Ministras apie skandalą Kaune: pagal nuotrauką vadovo atleisti negalima

Ožys \\\\\.../////,

Ožys \\\\\.../////, portretas
Neturiu tvirtos nuomonės:---nei už Joną,nei už Petrą.

VACYS

VACYS portretas
Sako arklio viduty brastos nekeičia, o Veryga keičia. Man susidaro įspūdis, kad jį patį reikia pakeisti, nes apsimeta, kad nežino, kad ligoninės neturi reikiamo kiekio priemonių ir sukasi kaip gali. Liaudžiai pučia miglą, vietoje teisybės, juk kiek žmonių tai žino ir stengiasi padėti visais būdais, o ką padės tiesos nesakymas? nebent virusui padės

genetikas

genetikas portretas
Pats Veryga 2020 Vasario 26 d. nutarimas nr.152, pasirašė dėl pakartotinio panaudojimo, o dabar atleidžia už jo nurodymų vykdymą. Pamiršo Veryga kokius nutarimus pasirašo. Liaudies išmintis byloja, kad nuo durnumo vaistų nėra ir nepasveikstama!

Tadas blinda

Tadas blinda portretas
Veryga, o kas sukure "sistema"? Pidar jebanyj

MOZE

MOZE portretas
Plikagalviai patys neatsistatydina, juos su kuolu nuo lovio nenuvysi.

Vytas

Vytas portretas
Veryga,tai tu privedei ligonines iki tokios padėties.Būtum vyras,atsistatydintum ir pats.

SENIS

SENIS portretas
kad tas direktorius sako, jog viskas ok, tai reiskia kad tikriausiai dirbo pagal SAM nurodymus, kuriai vadovauja Veryga.

Maišelis

Maišelis portretas
Šis skandalingas incidentas pademonstravo apie tai, kad silpnai dirba epidemiologiinės tarnybos specialistai, kurie užkrato pandemijos metu privalo aktyviau tikrinti infekcinių skyrių darbą. Ministras Veryga nepajėgus vienas visur suspėti sužiūrėti, ką veikia likusios kontroliuojančios tarnybos. Ponia epidemiologė vos ne kasdien demonstruoja save per TV, reikia pavažinėti ir per pagrindinės infekcines ligonines.

Danutė

Danutė portretas
GRĄŽINKITE MUMS CIAPLIKA.

Kaip visada

Kaip visada portretas
Dabar bandom valdom kažką suvaldyti., kas nesuvaldoma Atsirado tūkstančiai neišmanančių beraščių su savo patarimais. Svarbu nuotrauka :) Priešas nugalimas tik tada, kai kovoje galingesnis ginklas. Kur galingos farmacijos firmos galingomis milijardų pajamomis? Suprantu, vakciną sukurti greit nepavyks. Humaniškiausias karas - baktereloginis Nei kaltų, nei nugalėjusių.. Bet tiems kurie kurie sukūrė šį marą - Niurbergo procesas nebūtinas

Landzberginis liberastinis meslas kelia panika ir ATAKUOJA L

Landzberginis liberastinis meslas kelia panika ir ATAKUOJA L portretas
internetiniai IDIOTAI, ar Lietuvoje krumai jau suzaliavo. Paziurekit nuotraukoje per langa. Zaliuoja viskas pilnu grazumu. VSD PRIVALO issiaiskinti koks pederasas kelia panika ir nori nuversti vyriausybe. Veryga privalo paduoti i teisma tuos kas ikele sita MELA.

tonis

tonis portretas
ar ne laikas valstybei sumokėt skolas,kurie nemokėjot mokesčių,o paskui reikalaut savo teisių.?Niekas apie tai nekalba.Tuomet atsirastų pinigų mūsų medikams

...

... portretas
SS - į muilą! Ne rizikos kontingentui priklausančiam policajui šiam paradui vadovaut!!! (ach, tiesa, dar keliukas nepabaigtas!)

pagal facebook -socialinio pletku ir intrigu

pagal facebook -socialinio pletku ir intrigu portretas
tinklo nuotrauka? kur kiekvienas s gali kiekviena apdergti

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuolis Veryga. Nedirba Koncervatoriu metodais. Neskaldo visuomenes ir nekelia sumaisties.

kur pradingo premjeras?

kur pradingo premjeras? portretas
Ap*iko žmogų ir dėjo į krūmus? Va štai taip ir atrodo patyčios iš pačių aukščiausių valstybės vadovų.

Antanas

Antanas portretas
Šaunuolis Veryga. Matosi žmogus tikrai dirba. Situacija kurioje dabar dirba nepavydėtina, bet žmogus įrodė kad vertas pagarbos.

www

www portretas
Tai čia nepriklausoma žiniasklaida ,kuri iš feisbuko draugų gavus info ,neatlikus tyrimo varo iš karto į viešumą.Žeimytė su Siaurusevičiumi jau ši kartą prašovė,puldama gydytojus ir vaidindama geradarę. Veryga ne proto bokštas,bet dabar nelaikas muštis.Kažkas draskosi dėl pinigų,tikrai ne dėl tautos gerovės. O Skvernelis su tuo ,galvų kapojimu ,pasiskubino,Tai kas Karbauskiui ,Verygai galvąs ,kapos,už tai kad melavo,kad mes geriausiai pasiruošę,akivaizdžiai nesamones viešai kalbėjo,nes niekas pasaulyje buvo nepasiruošę.

Taigis

Taigis portretas
DU ASILAI ŽYMIAI DAUGIAU PATRAUKIA.,.todėl IR NAUDOJAMI DVIKINKIAI VEŽIMAI......

Labai jau skuba...

Labai jau skuba... portretas
Būtinai atleisti.....pabarti.....tegul dirba....

Milda

Milda portretas
Greitai galime pasmerkti žmogų, negi mes nedarome klaidų. Žmogus norejo kaip geriau, o išejo kaip išejo.

Ai nieko

Ai nieko portretas
Paskaičiau, pažvengiau. Juk nieko naujo, niekas nestebina, px, į duobę užėjo debesis.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Nu va matote, juk sakiau, kad kad ne viskas tas Korona, kas Korona atrodo

Manau

Manau portretas
Atsakyti privalo. Kodel apsmeiztas ligonines vadovas turi atsakyti o, yte-iene kaip niekur nieko nusiplaus rankas? Ir toliau drabstys purvais. Auu, kur teisesauga, kur prokuratura, kur ? O Veryga saunuolis. Nesu jo gerbejas, bet ekstremalios salygos ir parodo kas tu per zmogus ir ko tu vertas..

Žurnalistė

Žurnalistė portretas
Jeigu nepasitvirtins ir po tyrimo klinikos vadovas bus gražintas į darbą, ar kipišą sukėlusi žurnalistė Žemaitytė - Bilienė bus įšmesta iš darbo? Ar nepagikrita informacija, kaip pati prisipažino - tik iš nuotraukos, galimai apšmeižusi žmogų ir sutrikdžiusi ligoninės darbą, žurnalistė Žemaitytė - Bilienė privalo atsakyti?

yja

yja portretas
visi čia puolat Verygą,kuris dirba už visus. O kodėl nepasidomit ką veikia tie kurių darbą atlieka gerb ministras? Pvz vyriausia epidemiologė? Apie tokią net negirdėjom kad turim, tiesa? Skaitykit straipsnį 15 min

Jo

Jo portretas
Dabar bet kokia popvista nufotkins bet ka, sukurps graudulinga teksta apie bet kokia nesamone ir premjeras pasiskaites FB atleidines zmones. Nu maladiecas, gal jis tada pats eis vadovauti klinikoms ir medikams, nes dabar pats tinkamiausias metas inesti sumaisti...jos tik ir truksta.

Anonimas

Anonimas portretas
Na ką aš sakiau,tokį premjerą reikia nušalinti,jis sutraukė iš visų kampų infekuotuosius,sukėlė paniką,ir elgiasi neadekvačiai.A.Verygą baigia užvaikyt.Išgirdo kažkokį gandą iš žurnalistės,ir pratrūko...

Tokia mano nuomonė.

Tokia mano nuomonė. portretas
Skvernelio noras pasirodyti ,kad dirba.O mano nuomonė,kad nesugeba organizuoti darbų.Turėjo sušaukti visus ministrus,partijos vadovus ir nuspresti kas už ką atsako.O ne sakyti kas dirba,o kas juokiasi.Tai esi blogas vadovas.Ti nori pasirodyti prieš rinkimus.Teisingai epidemiologė vakar pasakė.Kad dar sausio mėnesyje žinojo,kad artėja baisus virusas ir reikėtu apsirūpinti apsauga.Numojo visi ranką.Taip ir su viskuo.Manote ,kad dėl Astravos atominės kitaip kaip su viruso apsirūpinimu.Tik vaidina,kad jie labai jau atsakingi.O skubėjo privežti turisų ,emigrantų ,o ne pasirūpinti savais ir medikais.O paleido virusą po Lietuvą.Mirkit .Kas išgyvens ,išgyvens.Tai tik prdžia.

gal jau nebemeluos?

gal jau nebemeluos? portretas
Pagaliau pripažino, kad toks buvo SAM nurodymas ir pagrindo nušalinti ligoninės vadovą už ministerijos nurodymų vykdymą nėra.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių