Pavasarinis kelininkų darbymetis: Tunelio gatvėje – daugiau patogumų vairuotojams ir pėstiesiems

 • Teksto dydis:

Pasibaigus žiemos pertraukai į miesto gatves sugrįžę kelininkai tęsia susisiekimo infrastruktūros atnaujinimo darbus. Greta baigiamo rekonstruoti Radvilėnų plento pradedama tvarkyti dalis Tunelio gatvės. Iki vasaros pabaigos nuo Geležinkelio stoties iki Dainų slėnio numatyta pakeisti požeminius tinklus, važiuojamosios dalies dangą bei pėsčiųjų takus.

Šią savaitę nuo susikirtimo su Girstupio gatve pradėti ardyti kelio bortai. Vienoje eismo juostoje kasinėjimo darbus atliekantys „Kauno vandenų“ rangovai vairuotojus iš anksto pasitinka apie remontą įspėjančiais ir greitį ribojančiais kelio ženklais.

„Praėjusiais metais vienoje Tunelio gatvės pusėje pradėjome įrenginėti dviračių taką. Šįmet, tvarkydami važiuojamąją dalį, pasirūpinsime ir pėsčiųjų patogumu – remontuosime esamą šaligatvį.

Kelininkai stengsis kuo mažiau trukdyti eismui ir dirbti ne piko metu. Užbaigus suplanuotus darbus, pagerės susisiekimas su rekonstruojamu Dainų slėniu ir miesto centru“, – sakė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Kauno m. savivaldybės nuotr.

Tunelio gatvės remontui skirta kiek daugiau nei 1 mln. eurų. Kelininkai tikisi viską užbaigti per 4 mėnesius.

Panašiu metu su atnaujinta Tunelio gatvės atkarpa susijungs iš pagrindų sutvarkytas Radvilėnų plentas. Čia sulig A. Mickevičiaus slėniu iki pat Zoologijos sodo jau sutvarkytos požeminės komunikacijos, po gatve montuojamos pralaidos. Vasarą bus paklotas galutinis gatvės dangos sluoksnis ir baigtas pėsčiųjų tako įrengimas.

Kelininkai stengsis kuo mažiau trukdyti eismui ir dirbti ne piko metu.

Pokyčių finišą pasitinka ir su minėtomis arterijomis besiribojanti K. Baršausko gatvė. Nuo Geležinkelio stoties iki vadinamosios VI forto žiedinės sankryžos baigiamas tiesti naujas daugiau kaip 3 km ilgio dviračių takas.

Tuo pačiu Tunelio gatvėje baigiamas tvarkyti arčiau Dainų slėnio esantis pėsčiųjų viadukas – jau pakeista didelė dalis pagrindinių konstrukcijų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Šaunuoliai , dar norėtųsi , kad būtų bent kosmetiškai sutvarkytas viadukas ties galine autobusų stotele , labai jau nesimpatiškai jis atrodo .

AAA

AAA portretas
Man kol kas lieka nesuprantamas Tunelio-Baršausko-Breslaujos sankryžos pertvarkymas, lyg ir be reikalo susiaurinus-panaikinus pirmąją juostą Baršausko gatvėje ties ta sankryža, bei kaip ten reikės apsisukti automobiliams Baršausko gatvėje, ypač sunkiajam transportui, netrukdant kitiems suktis į kairę Breslaujos gatvėn. Ar nevertėjo palikti taip, kaip buvo?

R

R portretas
Ačiūūū už gražėjantį Kauną!
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių