Kodėl kauniečiai nori seną butą keisti į naują?

Grįžti į straipsnį

ačiū

ačiū portretas
todėl,kad nori mažų butų už didesnę kainą:)) Ir nori išsikelt kur nors į pakaunės tyrus:))

supuve tie seni namai

supuve tie seni namai portretas
Tik neskieskit apie senų namų kokybę .....Vien laiptiniu smarvė bėgt iš ten verčia.

nu nu...

nu nu... portretas
Tai kad jau pažįstu keletą jaunų iki 30 metų žmonių, kurie nusipirkę ir pagyvenę kelis metus gailisi ir bėga lauk pardavę tas dėžutes laukuose.

Anonimas

Anonimas portretas
naujub durneliu VIS mazeja . ju gal ir butu bet perkupai NORI DAUG UZSIMESTI !

matau pliusa

matau pliusa portretas
pvz giraite šilianiai aplink nama [avili] daug konteineriu nera šaligatvio apsvietimo gatve iš žvyro duobeta .pirkite nes kainos kyla.

MacLeod

MacLeod portretas
Pirma taisyklė: pasidomėkit tų "naujų" statinių tarnavimo resursu, grubiai tariant garantiniu, įskaitant ir paslėptų darbų, laikotarpiu - taip sužinosite už kiek laiko jums reikės viską "renovuot", kitapi sakant atlikt kapitalinį remontą. Antra taisyklė - pasidomėkit, kiek kainuoja visos "renovacijos", ir kaip greitai jos "atsiperka" - tada sužinosite, kad jos niekada neatsiperka. Na o jūsų sprendimai - tai naivumo laipsnio rodiklis

REIKTŲ

REIKTŲ portretas
VISIEMS SENIEMS NAMAMS ATLIKTI MAŽAJĄ RENOVACIJĄ--TIKPADARYTI INDIVIDUALŲ REGULIUOJAMA BUTUOSE ŠILDYMĄ IR MOKESČIAI IŠ KART SUMAŽĖTŲ.NIEKAD NEKEISČIAU SENO BUTO Į NAUJĄ NEAIŠKIOS KOKYBĖS.

kaunietis

kaunietis portretas
Nejuokinkit, tos dėžės nežinia iš ko padarytos, vidury laukų, domina nebent jaunus, dar nepatyrusius žmones.

Piligrimas

Piligrimas portretas
Uz toki pati renuovuota buta mokejo 35€ maziau idomu kiek bankui I menesi reikia sumoketi uz paskola turbut tas ant tuo iseina pliusas tik tas kad namas grazus vamzdynai pakeisti visi tolygiai syla fekalas rusiu nesemia gal but buto verte didesne nes kol nama renovuoja tai reikia kantrybe apsisarvuoti nuo statybininku triuksmo dulkiu ir t.t situ vargu jau naujas gyventojas nezinos aisku kol issimokesit paskola vel vamzdynus reikes keisti gal but nevisus beto per eile metu vel nauji atsikrauste auksarankiai prisistaytis radiatoriu dusu kabinu visokiu gyvatuku ir isderins karsto vandens ir sildymo sistemas bet kaip bebutu tokiame name gyventi geriau negu kur supuve vamzdynai ir karts nuo karto fekalas rusius semia arba is to pacio name vieni rekia kad salta kiti kad per karsto.

huine

huine portretas
ta nauja statyba laukuose barakai,nei saligatviu nei medziu,kotedzai tai isviso nesusipratimas kaip Cipolinas apsitveria dvimetrine tvora savo du kvadratus zoles kiemo,,,lol

tam gaidenai >draugiškai sėskit

tam gaidenai >draugiškai sėskit portretas
suėsk savo barzdą su nifeliais.

iš Pylimo gatvės

iš Pylimo gatvės portretas
kieti vyrukai priverčia seną butą, esantį geroje vietoje keisti į butą naujuose rajonuose

ernestai ir neringa,

ernestai ir neringa, portretas
draugiškai sėskit į rusišką laivą ir kartu su juo eikit n-a-c-h-u-j.

Ernestas, Neringa.

Ernestas, Neringa. portretas
Melas. Sveikinimai pergalės diena. Lietuvos Respublikos lietuvių karo kurstymas, propoganda.Lietuvos Respublikos išdavikų-žvalgų, Velnio išpažinimui tauta, žinotų ją gina, kas kovoja prieš Velniofikaciją, teisybės savivaliavimą ir visokias žmonėms nuoskriaudas prieš teisybę, kad nepalūžtų Velnio išpažintojai, kovoje sugėriu dėl laisvės ir joje rusentų nepriklausomybės ugnis. Lietuvos Respublikos išdavikai išpažįstantys Velnią veikė tik Lietuvos teise, vardu, slėpdami, teisybę. Lietuvos Respublikos Kauno vpk, Darius Žukauskas, Mindaugas Baršys. Gintautas Žaliagiris, Aloyzas Venckus. Valdas Adamkus, Andrius Kubilius. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius.

anekdotas

anekdotas portretas
kiek galima žmonėms plauti smegenis
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių