Neteisingai tvarkomos atliekos kauniečiams gali užtraukti baudą

Aja

Aja portretas
Lapus reikia grebti nuo plyteliu....saligatviu...bet KAM GREBTI PO MEDZIAIS ,JEI JIE SEKMINGAI SUPUNA IR TAMPA TRASA...TAI GAL PERSISTENGIA NE KURIE...YPAC KAI ISVEZTI NEGALI...ATSIPEIKEKIM

ALGIS

ALGIS portretas
Išsigimimas aukščiausio laipsnio - ŽMONĖS SURENKA LAPUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE , KAD BŪTŲ TVARKINGA , O SAVIVALDYBĖ NESUGEBA NET MAIŠŲ SU LAPAIS IŠVEŽTI IR TUO KALTINA ŽMONES , Ž M O N Ė S ,DAUGIAU NEIKITE IR NETVARKYKITE SAVIVALDYBĖS TERITORIJOS

nuomonė 2

nuomonė 2 portretas
matau problemą dėl daugiabučių kiemų apželdinimo: babytės sodina po langais mažus beržiukus, eglutes, kaštoniukus, menkaverčius krūmynus, kad būtų gražu, kad kaimynai neturėtų kur pastatyti automobilų. Nustatyti atstumai iki pastatų kartais išlaikomi, o kartais ne. Babytės medžius myli, bet lapus ne visada mėgsta grėbti, nori kad tai padarytų kažkas. Medžiai po 10 - 20 metų užauga į didelius ir toliau augs daugelį metų. Kai tikrai trukdys ir pagaliau pagal įstatymą su gyventojų pritarimu (kas sunkiai sekasi) reikės juos nupjauti, tai kainuos nemažus pinigus ir babytės nemokės jų, nors sodino medžius valstybinėje žemėje be leidimo, be to dažnai jų nebėra gyvųjų tarpe. Savivaldybė galėtų aktyviau priimti sprendimus dėl invazinių, ligotų ir ne pagal taisykles pasodintų medžių iškirtimo, kol jie neužaugo iki 20 -30m, užstoja gyventojams šviesą, o ne laukti kol kažkas rašys prašymus.

Karalius

Karalius portretas
Jei norime gyventi gražiai tvarkomame mieste, tai privalome kiekvienas susitvarkyti savo kiemą ar priskirtą teritoriją, savo kiemo žaliąsias atliekas neturėtume krauti į maišus ir nešti į skverus, prie kaimyno kiemo, ar prie gatvių, kur tuoj pat atsiranda padangų, baldų, šakų ir kitokių šiukšlių rinkinys tikintis, kad gal kažkas kada nors visa tai išveš. Kompostuokime savo žaliąsias atliekas savo kiemuose, ar kaupkime tam skirtuose specialiuose konteineriuose kuriuos nemokamai galima užsisakyti, o gal kai kuriems patinka gyventi šalia šiukšlynų, tačiau to nori nevisi, tad tie savo šiukšlių krūvas ir maišus kraukite savo kiemuose, bet ne prie gatvių ar skverų, ar kitų gyventojų prižiūrimų teritorijų.

jeigu

jeigu portretas
savanoriskai sugreboji ir sudedi i savo nusipirktus maisus valdisku medziu lapus ir gauni bauda ,tai eina jie visi ..............,.,.........

Anonimas

Anonimas portretas
'slove' mierui ir jo netikusiai komandai, sugebanciai gasdinti darbscius zmones. Nes tinginiai nei nesiruisia greblioti tu lapu. Tik reikia pasakyti ir tai, kad tokiu nesamoningu baudu jie niekada nesulauks, nes net be advokato zmones laimes tokius teismus.

Krabo

Krabo  portretas
pakalikai rudeniop suįžūlėjo : dėl Viešosios TVARKOS skyriaus neveiklumo neapsikentusiems valdiškų medžių lapų surinkėjams skirs baudas .

...

... portretas
Krabizmas realybėje: patys už aplinkos tvarkymą SAU pinigus ima, BET - tvarkytis pačius gyventojus verčia (net ir čia komentaruose REIŠKIAS kai bandom krabizmo betvarkę demaskuot), na o paskui - DAR juos ir baudomis gąsdina: "Miesto daugiabučių namų teritorijų priežiūros metu susidarančias žaliąsias atliekas daugiabučių namų gyventojai nemokamai gali pristatyti į žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę" - JEI jau mes kiaulėmis būt memorim, JEI jau PATYS apsitvarkom, tai BENT jau šiukšles sugebėkit išvežt... - ne, krabizmo esmė DAR tuos tvarkytojus nubaust. NE krabizmui; kodėl šalia Krabo tik debilams jauku?

Audrys

Audrys portretas
Dalis gyventojų iš savo privačių valdų sugrėbtus lapus, šakas ir kitas žaliąsias atliekas neša į miesto parkus, želdynus, prie kelių ir taip teršia miestą kuriame gyvena. Ar norėtumėte, kad kaimynas sugrėbęs lapus savo kieme sukrautų juos Jūsų kieme. Jei norime gyventi gražioje aplinkoje nešiukšlinkime savo miesto. Žaliosioms atliekoms yra specialūs konteineriai, kuriuos galima užsisakyti ir žaliąsias atliekas tvarkyti tinkamai, galima žaliąsias atliekas kompostuoti, tik tai reikia daryti savo, bet ne kaimyno kieme, ar prie miesto kelių.

ara

ara portretas
Gyvantojai uz siuksliu isvezima "Kauno svarai" moka didziulius mokescius, paskaiciuotus uz gyvenamo poloto dydi. Kas yra didziausia nesamone. Kauno svara gali ir issivezti gyventoju sugrebtus lapus. Tai yra komunalininku pareiga. Kur jus matet, kokioje salyje, kad gyventojai patys veziotu lapus

labai negrazu

labai negrazu portretas
Vaizganto g. 7 ir 9 namu gyventojai sugrebtus savo lapus nesa ir pila i Vytauto parko teritorija, pila skersai pereje Vaizganto gatve. Tuo paciu is Zaliakalnio seniunijos pernesa savo siuksles i Centro seniunijos teritorija, nes Vaizganto gatve skirias sias seniunijas

sugrėbliu

sugrėbliu portretas
kodėl blokuojat atsiliepimus apie savivaldybę ?

nuomone

nuomone portretas
taip kaip mano savivaldybe - nemanome mes!!! Jei yra daugiabuciu teritorijoms "parinkti " aplinka tvarkancios tarnybos ,kurioms mokame kas menesi VISUS metus, tai jos ir turi atlikti si darba !!! Nebukite teroristais savivaldybes klerkai , nes yra del ko kreiptis i teismus - uz netinkama situacijos valdyma, uz kontroles nevykdyma aplinkos tvarkymo imoniu darbe , uz nusavinamas gyventoju imokas ,uz abejinguma kreipiantis del iskilusiu problemu ir dar t,t, Bausti reiketu jus uz netinkama darbu organizavima .

Vilija

Vilija portretas
Pilna piktybisku bedarbių, kuriems mokama pašalpa, tai tegul eina tvarkyti miesto aplinkos, nes per šiukšles tuoj nepraeis. Kas darosi prie konteinerių, prie daugiabuciu: medžiai ne genėti, žolė nupjauta ir po medžiais sudėta, šaligatvių plytelės iškraipytas, nes automobiliai vazineja, visur purvynai, vejoje proveržis parkuojamu automobilių. Kodėl niekas iš Eigulių seniūnijos su policija ne pasivaikštote po savo valdas ir ne pažiūri kaip sutvarkyti esama betvarkė. Už ką seniūnas su pavaldiniais algas gauna.

Šaunolis

Šaunolis portretas
Šaunolis mūsų meras!

kauno parkingas

kauno parkingas portretas
ne be reikalo krabas eina kartu su valstieciais, tai kasdien girdi tik: draudimai, baudos, apmokestinimai, ribojimai ir pan.. gyvenam kaip baudziauninkai ir dar pinigus uz nieka mokam...

Leva

Leva portretas
Gyvenu Panemuneje,prie misko,tai pas mus kazkas visas siuksles tiesiog maisais meta i miska.Va ir siandiena pririnkau pilna karuti, nerusiuotu ,nesvariu ,ir nezinau ka su jom daryti.Meginsiu i savo konteineri talpinti,kai visada.Ponai, dirbantys Svaros kontoroje pervaziuokite per sodus ir matysite kiek yra neturinciu jokio konteinerio,va stai sitie matomai ir naudojasi misko paslaugomis.

daugiabučio gyventoja

daugiabučio gyventoja portretas
O ,ar matet,kaip "švara" šaligatvius šluoja, visas šiukšles ir lapus į gatvę po mašinom sušluoja ir tvarka,darbas atliktas. O dėl lapų tai tiesa, kieno žemė,tas ir lapus tegul išsivža.

lapų grėbėja

lapų grėbėja portretas
Kiekvienas darbas yra apmokamas. Tačiau už lapų sugrėbimą , man niekas nesumoka. Tai darau neapsikęsdama netvarkos. Pasirodo "besitvarkančiam Kaunui " vietoj to, kad padėkoti žmonėms už tai, kad jie už dyką tvarko aplinką, dar apsiverčia liežuvis reikalauti samdytis transportą ir išvežti lapus.Ponai , iš savivaldybės , pamiršot , kad medžiai , lapai yra jūsų nuosavybė. Kai reikia pjauti medžius, pjaunate , kai reikia susigrėbti lapus, nesusigriebiate. Mat skirtingo lygio biznis.

Ji

Ji portretas
Gatviu niekas nevalo kaip ir nukritusiu lapu Todel gyventojai priversti patys grebstyti lapus Pasirodo dar turi nuvezt.! O ka veikia miesto tvarkymo tarnybos?

Anonimas

Anonimas portretas
O jeigu aš neturiu mašinos tai man vežti su autobusu? Rita

Lolita

Lolita portretas
Tegul džiaugiasi komunaliniai, kad lapus gyventojai sugrebia, aplinka patvarko, nulaužtas vėjo medžių šakas surenka ir krūvas sudeda, tai sugalvojo, kad ir išvežti patys turi. Niekur pasaulyje to nėra, kiekviena institucija dirba savo darbą.

Klausimui

Klausimui portretas
Ne gyventojai turi kažkur gabenti lapų maišus, bet tie, kas už "paslaugas" pinigus lupa!

Klausimas

Klausimas portretas
Ar negali dideliame mieste atsirasti dar kelios tokios kompostavimo aiksteles? Gyventojai is Vilijampoles, is Romainiu turi per visa miesta gabenti zaliu atlieku maisus i Petrasiunus. Kodel taip toli?

As

As portretas
Tai la dirba seniunijos? Pernai bent maisus didelius pastate ir gruodzio pradzioj bent isveze. Siemet ne to nesugebejo padaryt. Jie moka tik reikalaut, o patys kazja daryt nesugeba

jau ne cha-cha-chaaaaaaaaaa

jau ne cha-cha-chaaaaaaaaaa portretas
Kieno kiemas - to ir versis, o kieno zeme - to ir lapai, ir pjaunama zole, to ir siuksles ant tos zemes. O zeme tai savivaldybes...cha-cha-chaaaaaaaaaaa, o gal Valstybes?????????????? O jeigu gyventojai G E R A N O R I S K A I padeda apsitvarkyti,sugrebia lapus, tai miesto valdininkai dar tyciojasi is gyventoju,reikalauja,kad pensininkai is savo keliu euru pensiju dar samdytu transporta lapu isvezimui,moketu uz isvezima arba baudas,nors ir taip moka fantastiskus mokescius uz buitines siuksles, kuriu tiek neprikaupia. G E D A, G E D A, G E D A/.

kliuentas visada neteisus, kauno švara valdo

kliuentas visada neteisus, kauno švara valdo portretas
šiandien švara šiukšlių konteinerių neišvežė...nu ir vis tiek menesio gale pateis saskaita kad paėme 250litrų...kas šitom šiūkšlėm baudą užtrauks...10 metų prašau vežti in mėnesi viena rozą, bet jie nea... įstatymas neleidzž...musorai apsišikę... per 10 metų konteinerio ne karto neišplovė nors deklaruoja kad jis jų tik pas mane kieme stovi smirdi ir aš juo naudojuosi... va čia tai gyvenimas

Anonimas

Anonimas portretas
VISA KAUNA BAIGIA APMOKESTINTI MASINU AIKSTELEMIS VAGIU SUTVE DABAR DAR GASDINA BAUDOMIS UZ SUGRIEBTUS VARGSU PENSININKU IR GRAZIAI SUKRAUTUS MAISUS SU LAPAIS NET ISVEST JAU NEGALI VALDININKELIAI TINGI SUBINE PAJUDINTI NES NEAPSIMOKA NERA NAVARO.

Kauniete

Kauniete portretas
Zeme valdiska ir nesidziaugia ,kad zmones tvarkosi, tai dar baudomis gasdina.Gal valdiska zeme tegul ir tvarko savivaldybei priklausancios imones

Lota

Lota portretas
Nu jau, prie daugiabučių lapų prikritę daug. Lapus dažnai sugrėbia daugiabučio pensininkai, tai jie neturi nei transporto, kuo tuos lapus nuvežt, nei pinigų baudoms sumokėt, jau užtenka, kad bent šiukšlių maišų nusiperka už paskutinius centus tiems lapams sukraut. Iškilo klausimas , kam tada grėbstyt tuos lapus, gyvenkim apsišiukšlinę iki ausų. Klausimas, ką tada ta ,,Švara" veikia? Pernai buvo padėti balti maišai, kaip supratau, lapams. Deja, ne visi buvo išvežti. Iš tų maišų išėmę lapus po krūmais alkoholikai pasidarė sau miegojimo vietas. Gražumėlis, ne tas žodis. Taigi, lapų problemą reikia spręsti iš esmės. Ar taip Kaunas tvarkosi?

.

. portretas
Jei tikrai ekologija rūpėtų, tai parkuose lapai būtų nugrėbstomi tik nuo takų, o visur kitur paliekami. Išskyrus, aišku, kaštonų lapus, kurių nuo tada, kai į Lietuvą imigravo kerškandės, nei kompostuoti, nei kažkur vežioti platinant užkratą nepatartina, geriausia sudeginti vietoje. Čia jau reikia rinktis, kas blogiau - dūmai nuo deginamų lapų kelias dienas per metus ar kerškandės visą laiką...

ona

ona portretas
,,Kauno švara,, teikia žaliųjų atliekų išvežimo paslaugą. Naudojuosi jau daug metų ir esu labai patenkinta. Išduodamas atskiras konteineris žaliosioms atliekoms. Be to , paslauga tikrai nebrangi .Jokių problemų kur dėti lapus

tai

tai portretas
tai ir bauskit tuos tvarkytojus: Kauno švarą, būtų ūkius kurie tvarko teritorijas ir kuriems už tai gyventojai moka. Beje labai nemažus pinigus

ir

ir portretas
vel mokesciu moketoju saskaita o svara kaip ir visados nusiplaus o sukeite vadovus vietomis /dirbs/ kaip niekur nieko........

jau

jau portretas
buvo kreiptasi i svara del Kreves pr 14 konteineriu kurie riogso tiesiog ant saligatvio praejo menuo ir nieko apkink vienos siuksles pranesta miesto kontrolei Z.Kavsparavicienei zadejo /pajudinti/ tai /judam/ iki siol.....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių