, kuris startuos jau vasario 1-ąją.

KTK akademijos vadovo Povilo Bonkevičiaus teigimu, niekas neabejojo, kad trečiasis akademijos sezonas bus, nes pirmieji du sulaukė didelio susidomėjimo, tad apsispręsta buvo akimirksniu.

"Pirmojo ir antrojo sezono sėkmė lėmė tai, kad netrukus startuosime jau trečią kartą. Kiekvienas sezonas mums buvo naujas ir itin malonus iššūkis, kuris patvirtina, kad tai, ką darome, yra labai reikalinga ir įdomu. Augantį poreikį indikavo keli dalykai: gavome daug teigiamų atsiliepimų, lankomumas, kuris yra savanoriškas, siekė beveik 100 proc., o laisvos vietos akademijoje ištirpdavo per kelias dienas po registracijos paskelbimo. Galiausiai savo patirtimi galime patvirtinti, kad mums tokia akademija tikrai būtų pravertusi. Žinias, kurias kaupėme penkerius veiklos metus, būtume galėję gauti greičiau ir panaudoti tikslingiau, mažiau blaškydamiesi ir ieškodami teisingų atsakymų", – sako P.Bonkevičius.

Šiandien labai džiugu matyti, kad šis unikalus projektas su kiekvienais metais auga ir sulaukia vis daugiau susidomėjimo.

Jis tvirtina, kad todėl ir kilo ši idėja. Sukaupta patirtimi komanda norėjo pasidalyti su kitais, panoro jauniems žmonėms plačiau pristatyti automobilių sportą, pakeisti kai kuriuos stereotipus. "Šiandien labai džiugu matyti, kad šis unikalus projektas su kiekvienais metais auga ir sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Jauniausias mūsų akademijos mokinys buvo trylikos metų, o vyriausias – virš 20-ies. Tai reiškia, kad ir automobilių sporto populiarumas, ir entuziastų skaičius auga ir plečiasi, o mums labai malonu būti to dalimi", – sako P.Bonkevičius.

Pasak KTK akademijos įkūrėjo, akademija ugdo ne tik jos studentus, bet ir pačius organizatorius. Pavyzdžiui, pats Povilas pradėjo studijuoti pedagogiką, komanda vyksta į parodas, domisi tendencijomis ir, aišku, kaupia patirtį, kurią perduoda ir trasose, ir auditorijose. "Visa tai sudėta ir į mokymų programą. Kaip jau įprasta, naująjį sezoną sulauksime autoritetingų ir automobilių sporte pasižymėjusių žmonių, kurie dalysis savo patirtimi, supažindinsime su visais automobilių sporto ir sportinio automobilio paruošimo pagrindais, sporto rinkodara, pamokysime, kaip ieškoti rėmėjų, kaip pasiruošti fiziškai. Žinoma, bus galimybė treniruotis su lenktynių simuliatoriais ir dalyvauti realiose gokartų varžybose. Taip pat laukia ir naujiena – mūsų akademijoje plačiau pristatysime inžineriją ir jos subtilybes, iš patirties papasakosime, kokios galimybės jaunam žmogui rinktis ne tokias lengvas, tačiau labai įdomias studijas. Juk inžinieriai reikalingi visose mus supančio gyvenimo srityse. Daugiau detalių šiuo metu atskleisti negaliu, tačiau pažadu, kad laukia nepamirštami keturi mėnesiai praktinių dalykų, variklių gaudesio ir adrenalino! Svarbiausia ateiti atvira širdimi ir nebijoti klausti. Tada iš mūsų pasiimsite maksimaliai daug", – prisijungti kviečia KTK akademijos vadovas. Registracija vyksta iki 2020 m. sausio 20 d. KTK akademija startuoja vasario 1 d.NAUJAUSI KOMENTARAI

G

G portretas
Gerais tarybiniais laikais budavo KPI, KP ir t.t., odbr durneliai rodo savo pusproi- kaip dbr vadinasi KP- is durno rasto iseisi is krasto...

Skaitinėtojas

Skaitinėtojas portretas
Paskelbta 2020-01-22 10:55:00, o registracija vyksta iki 2020 m. sausio 20 d. Aktualu!
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių