LSU studentams įteikti diplomai

 • Teksto dydis:

Birželio 22 d. Lietuvos sporto universitetą (LSU) baigė dar viena studentų laida: 241 bakalaurantas ir 100 magistrų, tarp jų buvo ir jaunuolių iš Kauno rajono. Iškilmingoje diplomų įteikimo ceremonijoje Raudondvario dvare dalyvavo universiteto rektorė Diana Rėklaitienė, lektoriai, studentai ir jų artimieji. Pasveikinti studentų atvyko ir šio universiteto alumnas Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

„Ne vienus metus buvome kartu ir šiandien yra ta diena, kai jūsų studijos pasiekė kulminaciją – jums įteikiami diplomai. Jūs įveikėte visus iššūkius, kurių buvo nemažai: pandemija, karantinas, izoliacija. Visa tai jus išmokė, kad gyvenimas yra neprognozuojamas ir reikia prisitaikyti prie kintančių aplinkybių. Simboliška, kad jums šiandien yra ir pabaiga, ir pradžia kažko naujo“, – į absolventus kreipėsi LSU rektorė.

Aukštojo mokslo diplomas yra ateities pamatas, jis įpareigoja rūpintis ne tik savimi, kurti gerovę ne tik sau, bet ir visiems. D.Rėklaitienė absolventams linkėjo būti geriausiems ir lygiuotis į geriausius. „Įgytos žinios bus nieko vertos, jeigu jų nepritaikysite. Būkite drąsūs, nebijokite klysti ir mokytis visą gyvenimą“, – linkėjo rektorė.

Universiteto vadovė padėkojo ir studentų artimiesiems, kurie juos rėmė, padėjo, kartais net stūmė į priekį, kad jie sėkmingai galėtų įveikti šį gyvenimo etapą. Daug gražių padėkos žodžių sulaukė ir universiteto socialiniai partneriai – Kauno rajono ir miesto savivaldybės.

Lietuvos sporto universitetą ir Kauno rajono savivaldybę daugelį metų sieja tvirti bendradarbiavimo ryšiai. Gražiomis sporto tradicijomis garsėjančiame Kauno rajone gyvenantys LSU studentai kasmet sulaukia vardinių stipendijų. Studentams organizuojamos pedagoginės praktikos, baigę studijas jie įsidarbina Kauno rajono įstaigose.

„Džiaugiuosi šiandien dalyvaudamas jūsų šventėje. Diplomas, kurį jūs šiandien gausite, – sunkaus jūsų darbo įvertinimas. Jis atvers jums daug durų ir pasiūlys įvairių galimybių. Kad sėkmė jus lydėtų gyvenime, nenustokite tobulėti, siekite naujų tikslų. Didžiuokitės, kad baigėte Lietuvos sporto universitetą ir kad esate geriausi“, – sakė V.Makūnas.

Meras pasidžiaugė, kad Kauno rajono ugdymo įstaigose ir sporto mokyklose dirba daug trenerių, mokytojų, dvylikos pakaunės ugdymų įstaigų direktoriai ir pavaduotojai yra baigę LSU. Kauno rajono bendrojo ugdymo įstaigose dirba 56 fizinio ugdymo mokytojai. Iš jų 47 baigę LSU. Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykloje ir Kauno rajono sporto mokykloje dirba 24 treneriai, kurie mokslus baigė šioje alma mater.

Studentus sveikinęs Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis priminė, kad Kaunas ir Kauno rajonas yra geriausia vieta gyventi, kurti šeimas ir dirbti: „Mes jūsų lauksime.“

Šventinę nuotaiką Raudondvaryje padėjo kurti grupės „Subtilu Z“ muzika.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių