Nufilmuota aštri šiukšlintojo ir motociklininko akistata feisbuke sukėlė audrą

Anonimas

Anonimas portretas
Jei bauda nubauda nuo 14 iki 30 eurų, tai turime lygiagrečiai įvertinti ir galimos autoavarijos kainą. O ji gali būti nepalyginamai didesnė. Todėl ir motociklininko kaltė yra kur kas didesnė. Tokiems teisuoliams turėtų bent trims mėnesiams atimamam teisė vairuoti.

Ieva

Ieva portretas
Lietuviškas mentalitetas, jei mėgini paauklėti, pasakyti, parodyti žmogui, kad jis kažką negerai daro (šiukšlina, stato auto neleistinoj vietoj ir daugybė kitų nusižengimų) tai čia tipo niekis, neverta dėmesio. Tai kas tada verta dėmesio? Gyvenimas ir jo kokybė, santykiai tarp žmonių susideda iš daugybės smulkių dalykų, tai kodėl vieni leidžia elgtis sau kaip nori, o kitiems telieka tik taikstytis su tuo. Man tai nepriimtina, tad netyliu kai nesusirenka šuns š, kai šiukšlina, kai numeta mašiną skersai šaligatvio ir pan. Aišku, pažeidėjų reakcijos identiškos - durnė aš. Ir taip pikta būna, kad kitų požiūris toks pat, aj, niekis čia. Ot ir neniekis, taikytis su buduliais nereikia, kuo greičiau suprasim tai, tuo bus geriau.

Buvo

Buvo portretas
Paminėta, kuris kaltesnis, ar vairuotojas, nuorūką išmetęs, ar motociklininkas, galėjęs sukelti avariją!!! Viskas prasidėjo nuo nuorūkos išmetimo, tai šio vairuotojo ir kaltė. Motociklininkas atliko savo pareigą, ko linkėčiau visiems, nesantiems abejingiems į netinkamą elgesį.

o kodel?

o kodel? portretas
keista kad pareigunas koemntuoja tik motociklo numanomus pazeidimus.

vairuotojas

vairuotojas portretas
Motociklininkas šaunuolis.jeigu visi eismo dalyviai būtų tokie,tai ir visokių šiukšlintojų,chamų mažiau būtų.Pasižiūrėkite gatvėse,ypač prieš sankryžas,kaip atrodo žaliosios vejos.Ten nuorūkų tiek,kad net žolytei augti trukdo.Nekalbant,apie kultūrą,mėtyti per automobilio langus šiukšles,draudžia ir KET ir už tai reiktų vairuotuojus-šiukšlintojus bausti.Bet kelių policiją sunaikino,todėl bausti nėra kam.Lieka tik žmogaus kulturingumas.Deja,to kulturingumo labai nedaug ir tas mažėja.

Gail Thomas

Gail Thomas portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių... Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

M S

M S portretas
Moco vairuotojas norėjo pasipuikuoti, nes tokių video yra užsienyje ir ant bangos. Žemas lygis motociklininko, tipo kovotojas tai mandras ir į akis šoka. Tikiuosi pamokys jį

Juliui

Juliui portretas
Ne tokius briedžius patiesia, paties ir šitą. Nepadės nei trenerio ar kovotojo statusas. 9gramai švino išsprendžia viską. Prie mane prisikniskit, gausit švino tarp akių o paskiau žiuresim kas kaltas kas ne

Anonimas

Anonimas portretas
Teko praeityje turėti labai nemalonu atvejį,kaip vairuotojas išmetes neužgesintą cigaretę įlėkė į mūsų mašiną ir tiesiai į veidą.Buvo kraupu.Todėl nei vieno nepateisinu kurie mėto tiek nuorūkas tiek visokias šiūkšles,tai rodo žmogaus kultūrą.Motociklininkas gerai padarė,kad paviešina,o vėliau yra tam tykros tarnybos lai sprendžia jų veiksmus.

Marco

Marco portretas
Vairuotojo elgesio nepateisinu. Kazkoks elgesys buduliskas

zzz

zzz portretas
Iš vaizdo įrašo matyti,kad auto vairuotojas blokavo motociklininką,nes aiškiai matyti,kad pravažiuoti nebuvo galima.Vienu žodžiu chamas yra chamas.Yra tokių veikėjų,priš,ika prie durų ir pasibeldęs dar paprašo popieriaus nusivalyti.

motociklininkas saunuolis

motociklininkas saunuolis portretas
nesuprantu kas gali palaikyt cigaru metytojus. nebent patys taip daro :D

Ert

Ert portretas
Daunas

ARVYS

ARVYS portretas
Vienareiksmiskai motociklininkas yra saunuolis. Kuo daugiau toki pilietisku zmoniu tuo bus gyventi geriau. Respect...

Mmm...

Mmm... portretas
Tai kad ir šiukšlint negražu, ir avarines situacijas keliuose sukėlinėt negerai... Net nežinau, kuris čia labiau pasišiukšlino... Bet kad šiukšlintojai jaučiasi visiškai nebaudžiami - faktas kaip blynas! Reikėtų įstatymo, kuris priverstų kiekvieną pagautą bemėtant šiukšles gerą šmotą aplinkos apkuopti, nes vien baudos tokių išauklėt nepadės. Nors yra dar ir toks momentas: supersveikuoliška Europa pradėjo drausti montuoti automobiliuose pelenines, gal tas kancarų mėtytojas tokiu automobiliu ir važiavo, todėl padėti nuorūkos į peleninę paprasčiausiai negalėjo? Tokiu atveju už šiukšlinimą turėtų atsakyti automobilio gamintojas. Nemokslinė fantastika kažkokia...

ona

ona portretas
Pusberaščiai buduliai nori šiukšlinti bet kur ir teisina a/m vairuotoją. Chamų neperauklėsi, nebent jiems sumaitinti išmestas nuorūkas ir šiukšles. Negi "KDiena" palaiko juos?

To Algys

To Algys portretas
Na ir mąstymas pas tave

Algys

Algys portretas
Jeigu niekas nesiukslins-kiemsargiai liks be darbo!

Darius

Darius portretas
Tas pusdurnis ant moco kažkada metu dirbt norėjo bet nepadėjo dirbti. Tai dabar įsivaizduoja kad jis mentas kobros 11 prisižiūrėjas puskaušis. O kad jis kovotojas čia nusisikti visiems manau. Iš veiksmų matos kad durneliui smegenys atpurtitos.Atsiras kada toks kur kamera tau į šikną sukiš.

Anonimas

Anonimas portretas
toks vaizdas, kad motociklininkas dirba slaptuoju agentu. tik nelabai zino ka filmuoti galima, o ka ne. ne ta agentu mokykla baige, arba blogais pazymiais. turi perlaikyti egzaminus...

Bl@t

Bl@t portretas
Ciortas kur tu matai tuos saligatvius?? Nepatinka susirink tuos cincikus marozas nedap...istas

ant cigarečių pakelių reikia spausdint priminimus, kad nemėt

ant cigarečių pakelių reikia spausdint priminimus, kad nemėt portretas
ant cigarečių pakelių reikia spausdint priminimus, kad nemėtyt kur papuola na ir baudas skirt, aišku

Kauno diena gina "šiukšlintojus"

Kauno diena gina "šiukšlintojus" portretas
Kauno diena gina "šiukšlintojus" .....neskaitykit Kauno dienos

K

K portretas
Abu durneliai

Julius

Julius portretas
Zinotumet kad tas motociklistas profesionalus kovotojas ir treneris - tokie drasus nenutumet. Penkiese nepaimtumet

nuostaba

nuostaba portretas
Jokios audros...Tiesiog pilietiškas žmogus! O jeigu "Kauno diena" gina šiukšlintojus, tai galima nešti nuorūkas prie "Kauno dienos" ir ten palikti?

QQ

QQ portretas
Palaikau motociklininką. Tikra to žodžio prasme dažnas mužikas supranta pastabas tik per smurtą.

kauniečiai

kauniečiai portretas
Kuo daugiau reikia kas būtų vaizdo kamerų ir asmenų su vaizdo registratoriais,. taip teisės pažeidėjus lengviau būtų išaiškinti. Tik tą registratorių medžiagą prokuratūrai arba policijai reikia perduoti, kad nubaustų teisės pažeidėjus.

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Tas motorunkelis matyt nori patapt donoru !

KLB

KLB portretas
Numesta nuorūka dažnai sukelia gaisrus,o ypač kai taip sausa.Išmesta nuorūka iš mašinos skrieja ir ant šaligatvio,o ten žmonės,ir pievon ir miškan.Baisu.

Kns

Kns portretas
As uz baudu didinima uz siukslinima.Ir kuo greiciau ,tuo bus svariau!

B.B.d.

B.B.d. portretas
Kokie lietuvkai drasos turi tik internete kakariekuuu, kas garsiai, kas blatniau.... Šika kur papuola, ir nori gyvent kaip sveicarijoj, kad sikinykai kvepetu.... Tarybiny ir emygrantyska mastysena dusinkit pirmiausia.. Tada bus grazi Lietuva

Jo,

Jo, portretas
Matyt tam motaciklistui mama neleidzia rukyt tai pyksta ant viso pasaulio. Uztaikys kada ant normalaus byčo tai liks ir be mapedo ir be sveikatos...

Erikas

Erikas portretas
Gaidys su motociklu su sudaužyta galva issigimelis su ryza ožio barzda.

Jonas

Jonas portretas
Dalbajobai abu

VS

VS portretas
Puiku. Daugiau tokių motociklininkų.

Xoxolai

Xoxolai portretas
Nežinau kas kaltas..abudu kalti..dėl sigaretes.. IR motociklų vairuotojas kaltas kad provokuoja žmonių..paskui IR gaunasi konfliktas nušauna žmogų dėl sigaretes.

Ska

Ska portretas
O ka policija veike bibine ir tiek paprasti zonones rupinasi svar
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių